Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser189906

Guest
Kmic, opłaćcie domene tw-stats czy już jest aż taka lipa? Jak ta gra już aż tak wymarła to dodajcie może płatną opcje startowania obok przyjaciół albo zróbcie nowy zajebiaszczy konkurs na fb. Wiecie, że te nowe konta co powstaną na tym świecie to nie będą nowi gracze tylko multi żeby być jak najbliżej siebie?
Chociaż w statystykach wypadniecie fajnie i będą pochwały od niemców :]
 

DeletedUser198295

Guest
Zapowiada się interesujący świat, zwłaszcza że granie na darmach będzie znacząco utrudnione :D
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Kmic, opłaćcie domene tw-stats czy już jest aż taka lipa? Jak ta gra już aż tak wymarła to dodajcie może płatną opcje startowania obok przyjaciół albo zróbcie nowy zajebiaszczy konkurs na fb. Wiecie, że te nowe konta co powstaną na tym świecie to nie będą nowi gracze tylko multi żeby być jak najbliżej siebie?
Chociaż w statystykach wypadniecie fajnie i będą pochwały od niemców :]
Darma na 133 za darmy na 121?
 

DeletedUser164823

Guest
No to co zawijam się z 129 i lece ze swymi na 133 :)

Pozdrowionka dla MaCabr :p zainteresowanych grą zapraszam na PW ;-)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.054
bo kolega Filip z niszczycieli karete mi na rano walnął za kozaczenie xd
A nikt deffa nie podeslal

Bulwa ty chyba nie masz życia własnego
Na każdego cos możesz powiedzieć
Smutno mi,ze nikt cię nie kocha i żyjesz tylko grą

Jeszcze jeden z największych noobow świata Cię pojechal.
Z czym do ludzi...
 

DeletedUser177131

Guest
A ja to chcę świat b/f bez fake limitu. Są jeszcze takie?
 

DeletedUser176169

Guest
Świetne ustawienia, w końcu Plemsy idą w dobrą stronę.
Płacz topowych ekip startujących na 4/5/6 członów = bezcenny :DDD

Już widzę takie sytuację, że jakieś Plemię wystartuje na 3 człony i akurat jeden wyleci w centrum jakiś innych koalicji i skończy szybciutko gierkę:))

131 pokazał, że się da. Tylko, że tam problemem są barbki, które zostały na 26 pkt. (a to świat z farmieniem).

Ale tu będzie lux gierka, glhf:)
 

sordes16

Miecznik
Wynik reakcji
78
Widzę, że czasy mocno się zmieniły. Jak ostatnio grałem w plemiona kilka lat temu to jakiś czas po starcie świata zajętych było kilkadziesiąt kontynentów i na każdym o dominację walczyło kilka plemion. Było fajnie i ciekawie:)
Teraz widzę, że popularne są jakieś człony, kosy, zdrady i ogólna presja "kto wygra".
Zajrzę sobie na ten świat bo czasu na farmienie nie mam a tu pogram sobie dla relaksu,
Dobrze jest nie znać nikogo i nie martwić się gdzie na mapie wyląduję. Pobawię się i tyle . Wygram czy przegram. Wszystko jedno. To tylko gra. A tu takie obrażanie siebie i wyzwiska.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Nie wiem czy już ktoś to pisał, ale jak się kliknie na S134 jeszcze przed wstępnym logowaniem w "informacjach o świecie" jest limit graczy w plemieniu 50, natomiast gdy wejdzie się w szczegółowe ustawienia świata limit jest podany 40

Racja, błąd był w opisie widocznym przed wstępnym logowaniem, prawidłowa wartość to 40. Gratuluję bystrości i dziękuję za wyłapanie rozbieżności :)
 

DeletedUser137804

Guest
w co? nie ,startuje z najlepszym Krystianie :D
ps. nie ma chłopów o_O:eek::rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.392
Już koalicję przeciw speed ?:( Tak nawet bez mapy ?:)

No możesz się już pakować, właśnie rysuję pentagramy do summonowania legendarnych 7k offów Espady. Zatrudniłem do tego celu całą rodzinę i przyjaciół, ale że rodzina nuklearna a przyjaciół brak, to może chwilę potrwać, keep calm... #wasted #nothingtodohere #przykromi

Fajne to FO, takie do żebrania o lajki suchym dowcipem...
 

DeletedUser137804

Guest
Widzę, że czasy mocno się zmieniły. Jak ostatnio grałem w plemiona kilka lat temu to jakiś czas po starcie świata zajętych było kilkadziesiąt kontynentów i na każdym o dominację walczyło kilka plemion. Było fajnie i ciekawie:)
Teraz widzę, że popularne są jakieś człony, kosy, zdrady i ogólna presja "kto wygra".
Zajrzę sobie na ten świat bo czasu na farmienie nie mam a tu pogram sobie dla relaksu,
Dobrze jest nie znać nikogo i nie martwić się gdzie na mapie wyląduję. Pobawię się i tyle . Wygram czy przegram. Wszystko jedno. To tylko gra. A tu takie obrażanie siebie i wyzwiska.

ahaś, ahas......a potem się obudziłeś?
chcesz powiedzieć że kiedyś nie było kos parcia na wygraną, walki o podium?
różnica jest taka ze kiedyś sie siedziało 5 lat na jednym serwie i końca nie było widać :p
kiedyś to były czasy teraz nie ma czasów
 
Status
Zamknięty.
Do góry