Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser187854

Guest
s125 jednak bez P!likanów. A Kartony bez poxopa to chyba nawet nie wbija na serwer, skoro z nim nie da rady dotrwać ponad miesiąca ;d HEG może wystartuje i super - podobno wojsen zezwolił już na zamkniecie s99, to i czas sie znajdzie na zdominowanie kolejnego serwera...

Wie ktoś czy GEH wbija? Zawsze chciałem zostać członkiem Hehenny.
 

DeletedUser100776

Guest
Dobra, wbijam. Zapłacili mi abym wbił kolejną topkę.
Tylko gdzie :(
 
Wynik reakcji
123
a już myślałem,że żaden cel z poprzednich światów się nie pojawi...
Byle,jak najbliżej,bo nie będę puszczał grubych na dłuższą trasę w takie mrozy :)
 

DeletedUser196054

Guest
Pozdrawiam Stefanów to te ścieki bez honoru myślę że większość ich pamięta :D

Nie wiem czyj to agent, ale jest bardzo słaby :)

BigSmokeD 15.01. 11:21
To weź mnie przyjmij. Nie wiem ile dla Ciebie znaczy dane słowo ale nie zdradzę was, o ile wy mnie nie zdradzicie ;) zaufajjj

BigSmokeD 15.01. 17:08
to byś mnie przyjął? :D

BigSmokeD 15.01. 17:08
jak ktoś chce dołączyć to chce, no nie? ja chcę dołączyć xd

BigSmokeD 15.01. 17:14
to weź mnie przyjmij bo żadnej ekipy nie mam znowu nikt mnie nie weźmie xd

BigSmokeD 15.01. 17:16
albo mógłbym udawać kreta

BigSmokeD 15.01. 17:16
i podawać np. do ZBT fake info

BigSmokeD 15.01. 17:18
moge ci złożyć uroczystą przysięge wierności stefanowej, nie-kretowania i co tam jeszcze chcesz xd

BigSmokeD 15.01. 17:18
dla mnie dane słowo się liczy

BigSmokeD 15.01. 17:18
w tym przypadku xd

BigSmokeD 15.01. 17:21
jak mi dasz szansę to nie pożałujesz

BigSmokeD 15.01. 17:22
nie wystawię was

BigSmokeD 15.01. 17:23
to dej mi tą szanse no

BigSmokeD 15.01. 17:24
bo nie mam z kim zagrać xd samotny, porzucony :cold_sweat:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser196647

Guest
Nie mogłem znaleźć sobie ekipy i mieliście być zwykłą przejściówką, potrzebowałem szybko do kogoś dołączyć ponieważ samemu byłoby ciężko cokolwiek ugrać, no ale cóż teraz już mam z kim zagrać zatem nie ma potrzeby przebywania i obcowania z takim pseudo-plemieniem które upadnie po miesiącu.
Szkoda że nie pochwalisz się swoimi wiadomościami gdzie chciałeś dowiedzieć się jak najwięcej o ZBT, i kilku innych ekipach, ale najwyraźniej nie masz dość odwagi by to zrobić.

Pozdrawiam ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser188657

Guest
Nie mogłem znaleźć sobie ekipy i mieliście być zwykłą przejściówką, potrzebowałem szybko do kogoś dołączyć ponieważ samemu byłoby ciężko cokolwiek ugrać, no ale cóż teraz już mam z kim zagrać zatem nie ma potrzeby przebywania i obcowania z takim pseudo-plemieniem które upadnie po miesiącu.
Szkoda że nie pochwalisz się swoimi wiadomościami gdzie chciałeś dowiedzieć się jak najwięcej o ZBT, i kilku innych ekipach, ale najwyraźniej nie masz dość odwagi by to zrobić.

Pozdrawiam ;)

Nic dziwnego, że nie potrafisz sobie znaleźć ekipy skoro traktujesz plemię do którego chcesz dołączyć jako przejściówkę ...
Uważasz ich za pseudo plemię a chciałeś u nich grać ? Gdzie tu logika?


BigSmokeD 15.01. 11:21
To weź mnie przyjmij. Nie wiem ile dla Ciebie znaczy dane słowo ale nie zdradzę was, o ile wy mnie nie zdradzicie ;) zaufajjj


Nie wiele pokazałeś parę postów na fo, ale ja już notuje.
Twoje słowa nic nie są warte
 

DeletedUser196647

Guest
Tylko wobec nich byłbym w stanie złamać dane słowo. Uważam że nie trzeba być honorowym wobec kogoś, kto nawet nie wie czym jest honor. Gdyby moi koledzy przegrywali nie przeszedłbym do wroga, zresztą na 117 taka sytuacja była i normalnie zakończyłem grę. Inna sprawa, że kretowanie, a traktowanie plemienia jako przejściówkę, to dwie różne rzeczy ;)
 

DeletedUser193618

Guest
Świat jeszcze się nie zaczął ale spinać już ma kto :D
Będzie ciekawie.
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
ciekawe gdzie i do kogo pisze ze plemie Ciuluska nie pogra dłużej niz do 5 wsi no ale mniejsza :) pewnie tak bylo :rolleyes:
 

DeletedUser188990

Guest
Nie mogłem znaleźć sobie ekipy i mieliście być zwykłą przejściówką, potrzebowałem szybko do kogoś dołączyć ponieważ samemu byłoby ciężko cokolwiek ugrać, no ale cóż teraz już mam z kim zagrać zatem nie ma potrzeby przebywania i obcowania z takim pseudo-plemieniem które upadnie po miesiącu.
Szkoda że nie pochwalisz się swoimi wiadomościami gdzie chciałeś dowiedzieć się jak najwięcej o ZBT, i kilku innych ekipach, ale najwyraźniej nie masz dość odwagi by to zrobić.

Pozdrawiam ;)
hehe, koleś dał konkretne dowody, to nagle uciekasz? skoncz się pogrążać ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser129449

Guest
No proszę, zapowiada się ciekawy świat, skoro już spin kilka wyszło, a jeszcze świat nie ruszył
 

DeletedUser196647

Guest
hehe, koleś dał konkretne dowody, to nagle uciekasz? skoncz się pogrążać ;P
Ej, ale gdybym pokazał Ci resztę konwersacji, to zmieniłbyś zdanie :) Po kilku wymienionych wiadomościach wiedziałem już, że szanowny Stefan mnie nie przyjmie, bo na 117 byłem ich wrogiem ;) Dalej po prostu wpadałem na tą ich zbiórkę z czystej ciekawości czy udałoby mi się go przekonać ;) I wychodzi na to, że nie. Konwersacja z nim od początku do końca nie była na poziomie, zarówno z mojej jak i z jego strony, zatem uważam że nie było sensu prezentować fragmentów, bez twoich wypowiedzi Alfons, ale rozumiem, zdenerwowałeś się na mnie, i chciałeś pokazać, że też potrafisz kogoś, w tym przypadku mnie, oczernić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry