Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser192043

Guest
Miejmy nadzieję że będzie można pograć dłużej niż pół roku. Niech jest 20 lub 30 silnych ekip ale niech każdą z każdą nie ma sojusze lub pona. Jedna silna ekipa ma 100% startuje ale jak przedmowca napisal "winter is coming ":D
 

DeletedUser189221

Guest
ooo
Największy syfek robi znowu plemię
Na s123 wbijał na zasty ,wojo w kosmos i zaraz kareta.jego plemię rozebralo go w 2dni
Nie polecam typa
I nie nabierajcie się,ze mask i lusjusz to bracia.to jest ta sama osoba.
Obyś padł szybko


Hehe. Mowi to nieznajaca faktow nastoletnia choragiewa... Nietrudno kogos rozebrac podczas nieobecnosci hehe. Jesli masz do mnie jakis problem mozemy sie w grze zweryfikowac sam na sam... Bo z relacji to slyszalwm zescie klodki pozakladali ale jak mnie wyczyscic to byl problem:D... Takie z was smieszki...tak wiec lisciu deejjayu zapraszam na male pvp
 

DeletedUser197084

Guest
Witam wszystkich forumowiczów.
Na świecie 125 pojawi się pewna siła która wygra ten świat. Winter is coming.
Cóż to za siła?
Co do ustawień, szkoda, jak dla mnie, że będą paczki i 3-poziomowy system. No ale wiadomo, wszystkim się nie dogodzi. Grunt, że v2 :D
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Witam wszystkich forumowiczów.

Cóż to za siła?
Co do ustawień, szkoda, jak dla mnie, że będą paczki i 3-poziomowy system. No ale wiadomo, wszystkim się nie dogodzi. Grunt, że v2 :D

ZBT, PHLL, SSS, HNŁ, MaCabry, MiN podobne, Ekipa Cuth`a, Kartony bez poxopa, Legend, może HEG, może Berety i jeszcze 2 ekipy o których nie wolno mówić heh
Pewnie o kimś zapomniałem.. możesz sobie wybrać! ;)
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Zapraszamy Naszych znajomych, którzy są chętni na grę na s125 to kontaktu z Nami poprzez świat 124.

Widzę, że nie zabraknie moralnych zer (tak to o Tobie Honorata, żeby nie miał nikt wątpliwości) więc człowiek od razu nabiera większych chęci do gry.

Pozdrowienia od ZBT i do zobaczenia na s125 :)
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.313
Zapraszamy Naszych znajomych, którzy są chętni na grę na s125 to kontaktu z Nami poprzez świat 124.

Widzę, że nie zabraknie moralnych zer (tak to o Tobie Honorata, żeby nie miał nikt wątpliwości) więc człowiek od razu nabiera większych chęci do gry.

Pozdrowienia od ZBT i do zobaczenia na s125 :)

No proszę, ZBT pisze o kimś jako o "moralnym zerze"... czy to nie hipokryzja? :)
 
Wynik reakcji
1.078
Nie jaraj się tak Rachu, ja to w gronie znajomych idę popykać 4fun, ustawienia świata są dramatyczne :D Ale miło, że dalej o mnie pamiętasz, doceniam. Jak chcesz dalej próbować mnie cisnąć to możesz na 124 pisać :)

PS dalej u Was ciśnie się po ludziach, bo jestem ich znajomą jak to na 117 miało miejsce? :thinking:
 

DeletedUser197084

Guest
ZBT, PHLL, SSS, HNŁ, MaCabry, MiN podobne, Ekipa Cuth`a, Kartony bez poxopa, Legend, może HEG, może Berety i jeszcze 2 ekipy o których nie wolno mówić heh
Pewnie o kimś zapomniałem.. możesz sobie wybrać! ;)
Ok, wybrałem, dzięki.
Tylko nie wiem, czy koledze wyżej chodziło o tych, co mi :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry