Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
2.215
Miałem Ciebie nie wyzywać,ale...dobra, nie będę wciąż. Po prostu jesteś chory, a moja tolerancja to jeszcze obejmuje.

Nie potrafiłeś ustawić żadnego frontu. Nie masz bladego pojęcia o prowadzeniu dyplomacji. Wygraliście jeden świat, a 125. nie wyszedł Wam po całości. Zganiasz na nas winę tylko z tego powodu Ci się świat nie udał i płaczesz, że to on, to przez niego, dlatego nam wszystko tak wyszło. Żaden aspekt po przejściu u Was nie grał. Jeden gracz za zachodzie obstawiał grube defem za każdym razem, a nie dostał ani jednego klina. Wstawiał rapki, jak Twoi gracze czyścili go czym? Defem :)

Piszesz mi o czytaniu ze zrozumieniem i ja doskonale wiem o czym mówisz i ciągle się do tego odnoszę, ale Ty wciąż nie rozumiesz, bo mówię o kosie Kartonów w moją stronę, a nie Waszą, który to punkt sam sobie wymyśliłeś by mieć do czego się odnieść mając dalszą możliwość swoich kłamliwych ideologii.
Doszedłem do Was tylko za namową tego gościa, któremu oddałem wioski. Decyzja była wstępna by odpuścić świat, bo i tak nie było żadnej przyszłości + chęci po odpuszczeniu znajomych. To już wtedy była zapieczętowana decyzja co do mnie, jeśli chodzi o Kartony i Stefany. Pierwsza namowa to znajomy,a druga to jaka? Wy. To Wy mnie również namawialiście na przejście do Was, ja nie poprosiłem Was o żadną rzecz. Nawet o defie nie wspomniałem byście go posłali na atak :D Niestety muszę się śmiać z części Twoich graczy, ale taka jest prawda. Zebraliście słaby skład, a do tego doszła Wasza odmowa współpracy z Bellumami.

i gościu, weź czytaj to co ja pisze albo wyłącz ten notatnik z którego kopiujesz te bzdety mózgu. Mówię Ci, że wjechałem dopiero po Was uprzedzając, że ode mnie do tego czasu ataku nie zobaczycie, bo poszedłem oddać wsie. Przełamał się front przez Waszą pajacerkę co to nie Wy i zaniedbanie spraw plemienia, bo potem nie było wiadomo kto nawet tam rządzi. Jedyne miejsce gdzie widziałem radę to pisząc do niej na pw podczas frontu dookoła plemienia i jak mam dobre zdanie o części graczy od Was tak nazywam Was ogólnikowo, bo jeden błazen przyszedł wystąpić pokazując się w internetach.

Nie byłoby co ze mnie zbierać? W takim razie, jak to się stało, że orałem swoimi offami całą okolicę i leciałem po Was, jak na grzybobraniu siedząc na koncie 24/7 od momentu Waszego pierwszego ataku. Mówię Ci, że ktoś od Was się odważył przyczaić na mnie w nocy, a Ty dalej swoje, że na 7. rano to bym nie dał rady, bo miałeś na tyle dobrych graczy. o_O Coś tam kłapiesz, coś tam tego, a dowodów, jak nie było tak nie ma. Byle by oblepić błotem dla swojego ego.

Odezwij się, jak zaczniesz kolejny tom swojego świata Panie Brzechwa, jednak proszę o jakąś kopię na pw. Wpisz sobie tylko jakieś terminy i ich uzasadnienia. To będzie jedyny wątek, w którym jest zastosowana prawdomówność. Niech on będzie jednak już poparty dowodami, bo to strata czasu tłumaczyć zaprogramowanemu botowi swoich tłumaczeń. Nie jestem informatykiem.
i żeby była jasność... mam dość rozmowy z Tobą również, cya :D

Zieeew, dalej ta sama zdarta płyta, o tym jaki ja zły i słaby i w ogóle. Życzę miłej gry na Arkadii ;)

Arnoldzik Ty też tu grasz? Kurde, studia trzeba będzie rzucić, ten świat jest za fajny na moje ilości posiadanego wolnego czasu :D
 

DeletedUser197509

Guest
Zieeew, dalej ta sama zdarta płyta, o tym jaki ja zły i słaby i w ogóle. Życzę miłej gry na Arkadii ;)

Arnoldzik Ty też tu grasz? Kurde, studia trzeba będzie rzucić, ten świat jest za fajny na moje ilości posiadanego wolnego czasu :D

Nie grasz to wyjdź proszę cię...
 

DeletedUser40095

Guest
Nie, nie, nie. Chyba strasznie nie chcesz zrozumieć o co chodzi. To nie tak że zwiększy poziom nieuczciwości, ten będzie identyczny jak na wszystkich innych światach bez farmy, to co się zmieni to ilość możliwości jaką niedoszli kosiarze otrzymali. I zapamiętaj jedno, to jest gra, a nie życie nie próbuj na siłe wciskać zasad/reguł z życia realnego. ;)

Przecież te możliwości wcześniej były takie same. Co? Niby nie można było drugiego plemienia zrobić, obejść plemię i wbić nóż w plecy? Oczywiście, że można było.

Dalsza część tego akapitu to już jest czysta głupota. Nie wiem dlaczego upieracie się, że skoro jest to gra, to jak zagram nieuczciwie, nadal jestem uczciwym człowiekiem. Sorry, ale tak nie jest. Zasady pozostają takie same, niezależnie czy gramy w karty, bierki, plemiona, czy też nie kradniemy w sklepie. Jeśli w głupiej grze nie potrafisz się zachować uczciwie, to czy w ważniejszych sprawach będziesz potrafił? W grze stawka jest minimalna, a jednak nawet wtedy część graczy decyduje się na oszustwo. To jak stawka będzie wysoka, nie pójdą oni na skróty? Jakoś w to nie wierzę.
I do diaska, przecież to nie jest normalne. Mówi się, że to tylko gra. Tymczasem jest ona na tyle istotna, że trzeba stosować szemrane sztuczki? Ja nic na siłę nie robię, mam nadzieję, że w końcu zobaczysz sam - nieważne czy gra, czy życie pozaplemienne, zasady moralne pozostają takie same.

To czemu najemmnicy, ojki itd. które miało za sobą tak wiele światów zawsze startowało na te 1/2 człony? Doświadczenie jasno potwierdziło fakt że tu nie chodzi o spotykanie większej ilości ludzi, a o 2 czynniki które wymieniłem. ;)
Nie rozumiem co to ma do rzeczy. Niby dwa człony to mało, czy coś?
 

DeletedUser192744

Guest
Super ustawienia s133 na takie czekałem od dawna zwłaszcza brak możliwości przeniesienia wioski. Rozgrywka będzie o wiele ciekawsza. Jeszcze tylko wyłączyć eventy i powrót do korzeni udany w 100%

Czy wybór kierunku będzie możliwy na s133? Mam nadzieje że nie ;)
 

DeletedUser153359

Guest
Przecież te możliwości wcześniej były takie same. Co? Niby nie można było drugiego plemienia zrobić, obejść plemię i wbić nóż w plecy? Oczywiście, że można było.

Dalsza część tego akapitu to już jest czysta głupota. Nie wiem dlaczego upieracie się, że skoro jest to gra, to jak zagram nieuczciwie, nadal jestem uczciwym człowiekiem. Sorry, ale tak nie jest. Zasady pozostają takie same, niezależnie czy gramy w karty, bierki, plemiona, czy też nie kradniemy w sklepie. Jeśli w głupiej grze nie potrafisz się zachować uczciwie, to czy w ważniejszych sprawach będziesz potrafił? W grze stawka jest minimalna, a jednak nawet wtedy część graczy decyduje się na oszustwo. To jak stawka będzie wysoka, nie pójdą oni na skróty? Jakoś w to nie wierzę.
I do diaska, przecież to nie jest normalne. Mówi się, że to tylko gra. Tymczasem jest ona na tyle istotna, że trzeba stosować szemrane sztuczki? Ja nic na siłę nie robię, mam nadzieję, że w końcu zobaczysz sam - nieważne czy gra, czy życie pozaplemienne, zasady moralne pozostają takie same.

Nie były bo nikomu nie chciało się w to bawić, teraz zostali zmuszeni do tego typu startu, wiec reszta to czysta formalność. Jak pisaem sami zobaczycie na własne oczy że ten świat przebije nawet s117 pod względem kos.

Czysta głupota, pierwszy przykład który Tobie powinien być bliski - kartony. Dla nich wbijanie kos stał się częścią ich samych w grze i często traktują to jako żart wobec sojusznika. ;)

Nie rozumiem co to ma do rzeczy. Niby dwa człony to mało, czy coś?

Przeczytaj co napisałeś, do czego się odnosiłem i zaufaj mi, od razu zrozumiesz!!!
 

DeletedUser40095

Guest
Super ustawienia s133 na takie czekałem od dawna zwłaszcza brak możliwości przeniesienia wioski. Rozgrywka będzie o wiele ciekawsza. Jeszcze tylko wyłączyć eventy i powrót do korzeni udany w 100%

S133 będzie światem bez dodatkowych funkcji premium, a to oznacza, że jeśli w ogóle jakieś wydarzenia będą miały miejsce, to niezwykle rzadko.
 

DeletedUser137804

Guest
a co mają wydarzenia do funkcji premium? wydarzenia sie wydarzają na wszystkich światach jednocześnie, tak mi sie wydaje.może sa jakies wyjatki ale jak sie wydarzają to na każdym świecie. Prawda o_O?
 

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
Nic, ale sporo osób twierdzi, ze na światach bez dodatkowych funkcji jest mało eventów. Co nie jest prawdą.Moze jest ich mniej niż na parzystych ale i tak duzo.
 

DeletedUser192744

Guest
na s101 2 tygodnie po starcie był event jarmark i pierwszą nagrodą do wylosowania było zwiększenie produkcji o 30% wszystkich surowców na tydzień. Na świecie bez farmienia taki losowy event na początku gry to jakieś nieporozumienie. Pomimo że mi się wtedy udało go wylosować to nie byłem zadowolony że taka losowość została wprowadzona do gry.

Akurat ten event skończy się przed startem światów więc przynajmniej jego na początku gry nie będzie. Oby tylko nie było innego równie losowego eventu.
 

DeletedUser137804

Guest
ja w plemiona gram bardzo sporadycznie i tylko na nieparzystych i zawsze eventy są i są równocześnie na wszystkich światach, co bywa zabawne bo bonus czasem jest w postaci procenta do grabieży na świecie bez farmienia :p
ale tu chyba nie o tym
będzie ogień czy nie? jak nie podjęliście jeszcze decyzji to ja poproszę "nie"
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
DRAMAT!! co wy wymyślacie to jest glowa mala
40 osob w plemieniu?? Lipa, bo fajnie się masówki bije a tak:(
opcje swiata 134 po prostu DRAMAT, jakies wielkie oblezenia haha
Zastanawiam się czy owe warunki świata mają wspólnego coś z punktami premium :D

NIE ZAGRAM
*IP*
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Wyrażanie swojego zdania to są docinki?:)
aha czyli mam wejść i napisać - KOZAK, ale nie zagram - lipa ustawienia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry