Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser197282

Guest
my tu gadu gadu, a ktos zauwazyl ze nie ma zastów na tych światach :D? To dopiero będzie super sprawa
 

5gramTHC

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.460
Kościoły to najpiękniejsza rzecz jaka w tej grze powstała, daje to ogromną przewagę nad noobami :D
 

DeletedUser40095

Guest
Przez paczki wolniej schodzi uzbieranie na szlachtę,aby mieć karetę trzeba mieć 2 wioski bo z paczkami Pałac ma 3lvl czyli na każdy lvl max 1 gruby. To główny powód nielubienia paczek
Znam zasady działania paczek. I nie rozumiem co w tym złego. Najpierw ludzie narzekają, że połowa wiosek na świecie to darmy, a jak jest wprowadzony system, który przewagę darmiarzy (chociaż trochę) ogranicza. To znowu marudzą, że jest źle i niedobrze.
 

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
716
W obronie sie je tylko i wyłącznie traci jak ubija grubego.
Odbudowa jak zginą w ataku kosztuje 1 paczkę, więc nie darmojadki a agresora ten system faworyzuje..
Nie znam się ale ponarzekam na Darmy :p
 

DeletedUser190351

Guest
Kościół spoko, nawet technologie można przełknąć, ale paczki surowcowe to największa porażka :)
 

DeletedUser198829

Guest
Wszystko dobrze, oprócz właśnie tego kościoła. 5k ludności będzie zabierał kościół w dużej ilości wiosek, co na początku gry utrudnia :/ Ale i z tym sobie każdy poradzi, więc nie ma na co narzekać :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
Nie no to jakieś żarty :) czemu na 133 nie można sie było przenosić ani nie było wyboru kierunków :( a P! Oczywiście dostało świat z obrzeżami :p a byłem ciekaw jakby się sprawdzili w grze w centrum :( najgorsze macie paczuszki :) kościół fajny, technologie też ujdą :) trzeba po prostu bardziej myśleć i oto cała filozofia :)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Chętnie bym pograł na świecie parzystym z takimi technologiami. Zawsze jakieś urozmaicenie gry:)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Zbieram ale nie wiem czy na s138 czy jednak nie czekamy na s140. Jest kilkanaście osób które nie mogą na s138:(

W ogóle to ja Cię znam?

a jeśli chodzi Ci o TM to ja słyszałem, że właśnie na s140 mają być
 

DeletedUser197112

Guest
Zbieram ale nie wiem czy na s138 czy jednak nie czekamy na s140. Jest kilkanaście osób które nie mogą na s138:(

W ogóle to ja Cię znam?

a jeśli chodzi Ci o TM to ja słyszałem, że właśnie na s140 mają być

Ty mnie nie znasz przynajmniej nie pod takim nickiem bo ten jest tylko dla forum aczkolwiek ja cię znam

No o TM mi chodzi ja tam słyszałem dwie różne wersje bo jedni mi mówią iż na 138 mają wbijać a drudzy że na 140 miałem nadzieje że masz ty jakieś dokładniejsze info ;D
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.558
Nie no to jakieś żarty :) czemu na 133 nie można sie było przenosić ani nie było wyboru kierunków :( a P! Oczywiście dostało świat z obrzeżami :p a byłem ciekaw jakby się sprawdzili w grze w centrum :( najgorsze macie paczuszki :) kościół fajny, technologie też ujdą :) trzeba po prostu bardziej myśleć i oto cała filozofia :)
Posmarowałem w supporcie to mam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry