Światy 115 i 116 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze!

Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 115 i 116 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser167037

Guest
115
brak ochronki i chłopów plus ograniczona farma zapewniająca zabawę z nią na starcie - lecz minimalizacje jej wpływu, gdy wchodzi znużenie i boterzy.
W końcu idealne ustawienia dla ofensora.

Tylko te paczki...no ale...wszystkiego mieć nie można.

Jak nie wchodze na FO tak ten raz i zapewne ostatni w najbliższym czasie jestem i powiem -
Niszczyciele lądują na Południowym Wschodzie.

Czas zmazać obraz Kalambur - może tym razem większa część ekip będzie szanować dane słowo, aczkolwiek w to wątpie - jedną z przyczyn coraz mniejszej ilości graczy jest powszechne cwaniactwo i jawne wspieranie go w publicznych miejscach - walka z tym jest walką z wiatrakami i powoli liczy się siła i kto kogo wykiwa. Swoją drogą support powinien się zastanowić nad jakimś wpływem np. na dotrzymywanie tak świętych zasad jak okres wypowiedzenia sojuszu - skasowaliście element handlu ofertami 1:1 ( osłabienie multi ), a teraz upada element dyplomacji. Człowiek jednak na błędach uczyć się musi, a przynajmniej zapamiętuje pewne nicki i ekipy.

Pozdrawiam
 

DeletedUser100776

Guest
Zagram tylko po to, aby zobaczyć jak już x raz Niszczyciele padają a ludzie dalej ufają swojemu rycerzowi :D
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
@Xxx Filip xxX Ty wez w końcu wygraj cos z tymi Niszczycielami, oni mają gorszą opinie niż Kalambury przez Ciebie.



paczki i poziom technologii w kuzni to kiepska opcja
myślę ze na ten świat nie zawitają konkretne ekipy, większość poważnych graczy zaczeka chyba jednak na 117
Niszczyciele mają szanse cos ugrać
 

z0rd

Szlachcic
Wynik reakcji
5.068
może tym razem większa część ekip będzie szanować dane słowo, aczkolwiek w to wątpie - jedną z przyczyn coraz mniejszej ilości graczy jest powszechne cwaniactwo i jawne wspieranie go w publicznych miejscach - walka z tym jest walką z wiatrakami i powoli liczy się siła i kto kogo wykiwa. Swoją drogą support powinien się zastanowić nad jakimś wpływem np. na dotrzymywanie tak świętych zasad jak okres wypowiedzenia sojuszu

doprecyzuj - łamanie "świętych zasad" jest tylko wtedy kiedy ty na tym tracisz.
gdy natomiast zyskujesz na czyimś frajerstwie, wtedy jest to świetna zagrywka taktyczna.

czy nie tak było z Templarsami na s113?
wodzu, który po kilkunastu dniach prowadzenia plemienia porzuca ludzi i ucieka z płaczem gdzie pieprz rośnie? ;)

ale żeby nawiązać do tematu nowych światów dodam tylko, że plemię które wystartuje Niszczycielom na plecach uzyska bardzo dobrego kopa w rozwoju na starcie. Niszczyciele zaorają się sami przez brak wyciągania jakichkolwiek wniosków z porażek, co z resztą udowadnia Filip w poście wyżej (wszyscy są źli, wszyscy łamią zasady, ja jestem nieskazitelny).
sądzę też, że będzie dobry ubaw na fo.

z przyjemnością będę sledził świat :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser164037

Guest
Hmm 115, braku chlopow to ja nie pamietam od kiedy pamietam :). Przynajmniej na starcie lekka nie bedzie z pupy padac, bo sie jakiemus 120pkt zachcialo zalogowac i pospolite zwolac...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
@Xxx Filip xxX Ty wez w końcu wygraj cos z tymi Niszczycielami, oni mają gorszą opinie niż Kalambury przez Ciebie.



paczki i poziom technologii w kuzni to kiepska opcja
myślę ze na ten świat nie zawitają konkretne ekipy, większość poważnych graczy zaczeka chyba jednak na 117
Niszczyciele mają szanse cos ugrać

jak trzeba już coś więcej badać w kuzni to już taki problem dla Ciebie? to większe możliwości i większą uwagę trzeba zwracać na technologie,to nie jest gra dla idiotów

SSS jest jeszcze gorszym plemieniem niż Niszczyciele,bo oni mają przynajmniej jakąś organizację,dość głupią,ale mają,a wy za to umiecie tylko rekrutować,otaczać się sojuszami i kiwać własnych graczy,jesteście bez honoru i nie macie jakichkolwiek zasad moralnych.Serdecznie nie pozdrawiam tych oszustów.
 

DeletedUser164037

Guest
Cos tu jakas dziwna cisza, zazwyczaj pierwszego dnia po info o swiecie bylo 7 stron spamu, z czego 4strony usuniete przez Modow.
 

West

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
471
jeśli ktoś znajomy chce zagrać na 115 świecie to zapraszam na pw ;)
 

DeletedUser185408

Guest
tez przegrałem 113 z BB
zastanawiam sie jednak czy nie zagrać ponownie
 

YaqbC

Rycerz
Wynik reakcji
2.649
jak trzeba już coś więcej badać w kuzni to już taki problem dla Ciebie? to większe możliwości i większą uwagę trzeba zwracać na technologie,to nie jest gra dla idiotów

SSS jest jeszcze gorszym plemieniem niż Niszczyciele,bo oni mają przynajmniej jakąś organizację,dość głupią,ale mają,a wy za to umiecie tylko rekrutować,otaczać się sojuszami i kiwać własnych graczy,jesteście bez honoru i nie macie jakichkolwiek zasad moralnych.Serdecznie nie pozdrawiam tych oszustów.
jest i nasz suna :D

1. 89 był z takimi ustawieniami, jakoś sobie poradziłem :)
po prostu to zabiera dodatkowy czas a dla mnie im prościej tym mniej czasu poświęcam tym bardziej mogę skupić się na innych aspektach :)
2. Jarek z podobnie mówił a dzisiaj to SSS jest krok od zamkniecia kolejnego świata a Niszczyciele?

a Niszczyciele?
R4Om74C.jpg






profil jednego z graczy NN



także suna.. Sio!
 

DeletedUser190317

Guest
Za duży limit graczy w plemieniu moim zdaniem pozatym juz zalogowany jestem
 
Status
Zamknięty.
Do góry