Światy 119 i 120 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 119 i 120 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser187951

Guest
Ten 119 zapowiada się ciekawie ustawienia moim zdaniem jedne z lepszych od kilku światów typowy świat 4fun dość klasyczna rozgrywka zawitam tam z pewnością ;)
 

naikan45

Pikinier
Wynik reakcji
30
A jakby tak wszyscy gracze i wszystkie plemiona postanowiły by pójść w jedną stronę np północny wschód . byłoby inaczej niż zwykle takie.małe urozmaicenie:p
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Ten świat 120 to świat o którym marzyłem. .. farmA nieograniczone i prędkość 1.625... A czasu nie mam ;v
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
przejęcie kontroli nad 60% wiosek runicznych na każdym zaludnionym kontynencie i utrzymanie tego stanu przez 14 dni.

Toż to będzie baardzo długa rozgrywka jeśli trzeba będzie takie wioski na każdym kontynencie zebrać...
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
przejęcie kontroli nad 60% wiosek runicznych na każdym zaludnionym kontynencie i utrzymanie tego stanu przez 14 dni.

Toż to będzie baardzo długa rozgrywka jeśli trzeba będzie takie wioski na każdym kontynencie zebrać...

I limit członków 40 ^^
 

darma Sh4Me

Łucznik
Wynik reakcji
318
W 40 członków 60% wiosek z każdego kontynenty które mają -60% siły defensywnej xDDD
Przecież to trzeba cały świat podbić i dopiero bawić się w przejmowanie tych wiosek.
Inaczej nie ma jak tego zrobić.
 

Spartakus 01 Ray

Łucznik
Wynik reakcji
95
119 gdyby nie farmienie nieograniczone i wsparcie wojsko tylko w obrębie plemienia, byłby idealny ;) Cieszy tylko 100 ms odstępu, wreszcie.
 

dandun

Chłop
Wynik reakcji
0
40 członków, -60% deffensywy w wioskach runicznych oraz 60% wiosek każdego kontynentu musi być w posiadaniu.
Zakładając, że będzie zaludnione na oko tak z 40 kontynentów, to wychodzi jeden członek na kontynent, ale jako, że wioska ma -60% deffa to to jest impossible. Tym bardziej, że jest x wiosek i z tego X musimy przejąć co najmniej 60%.

Czyli dokładnie jak ktoś pisał, najpierw trzeba przejąć cały świat graczy, a dopiero później zajmować się tymi wioskami, chyba że przejęcie ich dodaje jakiś bonus.
 

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Nie wiem w jakimś świecie Ty żyjesz, że myslisz że plemiona będą miały kiedykolwiek 40 kontynentów, jak będzie 8 to będzie bardzo dobrze a i tak połowa tylko dla pp będzie...
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Sprawdzałeś chociaż inne światy, że tak piszesz? Światy z pp są zawsze większe niż te bez i np ostatni jaki wyszedł i zarazem najmniejszy-118 ma w tej chwili 32 zaludnione kontynenty.
 

DeletedUser189724

Guest
120 świat ciekawy ale serio wioski runiczne na każdym K. Długo będzie schodzić z przejęciem ich aby było te 60% ciekawe też ile będzie tych wiosek na każdym kontynencie. Walka na tym świecie przez te wioski może być dłuższa. Zagram sobie z ciekawości.
 

DeletedUser181431

Guest
Świat 119 po prostu miodzio. Gdyby tylko zamiast paczek były monety, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Jakbym miał czas i ochotę farmić to może i bym się skusił.

A 120 to po prostu jakaś mieszanka wybuchowa. Nieograniczone farmienie przy takich prędkościach? Nie mówiąc już o rozwijającym się rycerzu, giełdzie, wieży i tym pokręconym sposobie na wygranie świata i ten malutki limit członków plemienia. Światy potrafią mieć już po 4 kontynenty (no, może 5, bo na obrzeżach trochę wychodzą). Przy takich ustawieniach nie zdziwiłbym się, gdyby było ich mniej. W sumie w tym przypadku pewnie giełda uratuje pojemność tego świata.

Reasumując, na jeden świat nie mam czasu, drugi ma beznadziejne ustawienia (i też nie mam czasu)

W sumie na żaden bym nie miał czasu, tak tylko wpadłem zobaczyć jak wyglądają nowe światy ;p.
 

DeletedUser189724

Guest
4 kontynenty nie ma obecnie żaden świat większość jest rozciągnięta do 30/40k niestety nie ma już na początku tak jak kiedyś osób po 99k
 
Status
Zamknięty.
Do góry