Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 8687748

Guest
No to zaczynamy czytać bóle wszystkich masówek :D

View attachment 16305

Ja miałem startować z ekipą 50-60 osobową i mi też ustawienia nie pasują. A jeżeli myślisz, że cały ból chodzi o masówki to jesteś ograniczony, albo ignorant, bo większość problemów zostało tutaj opisane i NIC nie wskazuje na to, że nie ma itemku do przenosin, ba - nawet jest to chwalone xD


/edit - avek adekwatny do autora postu xd
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
Krety będą na forum siedzieć,otwarcie o tym mówi i nicr nie będzie można im zrobić xd
Dramat
Chciałem własnie to napisać xd można będzie pluć na swoje plemię oficjalnie wynosić screeny i wszystko inne i nikt nie moze nic zrobić.

Przypomniało mi to sytuację na bodajże 5 świecie jak było u mnie w plemieniu z 3000 graczy xd i był jakiś bug że nie można było wypraszać osób z dołu tabeli i też dymy były xd
 
Wynik reakcji
8.446
Czyli po co w takim razie zachęcacie nas do rozmow na temat światów, parametrow, czego oczekujemy od gry itp, jeśli i tak macie swoje wizje a na przestrzeni ostatnich miesięcy, moze lat jesli 1 na 10 pomysłów od graczy przechodzi to jest dobrze ??
Prosty przykład....
Mamy swoją mała ekipke i chcemy wystartować
Juz przed startem liczyliśmy się z tym ze zbierają się ekipy typu speed, phll, kreski, forza
Ekipy mocne, zgrane ze świetnym dowództwem
Do części z nich mielismy/mamy zaproszenia
Ale jednak chcemy spróbować stworzyć własny projekt, mimo że nastawien startowych na zasadzie "to jest ekipa ktora wygra swiat" nie mamy
Walcząc z masowkami, kolosami, czy innymi tego typu rzeczami mozna na wiele sposobów
Ale jeśli znajdziesz mi po 3msc swiata ekipe ktora bedzie na 100% walczyc do konca to bede pełen podziwu
Wytypuj 40 osob, które do samego konca będą walczyć ramie w ramie
Malo tego, dyplomacja nie wchodzi w grę, a przecież na tym ta gra sie opiera
Jak mamy zawiązać współpracę z plemieniem?
Na końcu i tak musimy się bić, a w miedzyczasie sojusznik bedzie patrzył Ci na ręce czy sie za szybko nie rozwijasz, nie robisz nad nim przewagi...

Ludzie nie wymagają nic specjalnego od Was...
W miare normalna prędkość
Normalne logowanie zeby grac z przyjaciółmi, a nie selekcjonować nas wszystkich od samego początku...

Nic więcej
My jako gracze sami zadbamy o dyplomacje, dostosujemy się do dodatkowych wytycznych jak ms, technologia, szlachta, czy koscioly....
Dajcie nam normalny swiat zeby pograć, a nie zamykajcie nas w swoich ramach bo tak!
Co mamy powiedzieć ludziom po 90 dniach?
Sorry, ale Ty juz z nami nie zagrasz, bo nie wiemy czy wytrzymasz do konca?

Masówki i darmy to jedno

Ale ja mam kilka osób z ktorymi chciałbym zagrać
Te kilka osób ma swoje kilka osób do gry te osoby maja swoje osoby itd...
Nie da sie zamknac swiata w 40osob przy założeniu ze mamy grac razem przez 9-10msc bez możliwości opuszczenia plemienia!
W ogole co to jest za system?? XD
Jakim cudem nie można opuścić plemienia?
Dlaczego zakładając plemie, nie mam prawa wyrzucic kogo kto moim zdaniem sie nie nadaje, niszczy morale innych?
Rownie dobrze można calkiem usunąć prawa zalozyciela, administracji, bo niewiele mamy do roboty xD
Zebrać 40 osob a dalej niech się toczy :D

ale po co TY tutaj piszesz, do dziewczyny napisz, niech poza dodawaniem wam CK do wiosek jako supporterka załatwi wam ustawienia jakie tylko zapragniecie
 

Deleted User - 8687748

Guest
Zgłośmy polski Plemiona Team do Sanepidu, że nas, nerdów, piwniczaków, ludzi bez życia, dla których przejęcie 20 wiosek od wroga stanowi sukces życiowy zamiast motywować do zostania w domu to zachęcają do wyjścia z domu i potencjalnego roznoszenia COVID'a.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
3.704
Ustawienia jak zwykle przeciwko SPEED. Brak itemu do przenosin wiec strach przed startem w 5 członów i brak mozliwosci opuszczenia plemienia, wiec nie beda mieli tyle kretow u przeciwnikow co zawsze, oraz "hejki" nie bedzie :/
 
Wynik reakcji
374
Normalnie Kmic wyśmiał tym ustawieniem o 90 dniach, koalicje, które dzielą się blachami już po 3 miesiącach xD.
Albo zbierasz tryhardów, albo pakujesz wrotki na arkadie i elo:)
 

Deleted User - 699833050

Guest
Równie dobrze, po 90dniach nie mozesz wyrzucic np kreta - dzbanie xd
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
3.704
Tzn ustawienia spoko moim zdaniem. Mogliby jednak przedmiot do przenoszenia wioski oddac. Szkoda tylko, ze testuja teraz, gdy szykował sie mega dobry swiat.
 

Backmonster

Łucznik
Wynik reakcji
562
Tzn ustawienia spoko moim zdaniem. Mogliby jednak przedmiot do przenoszenia wioski oddac. Szkoda tylko, ze testuja teraz, gdy szykował sie mega dobry swiat.

Spoko by były gdyby można było chodź wywalać z plemienia , wbije se dla beki ktoś, nie będzie grał, albo trolowal,wchodził raz na tydzień by konto nie wyszarzalo , a potem blacha w profilu
 

Deleted User - 8687748

Guest
Spoko by były gdyby można było chodź wywalać z plemienia , wbije se dla beki ktoś, nie będzie grał, albo trolowal,wchodził raz na tydzień by konto nie wyszarzalo , a potem blacha w profilu

Albo nawet jakby ktoś go zjechał... Wystarczy, że nawet pomimo podbicia albo zacznie od nowa, albo będzie celowo, na złość się będzie logować, aby konto nie wyszarzało. No niestety, ustawienia wydawały się super, dopóki nie zobaczyło się ostatniej zasady xD
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.063
Jedyne o co chodzi to o to, że wiadomo jest, że na polskich plemionach zbierają się ekipy minimum po 80-100 graczy, czasem nawet 150. Mamy takie community i tradycje, że każdy zna każdego i wszędzie ma się znajomych. Ograniczenie tego do 40 na świecie gdzie miało wpaść tylu świetnych graczy jest absurdem i tworzeniem walki szczurów w klatkach z tymi dodatkowymi ustawieniami. Rozumiem gdybyście zapowiedzieli to wcześniej, wtedy dałoby się przygotować, ale gracze od 2 miesięcy zbierali ekipy i teraz ze swojej 80-100tki mając wybrać połowę w 4 dni bo nagle wprowadzacie coś nowego czego nie było na pozostałych 156 światach. Ktokolwiek to wprowadza ten nigdy nie zbierał żadnej ekipy xd

Może i za granicą mają takie ustawienia, ale polskie serwery zawsze się wyróżniały. Zresztą, bez sensu cokolwiek pisać bo i tak robita co chceta ;d
 

Deleted User - 8687748

Guest
Jedyne o co chodzi to o to, że wiadomo jest, że na polskich plemionach zbierają się ekipy minimum po 80-100 graczy, czasem nawet 150. Mamy takie community i tradycje, że każdy zna każdego i wszędzie ma się znajomych. Ograniczenie tego do 40 na świecie gdzie miało wpaść tylu świetnych graczy jest absurdem i tworzeniem walki szczurów w klatkach z tymi dodatkowymi ustawieniami. Rozumiem gdybyście zapowiedzieli to wcześniej, wtedy dałoby się przygotować, ale gracze od 2 miesięcy zbierali ekipy i teraz ze swojej 80-100tki mając wybrać połowę w 4 dni bo nagle wprowadzacie coś nowego czego nie było na pozostałych 156 światach. Ktokolwiek to wprowadza ten nigdy nie zbierał żadnej ekipy xd

Może i za granicą mają takie ustawienia, ale polskie serwery zawsze się wyróżniały. Zresztą, bez sensu cokolwiek pisać bo i tak robita co chceta ;d

U Niemców się sprawdziło to u nas też się sprawdzi xdd
 

Właściciele mamina

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
815
@PlemionaTeam, zatrudnijcie jakiegoś PR'owca, a zabrońcie się wypowiadać @kmicic'owi i innym z teamu. Gdybym ja powiedział/napisał w prost do klienta, że specjalnie robię mu na złość, to długo moja kariera by nie trwała.
Ilość osób w plemieniu jest super, na tym koniec pozytywnych aspektów.
Wystartować, pewnie wystartuję aby zobaczyć co się będzie działo po 90 dniach.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.763
Fajna dyplomacja będzie.
Bez sensu się dogadywać do końca, bo i tak nie będzie można się połączyć.
W zasadzie jaki jest sens dogadywania się na kogoś, jak i tak drugie plemię będzie wrogiem, a tylko może zyskać. Czy w ogóle będą dotrzymywane umowy? I tak nie da się dogadać na koniec, wiec po co jakis okres wypowiedzenia?(potencjalnie)


W plemieniu będą straszne ustępstwa, nie chcesz dać powodu komuś do nie zadowolenia, bo może Ci napluć twarz, kręcić i nic z tym nie zrobisz. Z drugiej strony normalnie kto będzie chciał kręcić, jak nie wyjdzie z plemienia.

Największa głupotą jest to że możesz dostać blachę bycie oficjalnie kretem xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry