Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
2.221
Powkurzam Arnoldzika na FO, ale raczej darmę klepnę, za dużo mam roboty na 135 i w rl. Kto udolny startuje oprócz P!? Bo jak wbije tu taki kaleki gracz jak ja, to nawet P! tego poziomem nie zrównoważy... :/
 

Kopi

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.374
Tylko 4300 graczy na wstepnym, 2 kontynenty ledwo :( :(
Przez te ustawienia szykuje sie chyba najmniejszy dotąd świat :(
 

DeletedUser164037

Guest
Też zawsze byłem takiego zdania, ale po czasie zrozumiesz, że na parzystych też da się grać. Dużo mniej kombinatorów i darmiarzy tam gra. A co do przewagi za PP, to topka w farmie zazwyczaj wydaje nic lub minimalne ilosci pp na starcie, ktore zarobili wczesniej. W trakcie rozwoju swiata, ty farmisz coraz wiecej, a ktoś wydaje coraz mniej PP(bo ile mozna), wiec roznica z czasem sie zaciera.

Wioski p2w ludzi najczesciej sa wykokszone pod kątem eko, a mało farmia. Pozniej fajnie sie cos takiego przejmuje
 

DeletedUser161255

Guest
Światy parzyste to niższa klasa rozgrywkowa. Przykład GEH jasno to pokazał. Żywa legenda na światach parzystych dostała tęgie lanie na setnym świecie(parzysty ale na poziomie tych nieparzystych).
 

DeletedUser164037

Guest
Światy parzyste to niższa klasa rozgrywkowa. Przykład GEH jasno to pokazał. Żywa legenda na światach parzystych dostała tęgie lanie na setnym świecie(parzysty ale na poziomie tych nieparzystych).
100 to swiat specjalny jubileuszowy, w dodatku swiat botow i multikonciarzy, ba nawet multikonciarze wybrali ustawienia dla niego...

Nie mowie, ze na swiatach parzystych jest wyzszy poziom, ale na pewno jest mniej rakowy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry