Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Miał to być ostatni ale nie wyszło:p Znalazłem się na s104, potem na s122 a teraz czekamy na nowy świat z ekipą:)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Zdaje mi się, że na s3 miałem łuczników i rycerza. Bez przedmiotów był na pewno ale był. No i tam były monety a nie paczki więc nie wiem do których "starych" światów tutaj nam Kmic dał porównanie

Dobrze Ci się zdaje :)
Miałem na myśli światy 1-2, gdzie była 3-stopniowa technologia i paczki surowcowe. Czyli najstarzej jak tylko się da :)
Na świecie 3 jako pierwszym pojawiły się monety, rycerz i łucznicy, co spotkało się z dużą falą krytyki i hasłami typu "zniszczyliście taką fajną grę" czy "takie wymysły nigdy się nie przyjmą" :) Początki 2007 roku i mój pierwszy świat jako samodzielnego operatora :)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Ok to wyjaśnione:)

Mam prośbę. Spróbujcie raz wypuścić świat parzysty bez opcji wysłania karety za jednym kliknięciem(w sumie to chyba sprzeczne z zasadami 1 operacji na kliknięcie:p). To by dopiero było ciekawie:)

Co do ustawień s137 to ciekawe są. Bardzo wymagający świat. Osobiście chciałbym by parzysty tak wyglądał no może oprócz kościoła. Jakoś mnie nie przekonuje. Zamiast niego dał bym wieżę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser164037

Guest
Witam :eek:
Zawsze grałem bez darm i bez coopa i jakoś dawałem radę ;d I wiem że są ludzie którzy też dalej tak grają. Dla mnie darmy to coś co powinno być usunięte i mi przynajmniej by się lepiej tak pykało, ale jak by nie było to nie da się ich usunąć z gry,bo nie ma nawet do tego narzędzi i jakby nie było to są legalne. Ale to moje prywatne zdanie i więcej pisać o tym nie będę bo zaraz 90% społeczności na mnie wjedzie :D

Co do ustawień świata to nigdy nie będzie idealnych dla każdego (ja np nie lubię grać na kościołach) ale na pewno należy cieszyć się z tego że jest to 100 ms :rolleyes: 300 msa na s138 to jak ktoś napisał porażka :p I tam ktoś pisał o mniejszym,dla mnie też fajnie by było jakby było z 25-50 msa, ale z drugiej strony to wtedy wgl nowi gracze by nie mieli podjazdu, a tak przynajmniej coś tam mogą pograć. No i ogólnie to wracam do plemion ("niestety" i "jak każdy po jakimś czasie") także do zobaczenia na s137 ;)

Nie tylko pocztkujacy mieli by problemy na 25-50ms, ale wiekszosc pro elo kozaków też
 

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.236
Klin w 25-50ms to już w dużej mierze zależy od komputera i łącza internetowego. Można być mistrzem, ale jak laga dostaniesz to i tak wyzwą Cię od lam :)

100ms to już zdecydownanie lepiej :)

Czasami udawało mi się 1ms przed czy nawet w tej samej ms. Ale wiadomo.... to już był bardziej fart jak skill. Takich sytuacji miałem całkiem mało :)
 

DeletedUser198295

Guest
Ciekawe, czy wraz ze startem świata, powróci też temat o botach :rolleyes:
 

DeletedUser164037

Guest
Klin w 25-50ms to już w dużej mierze zależy od komputera i łącza internetowego. Można być mistrzem, ale jak laga dostaniesz to i tak wyzwą Cię od lam :)

100ms to już zdecydownanie lepiej :)

Czasami udawało mi się 1ms przed czy nawet w tej samej ms. Ale wiadomo.... to już był bardziej fart jak skill. Takich sytuacji miałem całkiem mało :)

Szans na klina jest wiele, nie jedna.

A co do botow, to swiat bez farmy. Tutaj drama o darmy bedzie
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Mam prośbę. Spróbujcie raz wypuścić świat parzysty bez opcji wysłania karety za jednym kliknięciem

Nie da się, to jest element kodu gry a nie parametr który możemy włączać/wyłączać.
Zresztą w jakim celu? To ma być gra strategiczna a nie zręcznościówka i test kto lepiej obsługuje przeglądarkę internetową (albo ma kolegów którzy powiedzieli mu jak to zrobić).
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
O mamusiu, dwa dni mnie tu nie było z powodu choroby i teeela postów nastukali :) oby tak samo żywo było w dyskusji po starcie świata na FO bo ostatnie serwery to coraz mniejsza aktywność FOntowców :p
Ale jest Bulwa to myślę że możemy liczyć na wiele ciekawych rozmówek i pojedynków <piwo>

Ps. Siema Wisnek, kope lat ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
O mamusiu, dwa dni mnie tu nie było z powodu choroby i teeela postów nastukali :) oby tak samo żywo było w dyskusji po starcie świata na FO bo ostatnie serwery to coraz mniejsza aktywność FOntowców :p
Ale jest Bulwa to myślę że możemy liczyć na wiele ciekawych rozmówek i pojedynków <piwo>
Ja mam nadzieję, że jeszcze kilka osób wbije co umie po dżentelmeńsku rozmawiać na FO - dlatego pytałem o Wojsena. :p
 

DeletedUser164037

Guest
Ps. Siema Wisnek, kope lat ;D

Ano witam, witam. Kumpel mnie ciągnie, ale szczerze wątpię. Inno dalej nie wymyśliło nic mądrego na darmy typu: możliwość produkcji szlachcica po uprzednim pokonaniu wykładniczo rosnącej liczby jednostek. Znowu pro elo kozaczki z top 1-3 i RA top1000...
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
Ja juz przestałem się tym denerwować bo zawsze się tacy znajdą co zrobią wszystko dla blaszki "jako pierwszy byles właścicielem dwóch wiosek" <oczy>
 
Status
Zamknięty.
Do góry