Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
Takie są przecież teraz realia xd s162 też ekipy po 4-5 członów
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Takie są przecież teraz realia xd s162 też ekipy po 4-5 członów

No tak to po co od tego odchodzić skoro reszta tak gra xd ja tam więcej w masowce nie zagram czyli 4 człony +/- bo mało która ekipą to udzwiga na normalnych światach, światy z PP to co innego ale aż tak nie chce wygrać żeby dołączać do wielo czlonowca, róbcie screeny

Tak poza tym to chyba innej masowki poza nimi nie ma aktualnie więc słaby argument

Jacq ja nie Ty że na każdym świecie w masowkach, czasem się zdarzało ale Ty święty też nie jesteś
 
Ostatnia edycja:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.290
No tak to po co od tego odchodzić skoro reszta tak gra xd ja tam więcej w masowce nie zagram czyli 4 człony +/- bo mało która ekipą to udzwiga na normalnych światach, światy z PP to co innego ale aż tak nie chce wygrać żeby dołączać do wielo czlonowca, róbcie screeny

Jacq ja nie Ty że na każdym świecie w masowkach, czasem się zdarzało ale Ty święty też nie jesteś

Normalne że się zdarza bo 99% ekip tak teraz wygląda, że start na 3-4 człony i człon darm. Jak wystartujesz jednym członem na takim świecie to cię zmiażdżą masą. Nie gram bo chce wygrać, gram bo jest to dla mnie ciekawa opcja rozwojowa ;)
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.270
Normalne że się zdarza bo 99% ekip tak teraz wygląda, że start na 3-4 człony i człon darm. Jak wystartujesz jednym członem na takim świecie to cię zmiażdżą masą. Nie gram bo chce wygrać, gram bo jest to dla mnie ciekawa opcja rozwojowa ;)

Nie , 1 czlon ma duza przewage na ustawieniach z wsparciem tylko do plemienia + z poziomem. Mozna szybciej nabic 20 poziom ze wzgledu na brak rotacji i wieksze bonusy tygodniowe. Tu szczegolnie mowie o 164 gdzie kazdy gracz bedzie mial kilku ryckow. Jezeli masz dobra ekipe i graczy ktorzy wiedza co robic 1 czlon wygra nawet jak wrog ma 2 razy wiecej wiosek tylko sa one rozlozone na kilka czlonow. Na takim swiecie nie liczy sie ilosc wiosek A ILOSC WIOSEK W DANYM CZLONIE.

I mowie to z doswiadczenia , jak ktos zamierza powaznie grac na 164 - tylko i wylacznie jeden mega mocny czlon.
 

Agent - K

Chłop
Wynik reakcji
10
Siema, tak się składa, że mieliśmy mieć sojusz z tymi ANC na 161 jak mieli 7 członów - niby do końca świata.
ANC po 3 tyg sojuszu dogadali się z naszym wspólnym wrogiem jakim było NC i zrobili z nich swoje 3 kolejne członu czyli 8/9/10 - po czym wlecieli w nas bez wypowiadania sojuszu ;d
Tak dla tych co ich jeszcze nie kojarzą xd Tu wbiłem i od razu śmiech jak zobaczyłem, że na wstępnym mają 4 człony ;d Jak to twierdzi ich śmieszny dowódca NoobXOXO oni wygrają świat 161 nie walką a dyplomacją.
w sumie długo tam nie pograł - po wbiciu nam kosy skończył grę z niby braku czasu, a teraz 2 tyg później już znalazł czas na prowadzenie plemienia na 163.

P.S.
Na 161 mają teraz 8 członów oficjalnych i kilka nieoficjalnych jak np. 4 człony ForFun / JTW / DK

A co do dyplomacji to po 2msc świata zrobili sobie koalicję całego świata xdddd
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Światy otwarte, zapraszamy do kontynuowania dyskusji w dedykowanych im działach.

Powodzenia w grze!
 
Status
Zamknięty.
Do góry