Światy 117 i 118 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser134080

Guest
Nie musimy się znać, poziom waszych postów mówi za was.

ps "przypadkowy uczestniku FO". Powiedział mając 6 postów, gdzie ja mam 76, zarejestrowany w 2016, gdzie ja - w 2010. Hipokryzja na poziomie "debil".

s117 zapowiada się ciekawie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser177336

Guest
Coś w tym jest to jak mówisz/piszesz o innych nie tyle świadczy o nich ile o Tobie ...chyba zagram na tym świecie
 

DeletedUser177336

Guest
bodajże ;) Playerboysi też startują ? - w zasadzie 113 mają "bodajże" wygrany więc mogą ...bo piekła to chyba nie będziecie reaktywować ? ...wakacje za blisko
 

DeletedUser188139

Guest
świat się jeszcze nie zaczął, a tu już napinki xD ciekawe czy po stracie też będzie tak ciekawie :D
 

DeletedUser193987

Guest
Mimo iż mam przez około 3 miesiące mało czasu wystartuję.Jeśli jakaś ekipa szuka doświadczonego gracze priv
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
Bulwa zdementuj plotki jeśli rzeczywiście to sa plotki.. Startujecie na jesień na serwerze gdzie będzie HEG i stoczycie walke ostateczną :D
o prym na polskich plemionach :D
 

DeletedUser17701

Guest
Nie musimy się znać, poziom waszych postów mówi za was.

ps "przypadkowy uczestniku FO". Powiedział mając 6 postów, gdzie ja mam 76, zarejestrowany w 2016, gdzie ja - w 2010. Hipokryzja na poziomie "debil".

s117 zapowiada się ciekawie

Szacun dla Ciebie ziomek, miałeś dużo do powiedzenia przez te 7 lat :)

Nie zmienia to faktu, że Pipi ma racje, oceniasz cały świat i jego graczy przez pryzmat postów 3-4 osób... nie muszę chyba dalej tego komentować.
 

DeletedUser134080

Guest
Szacun dla Ciebie ziomek, miałeś dużo do powiedzenia przez te 7 lat :)

Nie zmienia to faktu, że Pipi ma racje, oceniasz cały świat i jego graczy przez pryzmat postów 3-4 osób... nie muszę chyba dalej tego komentować.
Duźo do powiedzenia nie miałem, bo nie piszę pierdół i nie spamuję na forum jak jacyś tam twoi koledzy/koleżanki. Jak się tym chlubisz to współczuję.
Nie oceniam całego świata, tylko posty które tu są na forum w wykonaniu ludzi z s95 i nawiązujące do s95. Nikt tego gówna nie chce czytać poza stronami konfliktu, więc 3ci raz przeczytaj - idźcie z tym shitem na prywatny chat. Bez względu na to, czy to 3 osoby, czy cztery - idźcie wszyscy w pizdu. Dość dogłębnie się wyraziłem?

s117 może być ciekawy.
 

DeletedUser171745

Guest
To już chyba klasyka, wojna na forum trwa dłużej niż wojny na serwerze ^^
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Myślę, że można użyć innych słów, a efekt będzie ten sam, baaa zaryzykuję stwierdzenie, iż czytelnicy będą uważali Ciebie za kogoś :)
 

DeletedUser17701

Guest
Duźo do powiedzenia nie miałem, bo nie piszę pierdół i nie spamuję na forum jak jacyś tam twoi koledzy/koleżanki. Jak się tym chlubisz to współczuję.

W jakim celu więc porównujesz ilość postów Twoich i Pipi ?

PS. Startuje ktoś z Cyferek z 53 (IIXIII) ? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry