Światy 135 i 136 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser194511

Guest
też tak to rozumiem, ale chyba takiego rozwiązania nie stosowano od X światów? Fajnie byłoby jakby support sie ustosunkował jak to bedzie wygladac i w jakim terminie konkretnie sie to zmieni
 

DeletedUser198558

Guest
Ale lipe zrobiliście z tym brakiem wież strazniczych... Wezta to zmiencie
 

Emdeka

Łucznik
Wynik reakcji
338
wiecej mozliwosci, gdy nie ma wiezy. Kiedys nie bylo jej wcale i nikt nie narzekal :)

Startuje jakas powazniejsza ekipa, jest sie kogo obawiac? :D
 

DeletedUser198558

Guest
Jak mieli wtedy na nią narzekać skoro jej nie było xd
Wieża super pomysł szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy nikt czasu nie ma żeby całe dnie kont bronić...
 

DeletedUser168620

Guest
Rampal, startuj startuj.
Kto będzie nam mapki robić jak nie Ty? :D

Ja to chętnie bym zobaczył świat bez tych szalonych rycków z bonusami, bez bonusów z inwentarza,bez wieży, bez kościoła, bez giełdy :D
Taki zwykły, surowy świat
 

DeletedUser197112

Guest
I jak tam startuję ktoś ciekawy? czy same randomy takie jak ja? xD
 

ViciousPanda

Chłop
Wynik reakcji
2
Z tego co widziałam w rankingu po graczach i plemionach, to same randomy... Śmiesznie, bo nie będzie ciśnienia z tyłu głowy, bo dajmy na to Gehenna gra na tym świecie i są obok naaaas, to na pewno wygrająąą... <beczy>
 

DeletedUser197509

Guest
Jak mieli wtedy na nią narzekać skoro jej nie było xd
Wieża super pomysł szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy nikt czasu nie ma żeby całe dnie kont bronić...
Wieża to najglupsze co może być. Gracze aktywny tracą bardzo dużo i jeszcze fejki nie działają :/

Rampal, startuj startuj.
Kto będzie nam mapki robić jak nie Ty? :D

Ja to chętnie bym zobaczył świat bez tych szalonych rycków z bonusami, bez bonusów z inwentarza,bez wieży, bez kościoła, bez giełdy :D
Taki zwykły, surowy świat

Poświęce się i zrobię wam mapki x)
A i jak któraś ekipa będzie za dobrze grała to od razu wszyscy mówimy że mają boty pamiętajcie!
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Nie do końca to prawda, że fejki nie działają. Wieża Ci wykrywa tylko kilkanaście godzin przed atakiem(chyba, że masz wieże w diodach a atakują front ale to inna historia) więc jak ataki idą kilkadziesiąt godzin to jednak niektórzy z obawy już sobie deffa podsyłają. No i wystarczy atakować nie na 8 rano tylko np na 13 to kolory ataków są widoczne dopiero nocą gdzie mało ludzi gra. Poza tym wieża jest pomocna dla obu stron. Raz jedni atakują a raz drudzy więc szanse są wyrównane, po prostu przewagę ma ten kto z głową planuje swoje wieże i wie jak je porządnie wykorzystać.
 

Emdeka

Łucznik
Wynik reakcji
338
dla mnie wieze to wciaz smrod
Z tego co widziałam w rankingu po graczach i plemionach, to same randomy... Śmiesznie, bo nie będzie ciśnienia z tyłu głowy, bo dajmy na to Gehenna gra na tym świecie i są obok naaaas, to na pewno wygrająąą... <beczy>
JG, na pewno 2 ekipy na tym swiecie beda ktore sa dobrze prowadzone :)
 

Emdeka

Łucznik
Wynik reakcji
338
Znajdziesz je w czołówce rankingu za 2 tygodnie myślę, może nawet wcześniej :D
 

DeletedUser198560

Guest
Dlaczego 2 światy z farmą. Świat bez farmy jest dużo lepszy, widać to w ilości graczach
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Co to znaczy
Handel: tylko wymiany rynkowe 1:1, stopniowo liberalizowane po paru miesiącach gry

Po pewnym czasie oprócz wymian rynkowych dojdzie możliwość wysyłania surowców "z ręki". Same wymiany na rynku wciąż pozostaną wyłącznie jako 1:1.

Ja to chętnie bym zobaczył świat bez tych szalonych rycków z bonusami, bez bonusów z inwentarza,bez wieży, bez kościoła, bez giełdy :D
Taki zwykły, surowy świat

To spójrz na świat 135 :)
 

DeletedUser194511

Guest
Po pewnym czasie oprócz wymian rynkowych dojdzie możliwość wysyłania surowców "z ręki". Same wymiany na rynku wciąż pozostaną wyłącznie jako 1:1.



To spójrz na świat 135 :)

Ok, a wiecie już kiedy skończy się wspomniany "pewien czas" ?
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Na 135 będą eventy?

Czy jeśli będą te eventy to będzie opcja używania PP w tych eventach?

Eventy jak już będą to rzadko (na pewno nie tak często jak na parzystych).
O opcjach premium nie ma mowy jedynie szczęście liczyć się w nich będzie.
Tak jest od kilku lat i na pewno nie zmienią tego, nawet zmniejszyli ilość eventów bo chyba na S133 nie było żadnego gdzie na S134 już kilka było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry