Światy 137 i 138 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser195625

Guest
@up 135

mi sie bardzo podobaja z wyjatkiem kosciola, bedzie grane :)
 

DeletedUser40095

Guest
To może mi ktoś wyjaśni dlaczego paczki są takie złe? Osobiście ja za bardzo tego narzekania nie rozumiem.

Owszem ogranicza to liczbę szlachty, co w świecie darmówek raczej jest wyrównaniem szans.
 

DeletedUser197112

Guest
I jak tam jakaś interesująca ekipa/osoba zamierza startować? czy same randomy takie jak ja? ;D
Co do tych paczek to zaprawdę powiadam wam iż nie rozumiem waszego narzekania
 

DeletedUser189785

Guest
Ja was nie rozumiem. Sporo osób narzeka, że nowe ustawienia są słabe i monotonne. Dostajecie teraz jakąś część starszych ustawień to jesteście zawiedzeni. Pamiętam paczki z s52 i chętnie sobie zagram.

I jak tam jakaś interesująca ekipa/osoba zamierza startować? czy same randomy takie jak ja? ;D
Co do tych paczek to zaprawdę powiadam wam iż nie rozumiem waszego narzekania

No wyselekcjonowana ekipa Bulwy startuje :D.
 

DeletedUser197112

Guest
Ja was nie rozumiem. Sporo osób narzeka, że nowe ustawienia są słabe i monotonne. Dostajecie teraz jakąś część starszych ustawień to jesteście zawiedzeni. Pamiętam paczki z s52 i chętnie sobie zagram.



No wyselekcjonowana ekipa Bulwy startuje :D.
Serio mówisz czy się zgrywasz? a ja jak serio to chodzi ci o 137 tak?
 

DeletedUser189785

Guest
Serio mówisz czy się zgrywasz? a ja jak serio to chodzi ci o 137 tak?

Tak

Ja się przyczepiam jedynie do odstępu 300ms na świecie 138. To każdy gracz będzie potrafił klina zrobić, a jak nie to ktoś inny mu powie "Wyślij po prostu wsparcie na tą sekundę i powinieneś trafić" xD i trafi. Odstęp powinien być zawsze max 100, a ja jestem zwolennikiem 50ms
 

DeletedUser197112

Guest
Tak

Ja się przyczepiam jedynie do odstępu 300ms na świecie 138. To każdy gracz będzie potrafił klina zrobić, a jak nie to ktoś inny mu powie "Wyślij po prostu wsparcie na tą sekundę i powinieneś trafić" xD i trafi. Odstęp powinien być zawsze max 100, a ja jestem zwolennikiem 50ms
Chłopie robią to pewnie dlatego żeby nowi gracze nie mieli takich trudności choć nie oszukujmy się nowi nawet nie wiedzą co to jest klin xD
ale racje masz odstęp powinien być mniejszy
 

DeletedUser189785

Guest
Chłopie robią to pewnie dlatego żeby nowi gracze nie mieli takich trudności choć nie oszukujmy się nowi nawet nie wiedzą co to jest klin xD
ale racje masz odstęp powinien być mniejszy

No ja to wiem, że pod nowych graczy. Ale no 300ms to nawet w takim przypadku to przesada. Za łatwo po prostu.
 

DeletedUser198295

Guest
Witajcie, koledzy wojownicy :)

Z ustawieniami zaszaleliście, nie ma co :D
 

DeletedUser188502

Guest
Kupa a nie świat. :/
Najgorsze ustawienia pod świat bez farmy. ( Techy, kościół, paczki)
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.454
Dobry gracz na każdych ustawieniach sobie poradzi a ze wy jesteście słabi to już nie ma co płakać na forum :)
Administracja dawała by tylko takie światy jak w innych grach typu Grepolis/TW2 to dopiero wtedy byście płakali.
To jest jedyna gra jaką znam nie nastawiona na hajsk bo na światach nie parzystych mają 100k PP a mają 0PP nie robi różnicy bo różnice robią umiejętności i poświęcony czas bo jak ktoś chce może grac bez KP i MK ale gra zajmuje dłużej czasu.
 

DeletedUser198295

Guest
Dobry gracz na każdych ustawieniach sobie poradzi a ze wy jesteście słabi to już nie ma co płakać na forum :)
Ale chodzi chyba o to, żeby czerpać przyjemność z gierki, a nie siedzieć nawet jak ustawienia są beznadziejne, bo tylko wtedy jest się proskiem :p
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.454
Ale chodzi chyba o to, żeby czerpać przyjemność z gierki, a nie siedzieć nawet jak ustawienia są beznadziejne, bo tylko wtedy jest się proskiem :p

Dobra te ustawienia ci sie nie podobaja to masz jeszcze S133 albo czekanie 4 miesiace na S141.
Nie można puszczać 1 i tego samego światu bo się znudzi ja tam nie wybrzydzam bo czy kościół czy nie grać będe wiadomo inne poradniki trzeba odświeżyć no ale i tak grac będę :)
Technologia taka płaczliwa a dowalili by 10 poziomow i wtedy dopiero bylby lament :)
Paczki a no paczki dobra rzecz nie ma karet w pierwszych wioskach i to cenimy :)
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.454
Trzeba nauczyć się doceniać to co się ma.
Jak ktoś na takich ustawieniach będzie się męczył trudno niech czeka 4miesiace/8miesiecy albo i 1 rok na swoj wymarzony bez farmy :)
 

DeletedUser194454

Guest
Wszystko do przyzwyczajenia, kościół psuje trochę, ale trudno :D trzeba zacisnąć zęby i pyknąć :D
 

DeletedUser198295

Guest
Oo, N-Nobeczek :p
Pamiętasz złote czasy Elite? :D
Z kimś konkretnym już ruszasz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry