Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser170995

Guest
Czyli dokładnie tak jak wyglądały pierwsze światy... Gdzieś uciekli w tym momencie wszyscy podpowiadający przy każdej okazji "dajcie stare ustawienia a zobaczycie ilu legendarnych graczy się pojawi na takim świecie"? :)


Na pierwszych światach była farma:) heh
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Serio nie rozumiem problemu.
Ja tam lubię grać światy z kościołami - zachęcają (i nagradzają) planowanie z wyprzedzeniem jak będziemy się z wioską rozwijać.
Tak samo techy. Rozumiem, że to dodatkowe wyzwanie, zwłaszcza w przypadku nagłej zmiany atak <> obrona, natomiast nie jest to coś z czym nie damy rady sobie poradzić.

Inna sprawa, że gra bez farmienia, bez kościołów i podstawowymi techami jest z początku nudna.

Główną wadą paczek jest to, że po stracie szlachcica tracimy paczki (zwłaszcza, że nie ma "szybkiego odnowienia").
 

DeletedUser40095

Guest
Główną wadą paczek jest to, że po stracie szlachcica tracimy paczki (zwłaszcza, że nie ma "szybkiego odnowienia").
Tylko lepiej. Nie walisz szlachtą jak głupi tylko musisz sprawę przemyśleć. Gra wymaga więcej od gracza. Git!

Co do odstępu 300ms. Też ciekawe rozwiązanie. Ponownie ofensywa staje się bardziej wymagająca. Zamiast bić karetą z jednej wioski, bardziej będzie się opłacało uderzyć z czterech. Czy to nie urozmaica gry?
 

Bonnie i Clyde

Łucznik
Wynik reakcji
267
Każda wada jest jednocześnie zaletą :)

Do odstępu zgadzam się jak najbardziej. Niby wada, ale tylko na początku gry - potem wręcz zachęca do dogrywania z kilku wiosek.
A co do początku gry... przecież mamy antykliny/grubasa, które kolega z ekipy może dograć, prawda?
 

DeletedUser167001

Guest
Siema
po przerwie poklikam, mam czas w końcu :D
Jakby ktoś znajomy chciał przygarnąć, to proszę się odezwać.
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na starcie.
 

DeletedUser198829

Guest
Ja :D
Mógłby ktoś przypomnieć na czym polegały te paczki, bo już trochę na nich nie grałem i nie pamiętam :p
 

DeletedUser189724

Guest
Ciężkie ustawienia na 137 świecie. A wstępnego 20:46 i jeszcze nie ma. Miało być dziś wieczorem

To może mi ktoś wyjaśni dlaczego paczki są takie złe? Osobiście ja za bardzo tego narzekania nie rozumiem.

Owszem ogranicza to liczbę szlachty, co w świecie darmówek raczej jest wyrównaniem szans.

Przez paczki wolniej schodzi uzbieranie na szlachtę,aby mieć karetę trzeba mieć 2 wioski bo z paczkami Pałac ma 3lvl czyli na każdy lvl max 1 gruby. To główny powód nielubienia paczek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.763
Przez paczki wolniej schodzi uzbieranie na szlachtę,aby mieć karetę trzeba mieć 2 wioski bo z paczkami Pałac ma 3lvl czyli na każdy lvl max 1 gruby. To główny powód nielubienia paczek

żyjemy w czasach, w których już raczej większość graczy startuje przynajmniej z jedną darmą
Większym problemem jest to, ze szlachciców nie można jakoś specjalnie przenosić.
Bo albo po ubiciu możesz mniejszym kosztem zrobić go w tej samej wiosce, albo musisz od nowa robić cholerne paczki by zrobić go w innej.
 

DeletedUser194454

Guest
żyjemy w czasach, w których już raczej większość graczy startuje przynajmniej z jedną darmą
Większym problemem jest to, ze szlachciców nie można j
żyjemy w czasach, w których już raczej większość graczy startuje przynajmniej z jedną darmą
Większym problemem jest to, ze szlachciców nie można jakoś specjalnie przenosić.
Bo albo po ubiciu możesz mniejszym kosztem zrobić go w tej samej wiosce, albo musisz od nowa robić cholerne paczki by zrobić go w innej.


Ja ruszam bez darm Marku ;:D


Oo, N-Nobeczek :p
Pamiętasz złote czasy Elite? :D
Z kimś konkretnym już ruszasz?

Chce o tym zapomnieć xD taaa ziomek coś klei wiec z nim ruszam :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry