Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Jak zrobisz ładną to też podziękuje, chyba że nasz kartograf @Propeller będzie szybszy <przytul> Może śmignę jakąś głębszą analizę w weekend, jak będę bardziej wolny, ale to na razie nic nie obiecuje itd, się zobaczy po starcie.
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Grubo z bomby w środę i potem w weekend już następne po rekrutacjach pierwszych i transferach :D

O gitówka, to w kontakcie i czekam. Tam w ogóle jak pisałeś to chyba Boguś Ci odpisywał bo u mnie tak średnio z czasem chwilowo, ale jak coś to wal na PW albo na fejsie mnie dorwij ;]

No raczej ekipy nigdzie nie uciekną z centrum jedynie problemem może być znalezienie zaszyfrowanych członów plemion mających minimum 100 osób <rotfl>

Bardziej chodzi Aszu o to, że są ekipy które startują dzień, dwa po starcie żeby zająć sobie obrzeża, wtedy mapki są kompletne, siemanko mordziks wgl ;p
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
O gitówka, to w kontakcie i czekam. Tam w ogóle jak pisałeś to chyba Boguś Ci odpisywał bo u mnie tak średnio z czasem chwilowo, ale jak coś to wal na PW albo na fejsie mnie dorwij ;]



Bardziej chodzi Aszu o to, że są ekipy które startują dzień, dwa po starcie żeby zająć sobie obrzeża, wtedy mapki są kompletne, siemanko mordziks wgl ;p

Siema, jak suport przypilnuje to nikt sensowny tak nie wbije bo próba zalogowania 2 konta będzie kończyła się banem na wszystkie konta XD A raczej na swiecie bez farmienia rozkład po obrzeżach nie jest wykonalny no chyba ze ktos rzuci 1k kont, powiedzmy 250 laduje na 1 cwiartce w tym moze 40 jest w stanie sensownie wyrzucić. Oczywiście zobaczymy jak będzie no ale wiadomo mapka może być w środe a w weekend kolejna :) Wiadomo Brzydkie by aszu też muszą być <lol>
 

Kamcio2013

Repka FO
Wynik reakcji
2.421
Siema, jak suport przypilnuje to nikt sensowny tak nie wbije bo próba zalogowania 2 konta będzie kończyła się banem na wszystkie konta XD A raczej na swiecie bez farmienia rozkład po obrzeżach nie jest wykonalny no chyba ze ktos rzuci 1k kont, powiedzmy 250 laduje na 1 cwiartce w tym moze 40 jest w stanie sensownie wyrzucić. Oczywiście zobaczymy jak będzie no ale wiadomo mapka może być w środe a w weekend kolejna :) Wiadomo Brzydkie by aszu też muszą być <lol>
Mu chodzi o plemiona
nie o multi plemion
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Nie wiem, wiele razy czegoś miało nie być, a było. Więc się nie zdziwię jak a) będzie wybór kierunku po starcie b) mulciaki będą banowane w mniejszym %

Zresztą w/e to bardziej taka zasada mapkowiczów i analityków, że się robi parę dni po starcie jak wsio się ułoży. W pierwszych dniach nawet mini fuzje możesz mieć jak ktoś stwierdzi, że sobie nie poradzi w takiej okolicy w jakiej się znalazł, a niestety randomowe rzucanie plemion tak się kończy że jedni biją się w 4ke, a inni mają free obrzeża.
 

Rzepowski

Miecznik
Wynik reakcji
80
Co za gość, wbija i hejtuje xD Mam nadzieję, że zobaczę plemię na 170 prowadzone przez twoją osobę

Nie zobaczysz ale możesz zacząć już stymulować wyobraźnię i śnić swoje mokre sny jak mnie rozjeżdżasz ;D

nie wiem kim jestes, ale szczam Ci do ryja smieciu, bo dawno warna na FO nie mialem, ha tfu!

Spierdalaj w podskokach ściero, zawsze byłeś gównem i tego już nie zmienisz przegrywie ;D wszelkie stopnie frajerstwa w tej grze już dawno osiągnąłeś, a to że wy dalej z ciulaskiem się obmacujecie to jest mega beka ;D kiedy pierwsze wewnętrzne kosy? ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry