Światy 171 i 172 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

bartezFCB

Łucznik
Wynik reakcji
1.001
A Innogames jest w stanie zrobić świat bez PP z farmą ? Chyba takie światy by było najbardziej skilowe. Jasne poziom na światach bez premium jest wyższy , ale też na początkowym etapie gry prowadzi do totalnej paranoi z darmami i brak wojska.
 

pawcio231

Miecznik
Wynik reakcji
560
Wieża na 172 to nie taka zła rzecz, bo przynajmniej kontruje w jakiś sposób brak fejk limitu

Gorszą rzeczą jest kombinacja pozostałych ustawień:
- brak ms
- nieograniczone wsparcie

Zazwyczaj akcje na świecie bez ms wyglądają tak, że lecą offy z daleka i dogrywa się za nie grube z bliska. Z racji tego, że liczy się kolejność wysłania komend to jedyną opcją "sklinowania" karety jest wysłanie deffa po offie, ale przed wyjściem grubym. Dlatego zazwyczaj takich akcji broni się na odbitkach, bunkrując offówki, a resztę zostawiając pustą.
JEDNAK NIE NA 172
Ustawienie wsparcia do wszystkich sprawia, że dochodzi nam jeszcze dogrywanie deffa za szlachtę, jeżeli zrobi się to sprawnie, tuż po wysyłce grubych to obrońca nie ma możliwości obronienia danej wioski inaczej niż przez zabunkrowanie jej, bo ani klina nie wstawi, ani odbitki nie zrobi, chyba, że zmieści się w okienku między wysyłką grubych przez wroga, a dograniem deffa przez niego.
W teorii mamy tą "nieszczęsną wieżę strażniczą", która pokaże gdzie leci akcja te kilka godzin przed jej wejściem i będzie można się dobunkrować mobilem z drugiej linii ale i tak będzie to bardzo ciężki świat do gry w obronie jeżeli nic się nie zmieni w ustawieniach.
 

ChinaHacker i Ares

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
985
Flagi dają możliwość mniej ppkowym graczom nadgonienia topki, bo wylosować w evencie bonus flagi i odpowiednio go wykorzystać to też jakaś tam forma umiejętności gry która daje sporo szlachciców :D
 

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.581
Czekajcie czekajce. Od dawna piszecie ze chcecie walczyc z masowkami. Wiec co robicie? Na obu swiatach sa takie ustawienia wsparcia ktore daja mozliwosc rotowania ludzmi w czlonach wiec beda 4-5-6-7-8 czlonowe plemienia i przy dobrym zarzadzaniu i madrym przerzucie ludzi deffa nie zabraknie nigdy xD
Wiezy nawet nie skomentuje bo szkoda na was slow.
Ogolnie to pierwszy raz kiedy widze ze robicie zmiany w ustawieniach swiatow z gielda i szczerze sa to zmiany na minus. Brak flag i brak ryckow przy tak malej predkosci sprawi ze start bedzie MEGA NUDNY.

Juz widze te akcje na 172 gdzie pojdzie 600 karet na 2 linie i wszedzie bedzie dograny deff xD
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
2.786
171 fajne ustawienia.

Jedyne co mi osobiście nie odpowiada to:


Wsparcie tylko do plemienia
Tak, weryfikacja w momencie przybycia wojsk

Trochę bedzie to promować wieloczłonowe plemienia.
Co do 172 to zgadzam sie z @pawcio231. Fajny balans braku fejk limitu wieżą aczkolwiek ustawienia zdecydowanie nie na mój gust :)
 

Magiczny Lokers

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.290
Te ms i ten bonus nocny woła o pomstę do nieba. Jeszcze z tą farmą to da radę przeżyć jednak przyznam szczerze, że te ustawienia są lipne
 

DUK

Topornik
Wynik reakcji
2.165
Wypośrodkowanie światów nie jest złe. Szczególnie, że zawsze słyszymy, że Ci z Premium nie mają pojęcia o grze, tylko Ci non premium wymiatają.
Zmiany wprowadzają pewien chaos, ale niekoniecznie musi być jak zawsze.

Kierowniku, daj proszę ms do 172, a zobaczycie epicki sojusz delma & speed w akcji☺
 
Status
Zamknięty.
Do góry