Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
ekipa markopolo, meagora i daby, szariego, coś jeszcze się znajdzie na pewno ale to te bardziej ogarnięte myślę ;p
ekipa artemidy, overlorda, pacikw
 
Ostatnia edycja:

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Szukam plemienia, nie przyjaciół, lubię placki i kupię fiata. Mam hute na poziome 29
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
O widzę temat świata 147 gdzie Speed ruszyło w 5 członów plus drugie tyle darm darm i farm ,do tego Keymil pisał,że grają bez rekru a i tak rekrutował xd
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.062
Śmiesznie, że ten świat sprowadził się do tego na starcie, że nie startują dane "formacje" tylko czyjeś ekipy. Np ekipy Marko czy Daby :D
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
879
Chodzi o Opiekuna projektu ?
To jest nim niezmiennie Mamuś Plemion.
Jeśli Ci chodzi o SOG to zgodnie z podziałem.
OG na tym świecie są natomiast: Aslam i moja skromna Osoba.
Przy okazji ... miałem to zrobić za kilka dni ale zrobię to już dzisiaj;
Serdecznie witam wszystkich chętnych do gry i życzę wszystkim wygranej, a nade wszystko dobrej zabawy !!!!!
Eee to na lajcie będzie można narobić kilkadziesiąt multi :)
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.361
Ja nie rozumiem tych ustawień. No ruszam ze Stefanami w jakiejś ekipie i jak niby mamy ich skosować jeśli ugramy te 3msc?????
 

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
721
Ja to chetnie bym z kims zagrał jak już przybili takie dzikie nastawy świata. Na s156 troche nudą wieje więc idealnie na 2 świat :cool:
 
Wynik reakcji
2.219
1.Kończyły się ale w dużo mniejszym stopniu niż teraz.
2.Być może starszyzna plemion wróci gdy zobaczy że coś się zmienia. Nawet jeśli to będą jednostki, to warto.

Jedno zdanie i elaborat. XDD
Dostałam info od znajomego, który napisał mi że jesteś z nim w plemieniu.
Napisałam to zdanie o Tobie w czysto smieszkowym i dygresyjnym tonie.
W grze możesz mi jedynie zabrać wioski. Uwierz że nie pójdę się powiesić z tego powodu :) To tylko gra, nie real.
Nawet polubiłam tą twoja 'nienawiść'
Ja wolę nie zarażać się taką toksyną. Spoko fajterze..
Powodzenia i w laniu i w bieganiu ;)

1. Guzik, kończyły się tak samo, w mniejszym stopniu to ze względu na gabaryty, change my mind.
2. Wątpię. Większość "dawnych" graczy, którzy na swoich światach dwucyfrowych niższej numeracji robili pogrom nie odnalazłaby się na tak małych światach jak dziś. Ja zresztą sam miałem swego czasu z tym problem. W zasadzie cała "meta" gry na bezfarmie powstała na światach dwucyfrowych wyższej numeracji (bo ich wcześniej nie było), więc dla wielu to byłoby wielkie "wtf", szczególnie pod względem ścisłości, z jaką się na bezfarmie trzeba organizować.

No nie gadaj, że się nie spodziewałaś elaboratu po wspomince o mnie XD Przyznaj, że to lubisz!

A to wiem od kogo xd
No wiem, dlatego zamiast wyskoczyć z mordą postanowiłem odpisać w miarę kulturalnie jak na swoje standardy :D
To się cieszę, bo celem pokonania kogoś w grze przeglądarkowej nie jest jego wyhuśtanie się z interesu, tylko pokonanie, ewentualnie czasami w upokarzający sposób (ale to nie zawsze jest okazja). O niektórych tylko zdarzyło mi się fantazjować na temat przekopania im czterech liter stąd do Pomorza.
To jest nienawiść? Nisko cenisz moje zdolności, gdyby to była prawdziwa nienawiść w moim wydaniu to faktycznie bym latał za Tobą ledwo Cię na FO zobaczę, tym razem mnie nie możesz o to oskarżyć, bo na 158 (wcześniej na 156) miałem iść już w maju XD To po prostu bardzo silna niechęć i równie silnie zakorzenione bardzo niskie mniemanie o Tobie. Raczej nic poza tym. Jak uznam, że to jednak miłość to powiem.
Toksyną? Niechęć to świetna motywacja XD Przecież prawdziwy Polak MUSI robić na złość somsiadowi złodziejowi. Na tym polega cała polska scena polityczna od 15 lat! I proszę mnie nie obrażać, ja nie jestem fajterem, tylko noobem, darmiarzem, narcyzem i czymś tam jeszcze XD Dla mnie to fajna motywacja, jak grałem w piłkę na wfie to też czasami tak się starałem dobrać do drużyny, żeby złoić na boisku zady ludziom których nie lubię. Wydaje mi się, że to lepsza metoda od glinianych pocisków ręka-powietrze-głowa zwanych popularnie cegłówkami?

Wzajemnie, ale zamiast biegać wolę spacerować, nie cierpię biegania, bo nie mam do niego kondycji ani predyspozycji (za to spacery kocham miłością o niespotykanej namiętności!) xd
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Leci,
Jest już blisko
Oj coś go znosi
Chyba za dużo było czteropaka w kokpicie
Jest
Wylądował
Oto on sam
Ten sam
Niezmienny

JoteSKa melduje się na s158.
 

daemonxx.

Miecznik
Wynik reakcji
79
Ej czaicie że powiedzmy gracz A jest w Plemieniu B i kretuje dla plemienia C potem po 90 dniach blok i ... jawnie moze dalej kretowac xdddddddddddddd haha to chore chore chore ale... gdzie nie ma logiki tam jest sens
 
Status
Zamknięty.
Do góry