Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Sir .BluE.

Miecznik
Wynik reakcji
231
Bo średnio raz na miesiąc ktoś pisze, a od Classica nie gram xd Dostałem większy szum o tym świecie to stwierdziłem, że zajrzę i rzeczywiście ciekawie się zapowiada. W sumie tylko @YaqbC mnie powołuje i się stawiam na wezwanie w pełni. No i tam poprawie że tylko Kuba jest odpowiedzialny w pełni za SSS, ja tylko pomagam ;] A teraz nie wiem, do środy daleko... więc na razie ani nie zaprzeczam ani nie potwierdzam startu, na razie zbieram info i odświeżam kontakty więc jak jakiś znajomek chce pogadać to zapraszam jak zawsze <<<-----

A co? Chcesz pograć Ala? Może namówisz? ;>

Kurde @YaqbC co tak długo się logujesz.. My z ekipą czekamy już od wczoraj

mr-bean-waiting.gifaiting-gif-13052487
 

Rzepowski

Miecznik
Wynik reakcji
80
Hej hej, zapowiada się ciekawie. ]:-> Mało mnie obchodzi jakie "prosy" tu startują ale zdumiewa mnie jedynie to że Artemida jeszcze jest w stanie kogokolwiek namówić do gry poza Lewym xD

Prędzej San Marino strzeli komuś gola w naszej grupie eliminacyjnej niż Artemida ugra jakiś świat ze swoimi hmm... projektami... ale za marzenia nie karzą xD

Edit: oj, już jednak strzelili <lol>

@Artemida i lewy X <3 dopisz sobie jakiś epitet odnośnie twojego zachowania które tak skrzętnie skrywasz (jeszcze), nie chciałbym pobić rekordu i wyłapać bana jeszcze przed startem świata, chociaż jak widzę te wszystkie ciuluski, poxopy i jakieś inne wynalazki to może być ciężko ;D

Nie pozdrawiam, nie zasługujecie xD
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry