Światy 123 i 124 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser190975

Guest
Ustawienia 123 całkiem spoko, chyba można znowu zacząć grać.Bez farmy byłoby wygodniej, ale cóż xD
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
nawet mnie rozbawiłeś


Kartony to juz nie marka
Działasz jak plemię BDB,praktycznie robisz coś co świat i przy kilku wioskach padacie

co tam szczekasz leszczu xD? bo chyba Ci sie pomylilo z Twoimi startami do kilku wiosek xD moze i 100mln nie gram, ale te kilkaset tysi czy milion dociagam, bo lubie xD

67610352869002224180.jpg
 

Deejjay Monster

Zwiadowca
Wynik reakcji
159

DeletedUser186168

Guest
Już nie pamiętam teraz który, wiem że mój nie udany, ale i ty dostałeś akcje mając jedna wioskę. Wybronie ale kolejną to już straciłeś wioskę i skończyłeś na świecie. 113? 117?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Te s10,12 itd to 110+ i 120+, tylko twstats pokazuje do 99 swiata, trzeba recznie link wpisac.

Gratuluje jednej gry do 2 mln xd troche pokory, bo rzucasz sie jakbys mial 5 wygranych swiatow z wynikiem 5-10mln na koncie.:))
 

DeletedUser192077

Guest
Siema jeśli są jacyś chetni na św 124 pisac na pw nick piotrek785 mocna ekipa startuje :)
 

DeletedUser164037

Guest
O Poxiu, Ty nadal w to grasz :)

PS yuss rozwalił system, najpierw mnie usiłował namówić na 123, a teraz mówi że nie zagra bo matura (w maju?), beka...
 

DeletedUser164037

Guest
Nie daj Boże, nie chce mi się wracać na stare śmieci. Wpadłem tylko zobaczyć kto tu jeszcze pogrywa.
 

DeletedUser74064

Guest
Poxiu jak zawsze spami forum :)

Apropo ekip na 123 zawitaliśmy my - »Last«... zapraszam naszych starych graczy z którymi straciliśmy kontakt, ale także nowymi twarzami chętnie uzupełnimy skład... jeśli ktoś jest zainteresowany gra z nami jesteśmy na wstępnym. Czy się przenieniesiemy na obrzeża zdecydujemy po starcie swiata...

Pozdrawiam
Infernal01
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
ktos musi Grzesiek forme wyrabiac :D u nas zaraz full ;/ moge Ci odsylac jak chcesz :D
 

DeletedUser74064

Guest
O proszę cóż za hojność :) pewnie nuupkow chcesz mi podesłać :p
 

DeletedUser100776

Guest
startuje jakiś fajny ziomeczek z którym mogę poprzejmować bobków, tak do 10-15 wiosek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry