Światy 171 i 172 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.585
Ekspert :) zapomniałeś dodać że naraz wychodzi ponad 20 światów w 20 krajach, więc Pan Niemiec mógłby sam tego nie ogarnąć, dlatego zbiera się zespół Panów Niemców, którzy dokładnie analizuje "aha, w Brazylii nie lubią tego więc oczywiście im to damy, w Rosji tak samo, a na Węgrzech to już w ogóle im pociśniemy, o!"



C) Nie jest naszą ambicją, aby każdy świat miał takie same jedynie słuszne "populistyczne" ustawienia i aby każdy każdemu odpowiadał.
Załóżmy że tak.
A Barbarki jesteście w stanie zwiększyć czy nie ?
Czy nie chcecie tego robić z jakiegoś powodu ?
 

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
C) Nie jest naszą ambicją, aby każdy świat miał takie same jedynie słuszne "populistyczne" ustawienia i aby każdy każdemu odpowiadał.


Ustalmy jedno: ambicją INNOGAMES jest pieniądz. Światy premium = pieniądz. Najlepiej więc, by wszystkie były światami premium, tak jak to wygląda np. na tribalwars.net. Dlatego obracaj kota ogonem, ale jak się robi za duże zamieszanie to wiadomo o co chodzi - o pieniądz, czy - jak to Pan Niemiec by określił - o Geldy ;D
 

Złotopolscy

Chłop
Wynik reakcji
11
Co świat to narzekanie na ustawienia. Nie byłem na forum i nie grałem od dawna, wracam i znów to samo, aż człowiek czuje się młodszy o te 10 lat ;D

Jednak dziwi mnie, że ustawienia świata chociaż TROCHĘ nie są konsultowane ze społecznością. Nie chodzi nawet o wszystkie ustawienia, tylko np:
"Robimy świat z takimi i takimi ustawieniami, a Wy zdecydujcie w ankciecie, czy wolicie ms czy bez. Albo czy wolicie z wieżą czy bez." Wtedy społeczność może by poczuła, że chociaż na coś ma wpływ. A tak to od -nastu lat to samo :rolleyes:
 

witek7787 to przyjaciel

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
967
Co świat to narzekanie na ustawienia. Nie byłem na forum i nie grałem od dawna, wracam i znów to samo, aż człowiek czuje się młodszy o te 10 lat ;D

Jednak dziwi mnie, że ustawienia świata chociaż TROCHĘ nie są konsultowane ze społecznością. Nie chodzi nawet o wszystkie ustawienia, tylko np:
"Robimy świat z takimi i takimi ustawieniami, a Wy zdecydujcie w ankciecie, czy wolicie ms czy bez. Albo czy wolicie z wieżą czy bez." Wtedy społeczność może by poczuła, że chociaż na coś ma wpływ. A tak to od -nastu lat to samo :rolleyes:


Nie są, bo oni nie mają nic do gadania xD Góra decyduje, a tu cwaniaki udają, że to ich pomysł.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
oj ktoś ewidentnie chce zasłużyć na bana
Zresztą panowie jeśli oni faktycznie nie mają nic do gadania to piszcie do samej góry kto wie może to coś da? ;p

a tak na poważnie to skończcie płakać, bo zawsze jest to samo, a ludzie ciągle się dziwią i płaczą jak im ustawienia nie pasują xD
 

Obywatel Leszcz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.514
Generalnie na miejscu wielu osób cieszyłbym się że w ogóle są takie serwery bez giełdy bo nie każdy kraj ma ten luksus
 

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.549
Skąd pomysł, że to wynalazek giełdy? Boah! Opowiadasz androny! To ustawienie, które doskonale funkcjonuje na obu światach. To, że czegoś nie znasz nie oznacza, że jest BE.


Chciałabym być tym kochanym, ale się kucze nie da. Mam cycki.
Będzie jeden rycerz, bez żadnych dodatkowych funkcji. Przyspiesza wysyłanie wsparcia i tyle.


Mnie te cycki najbardziej... Takie większe niż w dłoń ? Jędrne ?

171 100 pół grubasa że nikt o tym nie wspomniał !


z Premium nie mają pojęcia o grze, tylko Ci non premium wymiatają.

Gracze grający na światach bez po są lvl niżej niż gracze na światach z giełdą. I mówię tu o normalnych graczach którzy nie pakauja kilku k w giełdę premium ;)
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
Ogółem czemu ta dyskusja jeszcze istnieje? Toż powinni zamknąć jako że światy już wystartowały
@Lateralis
Zamknąć temat proszę a nie się lenisz ;p


Gracze grający na światach bez po są lvl niżej niż gracze na światach z giełdą. I mówię tu o normalnych graczach którzy nie pakauja kilku k w giełdę premium ;)

Oj lepiej uważaj co piszesz, bo zaraz się na ciebie rzucą te zwierzęta xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry