Światy 119 i 120 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 119 i 120 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

Kymq

Łucznik na koniu
Ten 119 zapowiada się ciekawie ustawienia moim zdaniem jedne z lepszych od kilku światów typowy świat 4fun dość klasyczna rozgrywka zawitam tam z pewnością ;)
 

naikan45

Chłop
A jakby tak wszyscy gracze i wszystkie plemiona postanowiły by pójść w jedną stronę np północny wschód . byłoby inaczej niż zwykle takie.małe urozmaicenie:p
 

Marseusz

Pomocna Dłoń
Pomocna Dłoń
przejęcie kontroli nad 60% wiosek runicznych na każdym zaludnionym kontynencie i utrzymanie tego stanu przez 14 dni.

Toż to będzie baardzo długa rozgrywka jeśli trzeba będzie takie wioski na każdym kontynencie zebrać...
 

darma Sh4Me

Łucznik
W 40 członków 60% wiosek z każdego kontynenty które mają -60% siły defensywnej xDDD
Przecież to trzeba cały świat podbić i dopiero bawić się w przejmowanie tych wiosek.
Inaczej nie ma jak tego zrobić.
 

Sir Rayneven

Łucznik
119 gdyby nie farmienie nieograniczone i wsparcie wojsko tylko w obrębie plemienia, byłby idealny ;) Cieszy tylko 100 ms odstępu, wreszcie.
 

dandun

Chłop
40 członków, -60% deffensywy w wioskach runicznych oraz 60% wiosek każdego kontynentu musi być w posiadaniu.
Zakładając, że będzie zaludnione na oko tak z 40 kontynentów, to wychodzi jeden członek na kontynent, ale jako, że wioska ma -60% deffa to to jest impossible. Tym bardziej, że jest x wiosek i z tego X musimy przejąć co najmniej 60%.

Czyli dokładnie jak ktoś pisał, najpierw trzeba przejąć cały świat graczy, a dopiero później zajmować się tymi wioskami, chyba że przejęcie ich dodaje jakiś bonus.
 

Ksoks

Zwiadowca
Nie wiem w jakimś świecie Ty żyjesz, że myslisz że plemiona będą miały kiedykolwiek 40 kontynentów, jak będzie 8 to będzie bardzo dobrze a i tak połowa tylko dla pp będzie...
 

Marseusz

Pomocna Dłoń
Pomocna Dłoń
Sprawdzałeś chociaż inne światy, że tak piszesz? Światy z pp są zawsze większe niż te bez i np ostatni jaki wyszedł i zarazem najmniejszy-118 ma w tej chwili 32 zaludnione kontynenty.
 

Borodijuk

Topornik
120 świat ciekawy ale serio wioski runiczne na każdym K. Długo będzie schodzić z przejęciem ich aby było te 60% ciekawe też ile będzie tych wiosek na każdym kontynencie. Walka na tym świecie przez te wioski może być dłuższa. Zagram sobie z ciekawości.
 

Sir Vaiper

Topornik
Świat 119 po prostu miodzio. Gdyby tylko zamiast paczek były monety, ale przecież nie można mieć wszystkiego. Jakbym miał czas i ochotę farmić to może i bym się skusił.

A 120 to po prostu jakaś mieszanka wybuchowa. Nieograniczone farmienie przy takich prędkościach? Nie mówiąc już o rozwijającym się rycerzu, giełdzie, wieży i tym pokręconym sposobie na wygranie świata i ten malutki limit członków plemienia. Światy potrafią mieć już po 4 kontynenty (no, może 5, bo na obrzeżach trochę wychodzą). Przy takich ustawieniach nie zdziwiłbym się, gdyby było ich mniej. W sumie w tym przypadku pewnie giełda uratuje pojemność tego świata.

Reasumując, na jeden świat nie mam czasu, drugi ma beznadziejne ustawienia (i też nie mam czasu)

W sumie na żaden bym nie miał czasu, tak tylko wpadłem zobaczyć jak wyglądają nowe światy ;p.
 

Borodijuk

Topornik
4 kontynenty nie ma obecnie żaden świat większość jest rozciągnięta do 30/40k niestety nie ma już na początku tak jak kiedyś osób po 99k
 
Status
Zamknięty.