Światy 169 i 170 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 169 i 170 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

Kensey*

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.768
Dlaczego tak bardzo idziecie w kierunku gry z losowymi ludźmi ? Mam na myśli brak startu plemienia obok siebie + brak zapraszania + brak przenosin. W teorii miało to udogodnic grę ludziom którzy startują sami na świecie wokół ekip. W praktyce mamy 2021 rok i w plemiona grają te same nicki od 5 lat
Na przykładzie ostatniego świata ludzie robili ekipami po 20 kont na start żeby grać obok siebie i plemionowo i tak startowały ekipy które wszyscy znają z innych światów i co byście nie zrobili ludzie znajda sposób na grę obok siebie jeżeli tego chcą . Inne plemiona którym się nie chce maja swoich graczy w innych plemionach i potem wyciągają ich w krytycznych momentach wojen co psuje grę co widać po ostatnich światach . Bo skoro ktoś grał z kimś 3 światy a kilka wygrał to dlaczego ma nie zdradzić randomow których zna miesiąc dla tych których zna 5 lat. Wiadomo jednostki są lojalne ale ilość zdrad co świat mówi za siebie

Już bardziej podobał mi się pomysł ze po x dniach świata nie można opuścić plemienia przynajmniej było jasne nastawienie na zbieranie pewnych graczy.

Czy taki system faktycznie wam się sprawdza najlepiej ? Luźny post pod dyskusje
 

Kensey*

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.768
Skoro tworzenie ekip na starcie jest uniemożliwione to po co tez zostało zachowane wstępne logowanie skoro i tak logujemy się w ciemno
 

Kensey*

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.768
Jak uniemożliwione ? Startujesz obok ludzi których masz w plemieniu. Nie mozliwe jest tworzenie masowych darm.
No tak powinni być , a tak niekoniecznie jest
Na 166 mimo ekip rozrzucali wszystkich po świecie randomowo . Tutaj sam jestem ciekawy bo informacji chyba w opisie nie ma na ten konkretnym temat
 
Status
Zamknięty.
Do góry