Światy 113 i 114 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser192744

Guest
Do jakiego zadania robimy na 113 ?
Ma ktoś może drzewko zadan ?

Zadania trzeba robić do pałacu.

Co do ustawień gry nie mam jakiś większych zastrzeżeń potrafię grać na każdych ustawieniach choć niektórych jak np kościół nie lubię. Dla mnie większym problemem niż ustawienia świata są eventy które pojawiają się zbyt często a ostatnio to praktycznie są non stop i w związku z tym nie zamierzam grać na żadnym ze światów dopóki nie znikną, ewentualnie staną się elementem ustawień świata, które będzie można wyłączyć na poszczególnych serwerach.
Nie po to gram w plemiona żeby grać w jakieś mini gry, a nie uczestniczenie w nich daje pozostałym przewagę która na światach bez farmienia jest nie do odrobienia zwłaszcza na początku gry. W dodatku nagrody są bardzo losowe i głównie zależy od szczęścia co nie jest elementem gry strategicznej lecz gry losowej.
 

DeletedUser181780

Guest
Zadania trzeba robić do pałacu.

Co do ustawień gry nie mam jakiś większych zastrzeżeń potrafię grać na każdych ustawieniach choć niektórych jak np kościół nie lubię. Dla mnie większym problemem niż ustawienia świata są eventy które pojawiają się zbyt często a ostatnio to praktycznie są non stop i w związku z tym nie zamierzam grać na żadnym ze światów dopóki nie znikną, ewentualnie staną się elementem ustawień świata, które będzie można wyłączyć na poszczególnych serwerach.
Nie po to gram w plemiona żeby grać w jakieś mini gry, a nie uczestniczenie w nich daje pozostałym przewagę która na światach bez farmienia jest nie do odrobienia zwłaszcza na początku gry. W dodatku nagrody są bardzo losowe i głównie zależy od szczęścia co nie jest elementem gry strategicznej lecz gry losowej.

Te minigierki nie są wcale takie złe. Najgorsze są turnieje.
Minigierki każdy może wyfarmić, więc aktywni gracze nie stracą na tym.
Jeśli chodzi o turniej, to wygrywa randomowa drużyna.
Masz prawie 0 wpływ na ostateczny wynik.
Bonusy w stylu "Nagroda za zwycięstwo: +10% produkowanego żelaza" za tak losowy event na świecie bez farmy są co najmniej nie na miejscu.
 

DeletedUser187362

Guest
Harnasie? To czuję, że będzie to samo co na s107 haha
 

DeletedUser187362

Guest
A ja czuję, że będzie raczej jak na 97, który właśnie zamykamy i większość ekipy idzie dalej na 113 ;)

Oj wątpię w to :)
Ale to jak będzie dowiemy się po 2-3 miesiącach :D
Na s107 coś wam dyplomacja nie wyszła :v
 

DeletedUser190525

Guest
O, proszę. Całkiem ciekawy świat się zapowiada wbrew początkowym zmartwieniom :)
 

DeletedUser100776

Guest
Nic się nie zmieniło z przenosinami? Nadal NIE można się przenosić jeśli się zalogowało z wstępnego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry