Światy 135 i 136 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser41400

Guest
Witam
Pytanko odnośnie startu świata a chodzi mi konkretnie o to

Zaproszenia

Jesteś obecnie w plemieniu, więc rozpoczniesz grę w niedalekiej odległości od jego członków, niezależnie od tego czyje zaproszenie zaakceptowałeś.


Nie wiem jak to rozumieć .
Utworzyłem plemie i zaprosiłem znajomych ze starych światów , ale brakuje już miejsca i teraz mam pytanie czy jeśli gracz przeze mnie zaproszony założy 2 człon plemienia to nadal wystartuje obok mnie czy te 2 plemie w całości wyląduje w losowym miejscu na mapie
 

Emdeka

Łucznik
Wynik reakcji
338
Z tego co widzę to kilka ekip się zbierze, jeśli dobrze wykonałem rozeznanie to we wstępnym logowaniu startuje LP ze 118? Chyba póki co faworyt centrum, bo poza ANH, którzy dostają po dupie wszędzie, nie ma większego rywala. Redram wbija z wami? :p


@edit nie chodziło mi o całe LP, tylko graczy LP :p
 

DeletedUser197509

Guest
Jutro starcik już się nie mogę doczekać hihi ;D Zapowiada się pięknie tylko pp brakuje na Asystenta Farmera bo portfel pusty :c Ale jakoś się wyżydzi od współplemieńców. Nieograniczone wsparcia czas się popisać klinowanem grubasów kolegi na darmach xD
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Jesteś obecnie w plemieniu, więc rozpoczniesz grę w niedalekiej odległości od jego członków, niezależnie od tego czyje zaproszenie zaakceptowałeś.


Nie wiem jak to rozumieć .
Utworzyłem plemie i zaprosiłem znajomych ze starych światów , ale brakuje już miejsca i teraz mam pytanie czy jeśli gracz przeze mnie zaproszony założy 2 człon plemienia to nadal wystartuje obok mnie czy te 2 plemie w całości wyląduje w losowym miejscu na mapie

Algorytm rozmieszczania wiosek na mapie (po zakończonej fazie wstępnego logowania) uwzględnia dwa etapy:
- członkowie danego plemienia rozmieszczani są stosunkowo blisko siebie,
- osoby, które się zaprosiły i w czasie wstępnego logowania nie wstąpiły choć na chwilę do żadnego plemienia są rozmieszczane niedaleko siebie.

Albo jedno, albo drugie. Wstąpienie do plemienia automatycznie wyłącza jakiekolwiek korzyści z tytułu zaproszenia kogoś (czy też bycia zaproszonym przez kogoś).

Więc jeśli podczas wstępnego logowania wstąpiłeś do jakiegoś plemienia, to wszyscy zaproszeni przez Ciebie gracze są zapraszani jedynie "na świat", nie zostaną zaś rozmieszczeni w Twojej okolicy (a konkretnie: zostaną rozmieszczeni losowo, więc równie dobrze mogą się znaleźć 3 pola od Ciebie jak i 3 kontynenty od Ciebie).
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Z 12 min i lecimy z tematem ;D

giphy.gif
 

DeletedUser196838

Guest
Rusza kilka osób z LP z 118 ale z kozaków tylko ja, reszta to moje darmy xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry