Światy 125 i 126 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 125 i 126 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

b20-

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
606
Wróżbita 2018 przepowiedział idealnie start wstępnego i start światów ;p
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
czyli potwierdza się ze światy teraz startują schematycznie, ustawienia niemal identyczne jak 117 który dobiega końca

pozdrawiam, świat zapowiada sie dosc mocno obsadzony :)
 

DeletedUser184060

Guest
A ktoś wie, czy lllegendarne heheheg startuje? chodziły takie pogłoski, że arryn też ma wystartować, ale jak wiadomo gdyby ktoś szukał dobrego gracza to bartas konczy po 99 wiec chyba nic z tego :/

Słyszałem pogłoski, że niedługo rada HEG ma zadecydować o zakończeniu świata 99 więc jest taka szansa. Artur już spakował manatki na nowy świat.
 

DeletedUser167856

Guest
czyli potwierdza się ze światy teraz startują schematycznie, ustawienia niemal identyczne jak 117 który dobiega końca

pozdrawiam, świat zapowiada sie dosc mocno obsadzony :)

Kubuś, niestety światy bez farmy, które rzekomo mają wyższy poziom, już od dawna lecą na pysk. Stefany, Berety, a Ty z opinią o mocnej obsadzie, no weź. :p
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Kubuś, niestety światy bez farmy, które rzekomo mają wyższy poziom, już od dawna lecą na pysk. Stefany, Berety, a Ty z opinią o mocnej obsadzie, no weź. :p
Ostatni naprawdę mocny świat bez farmy to 99, pozniej wbija średnio jedna mocna ekipa na którą ustawia się 3/4 świata i zamykają świat dając sobie po 5-6 miejsc w końcowym :D

Co do ustawień, technologie? Paczki? nie dziękuję :p
 

DeletedUser195554

Guest
nic pewnego nie wiem, ale słyszałem że Stefany, Rekty, Berety+Night, a i Mask (HRN) założył swoje plemię. Też szukasz ludzi do pogrania?
tak szukam ludzi do pogrania, wczesniej grywaem w Lejde... poprzedni sw123 w THE7 lecz niestety glupia polityka(spozniona) zmusila mnie do przegranej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry