Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

byczos

Miecznik
Wynik reakcji
139
A kiedy nam support miał ogłosić ustawienie obecne na świecie jak nie w ogłoszeniu ustawień świata? Bo nie rozumiem szczerze mówiąc.
Najśmieszniejsze jest to że nie masz pojęcia jak działają te ustawienia i się wypowiadasz xD Da się poprzez opcję na wstępnym logowaniu zaprosić sobie darmy obok siebie, zrobiły tak mniej więcej miśki na 150,chyba marzyciele też, ale pewny nie jestem.

Sam fakt, że skład końcowy musi być wybrany po 90 dniach sprawi, że masówy raczej nie będą miały sensu. Wyobrażacie sobie załóżmy plemię 200 osób z których 160 dostaje info ze nie ma dla nich miejsca? Przecież to od razu oznaczałoby bunt w stronę tych 40,a biorac pod uwagę przewagę masy pewnie udany i tyle ze zwycięskiego składu masówki :) Myślę, że max 100 osób powinno startować w jednym plemieniu nie licząc darm, żeby też skład bazowany na aktywności się wykrystalizował.

Myślę też, że jedyne sojusze jakie będą, to na zasadzie "gramy razem, pozniej dzielimy sie 50/50 i rozstrzygamy świat", co na pewno sprawi świat ekscytującym dyplomatycznie. A jak w takim układzie świata typu 40/45/resztki wroga poleci kosa to możemy być świadkami kosy tak słynnej jak geh ze 100 czy bez ze 150 :)

Podsumowując - ustawienia udane a ameby bez rączek dupa cicho
Czytanie ze zrozumieniem jak widać jednak boli, kto wie jak mieć darmy mimo tego ustawienia i tak je mieć będzie to napisałem, do tego bedzie dochodziło do sztucznego pompowania obrzeży żeby było ich więcej, ostatecznie to ustawienie, jedynie utrudnia grę znajomym, kto miałby darme zrobic i umiec ja wykorzystac i tak to zrobi.

Niby dlaczego? Wyjaśniłem już dawno w jaki sposób wybrani mogą być gracze do blaszek, świat jest jedynie sztucznie wydłużany i współpraca między poszczególnymi członami/sojusznikami utrudniona. Kto ma krzte mózgu od razu zrozumie że wcale skład zwycięski nie musi powstać już w 90 dniu świata.
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
879
A ja tam jestem zadowolony z ustawień.
W końcu bez masówek, w końcu wygrają najwytrwalsi a nie jakieś pseudo zfusjowane plemię.
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
Co to za frajda :) lepiej bić kogoś kto się do ciebie spina , myśli że już wygrał że jesteśmy na łopatkach, wtedy wygrana smakuje najlepiej :)

Nie zabraknie i takich momentów ale dla mnie osobiście frajda jest dołożyć ziomkowi. Nigdy z żadnym nie grałeś przeciw? O panie!
Nawet nie wiesz zatem jakie są i w tym układzie śmieszne spiny.
No ale skoro tylko o blaszki wam chodzi, to rzeczywiście nie dla was świat. :)
Pozdrawiam.

Wy to już chyba nie wiecie co to dobra zabawa. :)
 

DeletedUser177134

Guest
Czytanie ze zrozumieniem jak widać jednak boli, kto wie jak mieć darmy mimo tego ustawienia i tak je mieć będzie to napisałem, do tego bedzie dochodziło do sztucznego pompowania obrzeży żeby było ich więcej, ostatecznie to ustawienie, jedynie utrudnia grę znajomym, kto miałby darme zrobic i umiec ja wykorzystac i tak to zrobi.

Niby dlaczego? Wyjaśniłem już dawno w jaki sposób wybrani mogą być gracze do blaszek, świat jest jedynie sztucznie wydłużany i współpraca między poszczególnymi członami/sojusznikami utrudniona. Kto ma krzte mózgu od razu zrozumie że wcale skład zwycięski nie musi powstać już w 90 dniu świata.
Jeśli faktycznie komuś by się chciało tworzyć masę kont z nadzieją, że ich ułamek będzie wyrzucony w ten kierunek świata, w którym tworzący je się znajduje, to gratuluję takiej osobie. Według mnie proceder sztucznego zagęszczania zostanie skutecznie ukrócony. Na prawie 160 światów, taki z tymi ustawieniami to jest dopiero pierwszy. Póki nikt nie ogłosił, że takowe będą wypuszczane zawsze, to nie ma powodów do obaw.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.048
Nie zabraknie i takich momentów ale dla mnie osobiście frajda jest dołożyć ziomkowi. Nigdy z żadnym nie grałeś przeciw? O panie!
Nawet nie wiesz zatem jakie są i w tym układzie śmieszne spiny.
No ale skoro tylko o blaszki wam chodzi, to rzeczywiście nie dla was świat. :)
Pozdrawiam.

Wy to już chyba nie wiecie co to dobra zabawa. :)
Dobra zabawa, a 3 lata gry to różnica xd
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
Nie przesadzaj :)
Powrót do starych światów dobrze nam zrobi.
Przypomnimy sobie co nas tak naprawdę bawiło.
Bo chyba nie światy zamykane w parę miesięcy i diplo na pół świata, wieczna szarpanina z darmami i masówkami :)
Trzeba spróbować, potem będziemy strzelali fochy na ustawienia XDDD

Maciek (Świetlisty) też strrrasznie niezadowolony a jednak zagra-bierzcie z niego przykład <jupi>
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.214
Nie zabraknie i takich momentów ale dla mnie osobiście frajda jest dołożyć ziomkowi. Nigdy z żadnym nie grałeś przeciw? O panie!
Nawet nie wiesz zatem jakie są i w tym układzie śmieszne spiny.
No ale skoro tylko o blaszki wam chodzi, to rzeczywiście nie dla was świat. :)
Pozdrawiam.

Wy to już chyba nie wiecie co to dobra zabawa. :)

No ja się zgadzam z Keymilem pomimo, że mnie nie kocha :)(), dużo więcej satysfakcji mam z lania kogoś kogo nie lubię, całkiem inną motywację miałem na 145 gdzie biłem się z ludźmi których nie lubiłem na samym starcie, a inną na takim na przykład 152 gdzie poszedłem sobie czas zabić praktycznie. Jak biję się z kimś kogo nie lubię to lepszą mam zajawkę na granie i bardziej chore pomysły na irytowanie go mi przychodzą do głowy, co odbija się pozytywnie na moim zaangażowaniu (zasty).

Nie przesadzaj :)

Powrót do starych światów dobrze nam zrobi.

Przypomnimy sobie co nas tak naprawdę bawiło.

Bo chyba nie światy zamykane w parę miesięcy i diplo na pół świata, wieczna szarpanina z darmami i masówkami :)

Trzeba spróbować, potem będziemy strzelali fochy na ustawienia XDDD



Maciek (Świetlisty) też strrrasznie niezadowolony a jednak zagra-bierzcie z niego przykład <jupi>

Primo stare światy też się tak czasami kończyły - na 61 na koniec wyszło prawie pół na pół chociażby, z tym, że to były odkrycia, a jedna ze stron na czilku mogła już świat zamknąć.

Secundo społeczność się w opór zmieniła od starych światów i to se ne vrati.

Tertio nwm skąd masz info, że po ogłoszeniu wyciągniętych z odbytu ustawień się na to zdecyduję, bo na ten moment sam tego nie wiem XD W chwili obecnej mam 156 możliwy do wygrania co dałoby mi drugą blachę za farmę ograniczoną, więc bezrobotny nie będę, mój coop (Alma) zagra na pewno. Ja już w ramach bojkotu zapowiedziałem brak analiz z mojej strony na FO, niech Kmic sam je pisze (może to nie jest dużo, ale wiem, że ludzie bardzo lubią je czytać, a jak się przykładam i mam ciecia od zbierania danych to wychodzą mi dość dobrze). Co do gry w tej chwili jestem na coopie na zbiórce na 158 tak jak byłem przez cały sierpień w zasadzie. Jak nie bd kogo bić tylko jakieś nooby typu @Qorny v2 czy inne svery to nawet Alma mnie wołać raczej nie będzie żebym się angażował, bo mój główny atut to obrona, a frontowcem nie jest xd w zasadzie jedyna osoba którą mógłbym chcieć bić to Ty, no offense, ale jak będę chciał za jakąś babą biegać to pobiegam za jakąś którą lubię XD no chyba, że zobaczę ananaski, wtedy dziekanka na studia i będę się pocić 25/8 XD
 

Dorten

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.124
1.Kończyły się ale w dużo mniejszym stopniu niż teraz.
2.Być może starszyzna plemion wróci gdy zobaczy że coś się zmienia. Nawet jeśli to będą jednostki, to warto.

Jedno zdanie i elaborat. XDD
Dostałam info od znajomego, który napisał mi że jesteś z nim w plemieniu.
Napisałam to zdanie o Tobie w czysto smieszkowym i dygresyjnym tonie.
W grze możesz mi jedynie zabrać wioski. Uwierz że nie pójdę się powiesić z tego powodu :) To tylko gra, nie real.
Nawet polubiłam tą twoja 'nienawiść'
Ja wolę nie zarażać się taką toksyną. Spoko fajterze..
Powodzenia i w laniu i w bieganiu ;)
 

fircyk2005

Łucznik
Wynik reakcji
32
Wiadomo kto będzie opiekunem na 158 świecie?

Chodzi o Opiekuna projektu ?
To jest nim niezmiennie Mamuś Plemion.
Jeśli Ci chodzi o SOG to zgodnie z podziałem.
OG na tym świecie są natomiast: Aslam i moja skromna Osoba.
Przy okazji ... miałem to zrobić za kilka dni ale zrobię to już dzisiaj;
Serdecznie witam wszystkich chętnych do gry i życzę wszystkim wygranej, a nade wszystko dobrej zabawy !!!!!
 

DeletedUser177134

Guest
Witam graczy i przepraszam tych, z którymi się niepotrzebnie przepychałem. Wszystko się ułoży, tylko nie można być zbyt surowym w ocenie.
 

izidev

Łucznik
Wynik reakcji
721
Dobra, jako że ustawienia i tak sie nie zmienia, bez znaczenia ile stron płaczu będzie to pytam: startują jakieś plemiona poza kartonami na s158 ? :D
Widziałem wejszcze jedynie FORZE jako zlepek graczy z roznych ekip
 
Status
Zamknięty.
Do góry