Światy 109 i 110 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Faktycznie cisza tutaj, ale zima coraz bliżej wiec chyba wystartuje.
 

DeletedUser188407

Guest
Dwa dni do startu świata i już wiadomo, że będzie niski poziom :)
 

DeletedUser190525

Guest
Wiele ekip się ukrywa na 107, 108, itd. pod innymi nazwami nawet;)

Moim zdaniem poziom będzie wyższy niż na 105.
Sami niedowiarki zobaczycie :p
 

DeletedUser188407

Guest
Na 109 dziwne ustawienia, ale wieży na szczęście nie mamy :p
 

DeletedUser140914

Guest
Co do uwagi odnośnie eventów muszę się zgodzić, już gdzieś o tym pisałem, że za szybko się pojawiają, przynajmniej na nowych światach nie powinny, bo ktoś się stara rozwija wioskę/farmi w zależności od ustawienia świata, a po miesiącu przychodzi event, i załóżmy wylosuje klucz do schowka (ja takie mam szczęście:mad:) a ktoś inny szlachtę, stawia karetę mimo że się nie starał i pozamiatane:( Dlatego uważam że na nowych światach bez giełdy 3 miesiące od startu nie powinno być eventów, co innego przy światach z giełdą bo tam można dokupić dodatkowe kręcenia więc jak komuś zależy to zbierze te najlepsze a Inno chce zarobić :p

Wszyscy piszą o 109 i ekipach jakie tam startują, a o 110 nikt nie pisze... tymczasem na wstępnym logowaniu ś109 niecałe 6tys graczy, a 110 już ponad 8tys.
 

DeletedUser192744

Guest
110 to nowy świat z giełdą więc nie dziwi mnie że wiele osób che zarobić pp na grę na innych światach stąd większe zainteresowanie na wstępnym, ale czy to powód żeby o nim pisać?
Na 109 wiele graczy dołączy już po starcie aby mieć możliwość przeniesienia swojej wioski, wyboru kierunku i dostępu do obrzeży. Wątpię aby na 110 był jakiś znaczący wzrost liczby graczy po jego starcie.
 

DeletedUser187228

Guest
myśle że większość ekip wystartuje kilka dni po rozpoczęciu świata . A na dzień dzisiejszy można jedynie pisać patykiem po wodzie .
 

DeletedUser194598

Guest
Panowie, jak to jest. Znajomy zaprosił mnie na świat 109. Co będzie jeśli zaloguję się przed nim? On potem pojawi się obok mnie czy jak?
 

DeletedUser194598

Guest
Przecież trwa wstępne logowanie. Chodzi mi o to czy jak dzisiaj się zaloguje przed nim to czy i tak będziemy jakoś blisko siebie czy muszę czekać, aż on się pierwszy zaloguje na świat 109.
 
Status
Zamknięty.
Do góry