Światy 127 i 128 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser54408

Guest
Witam Wszystkich...,
Nie było mnie tu 6000 lat, coś mnie dziś podkusiło aby zajrzeć, a tu startują nowe światy.
Może zagram przez chwilę w jakieś starej, starej ekipie, jeżeli jeszcze tutaj bywają...
Choćby aby pogadać o starych i nowych czasach...

Wszystkich grających, a szczególnie Stare Wygi..., Sympatycznie pozdrawiam
 

DeletedUser164037

Guest
Witam Wszystkich...,
Nie było mnie tu 6000 lat, coś mnie dziś podkusiło aby zajrzeć, a tu startują nowe światy.
Może zagram przez chwilę w jakieś starej, starej ekipie, jeżeli jeszcze tutaj bywają...
Choćby aby pogadać o starych i nowych czasach...

Wszystkich grających, a szczególnie Stare Wygi..., Sympatycznie pozdrawiam
Weź mnie ze sobą xD Też mi się nie chce w to już grać, ale chętnie pogawędzę o starych czasach :)
 

DeletedUser

Guest
Witam startuje jakaś mocna ekipa na 128? A jeśli tak to mógłbym prosić o jakiś krótki opis tej ekipy
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.722
OHO starzy gracze na nowym świecie mmmm, przerabialismy to setki razy więc zacznijcie narzekać na nowe plemiona juz teraz. Szybciej sie znudzicie.

kurla-kiedys-to-bylo_2018-01-25_14-50-17.jpg
 

DeletedUser197265

Guest
OHO starzy gracze na nowym świecie mmmm, przerabialismy to setki razy więc zacznijcie narzekać na nowe plemiona juz teraz. Szybciej sie znudzicie.


:D zgadza sie...plemiona czyli PLEMIONA na swiecie sie zmienily, gra? Gra o nazwie plemiona.pl Nie do konca...dalej tak samo to wyglada, wiec w czym problem ? Roznica jest taka ze teraz sie rozwija barby zamiast grac i walczyc, zaloguj sie na jakims swiecie i pograj dla przyjemnosci i zobaczysz o czym mowa jak mozesz atakowac wszystko :D

@sympaatyczny proponuje startowac na swiecie bez PP bo zobaczysz pierwszy palac po 5-7 dniach a nie tak jak dawniej po 12-14 dniach... jak ktos na prawde dobry byl. Teraz "nowi" gracze uwazaja sie za dobrych bo wspomagani sa PP z kieszonkowych :D juz nie wspomne o botach...programach czy tez recznym robieniu wysypek wiosek barbarzynskich aby miec lepszy start....teraz Ci co lepiej oszukuja to sa "lepsi" na poczatku gry oczywiscie haha ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser197265

Guest
Powiem tylko tyle, mam prawie 3 razy wiecej pkt od ciebie, zaczynajac 20 dni po twoim starcie.(starcie serwera). Oczyiscie pomijam fakt taki iz zaczales gre od nowa z jakiegos powodu jak Ci sie pojawily "punkty obroncy" :) A ja stracilem offa i wioski nie przejalem wiec ze tak powiem mialem pewne utrudnienia bo trafilem na gracza skillowego z PP(ktory juz nie gra ;) )

Gram swoim tempem, aby sie nie wypalic - sam bez coopa/zastow i dzisiaj tez zobacze jakby wygladala moja farma vs najlepsi farmerowie ktorzy maja przeszlo 4 razy wiecej wiosek ode mnie, z jakiego powodu? No coz...PP, ale nie sorry o PP nie mozna pisac bo przeciez "gra ewoluowala" PP to skill :D

Dzisiaj mam wolne wiec zobacze jak to pojdzie z farma ;)

@Miksa nie ma sie co klocic, kazdy ma inne zdanie na temat tej gry i kazdy ceni sobie co innego. Ja wiem swoje ty wiesz swoje, niestety jak nie grales na starych swiatach to nie mozesz oceniac poziomu graczy wiec mija sie z celem rozmowa z toba, moze jak pogram dluzej na sw126 to zobaczysz co oznacza "stary gracz" ktory pracuje i poswieca moze 4-5godzinki na gre.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156739

Guest
Zagram na 128 ale będę zaczynać w piątek w godzinach popołudniowych,mogę się przenieść w razie czego.Zapraszam do kontaktu na priv.
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.722
Powiem tylko tyle, mam prawie 3 razy wiecej pkt od ciebie, zaczynajac 20 dni po twoim starcie.(starcie serwera). Oczyiscie pomijam fakt taki iz zaczales gre od nowa z jakiegos powodu jak Ci sie pojawily "punkty obroncy" :) A ja stracilem offa i wioski nie przejalem wiec ze tak powiem mialem pewne utrudnienia bo trafilem na gracza skillowego z PP(ktory juz nie gra ;) )

Gram swoim tempem, aby sie nie wypalic - sam bez coopa/zastow i dzisiaj tez zobacze jakby wygladala moja farma vs najlepsi farmerowie ktorzy maja przeszlo 4 razy wiecej wiosek ode mnie, z jakiego powodu? No coz...PP, ale nie sorry o PP nie mozna pisac bo przeciez "gra ewoluowala" PP to skill :D

Dzisiaj mam wolne wiec zobacze jak to pojdzie z farma ;)

@Miksa nie ma sie co klocic, kazdy ma inne zdanie na temat tej gry i kazdy ceni sobie co innego. Ja wiem swoje ty wiesz swoje, niestety jak nie grales na starych swiatach to nie mozesz oceniac poziomu graczy wiec mija sie z celem rozmowa z toba, moze jak pogram dluzej na sw126 to zobaczysz co oznacza "stary gracz" ktory pracuje i poswieca moze 4-5godzinki na gre.

Boisz sie podać nick? coo kogucik hihihiih. mowiłes ze 100 prezentuje poziom "Starych swiatów"(gdzie jestem 4 Obrońcą Świata). Teraz mówisz ze nie wiem czym są stare światy. zastanów sie jaką strategie obrony chcesz obrać. Bo narazie strzelasz sobie w kolana, duzo gadasz, "STARE SWIATY BLABLABLA" a narazie nie chcesz mi zdradzic szczegółu jakim jest twoj nick, jakbyś bał sie.
 

DeletedUser197265

Guest
Napisalem ze stary swiat to 100? Napisalem ze tam sa gracze ktorzy grali na starych swiata aka wioska barbarzynska i jest to gracz ktory zawsze mial topke gdzie by nie gral bo gral do gora 10 wiosek. A i jeszcze jak sie nie myle to napisale ze tez sa tam takie plemiona ktore graly na starych swiatach...i byl to wlasnie przyklad pokazany tobie ze gracze "starzy" ktorych ty nazywasz slabszymi pokazuja nadal ze sa lepsi, tak samo jak stare plemiona. (apk/speed) ktore prowadza gre na swiecie 100.

Czytaj ze zrozumieniem ;)
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.722
czyny nie słowa jak to mówią kobiety. Moze kiedyś poznam twoj nick jak bedziesz cisniety przez kogos
 

DeletedUser197265

Guest
Hehe i jeszcze dodam to ze wlasnie Cie sprawdzilem na sw100...grales na starych graczy/wyjadczy i zostałeś po prostu pokonany, to ze jestes w RO 4 to nic nie znaczy bo w rankingu sie nie liczysz - zostales pokonany...przez kogo? hehehe przez Speed/APK plemiona ktore maja historie w tej grze anie dopiero zaczynaja :cool:
W RA kiepsko jak widac, pomimo ze miales tyle wiosek co oczywiscie oznaczalo ze wiekszosc to darmy i barby, co oczywiscie tez sprawdzilem...
https://gyazo.com/47b0c3542bc206254c893aad6460c9dd
to wyjasnia wszystko...az zaczne ignorowac twoje posty bo dopiero sprawdzilem komu odpisuje...walczakowi na forum a nie w grze.

Szkoda pisac i psuc klawiature aby Ci tlumaczyc oczywiste rzeczy bo na obecna chwile to trollujesz prawdopodobnie. :rolleyes:
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.722
Hehe i jeszcze dodam to ze wlasnie Cie sprawdzilem na sw100...grales na starych graczy/wyjadczy i zostałeś po prostu pokonany, to ze jestes w RO 4 to nic nie znaczy bo w rankingu sie nie liczysz - zostales pokonany...przez kogo? hehehe przez Speed/APK plemiona ktore maja historie w tej grze anie dopiero zaczynaja :cool:
W RA kiepsko jak widac, pomimo ze miales tyle wiosek co oczywiscie oznaczalo ze wiekszosc to darmy i barby, co oczywiscie tez sprawdzilem...
https://gyazo.com/47b0c3542bc206254c893aad6460c9dd
to wyjasnia wszystko...az zaczne ignorowac twoje posty bo dopiero sprawdzilem komu odpisuje...walczakowi na forum a nie w grze.

Szkoda pisac i psuc klawiature aby Ci tlumaczyc oczywiste rzeczy bo na obecna chwile to trollujesz prawdopodobnie. :rolleyes:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD prosze cie przetrwaj tylko do normalnej gry prooosze cie tylko XDDDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry