Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Ja mogę mieć stare info. Ze 2 miesiące temu słyszałem, że jeden gostek ode mnie chce wystartować z TM właśnie na s140. Może od tamtego czasu zmienili zdanie?

A ja to nie znam dokładnych planów TM bo mnie nie lubią:(

a Ciebie spotkałem na jakimś świecie jako wroga czy przyjaciela?:>
 

DeletedUser197112

Guest
Ja mogę mieć stare info. Ze 2 miesiące temu słyszałem, że jeden gostek ode mnie chce wystartować z TM właśnie na s140. Może od tamtego czasu zmienili zdanie?

A ja to nie znam dokładnych planów TM bo mnie nie lubią:(

a Ciebie spotkałem na jakimś świecie jako wroga czy przyjaciela?:>

świat 122 może kojarzysz plemię polska policja? ;D
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
coś tam kojarzę jak przez mgłę:p Z niektórymi ludźmi z Policji jest opcja startu na tym 140:)
 

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
716
Szukaj spiny dalej, grałem dłużej niz miałem.
Słyszałem jak opowiadał ktoś jak Playerow wypróbować kiedyś macie.
Wtedy chętnie zagram na pełnym skupieniu z nimi.
BoTy z P wam nie pomogą :)
 
Ostatnia edycja:

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
OW- bo to już jest uzależnienie:) Ta gra nie przyciąga nowych graczy bo nie ma czym. Tylko Ci którzy załapali bakcyla ciągle tu wracają
 

DeletedUser187854

Guest
To już potwierdzone. Support nas nie znosi. Kolejny świat bez farmienia to kolejny świat z kościołem i paczkami.
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
To już potwierdzone. Support nas nie znosi. Kolejny świat bez farmienia to kolejny świat z kościołem i paczkami.

Support nie ma żadnego wpływu na konfigurację światów!
A my jako plemiona.pl mamy naprawdę fajnie ugrane np. to, że równocześnie startuje jeden świat premium i drugi "ze starym premium" (KP, Asystent, Manager).
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558

DeletedUser198841

Guest
Witam. Jestem nowa w plemionach, gram po raz pierwszy. Czy ktoś może wytłumaczyć co jest złego w tych pudełkach, do czego one właściwie służą. Ogólnie... jestem ciekawa wszystkiego o czym rozmawialiście, czy ktoś może wytłumaczyć laikowi?
 

DeletedUser187854

Guest
Gdzie jest wojsen? Czekał na tą wielką konfrontacje naszych plemion - jak mieliśmy jeszcze 121 do zamknięcia. :p
Tymczasem proszę - jest szansa, żeby się zmierzyć :D

Czasu mu zabrakło żeby Was pojechać :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry