Światy 109 i 110 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 109 i 110 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser140914

Guest
nie może być, światy ogłoszone a tu taka cisza, czyżby wszyscy imprezowali na weekend :p

wieża strażnicza może być ciekawym pomysłem :)
 

DeletedUser183387

Guest
S110, prawdopodobnie najsłabsza konfiguracja świata jaką do tej pory widziałem. Nie polecam grania offami, chyba że na początku. Dla deffowców i noobków, raj, dla agresorów totalne dno. Co za tym idzie, przewiduję że nawet fronty ciągnące się przez kilka kontynentów będą nudne jak flaki z olejem :) Do tego będzie to kolejny świat w stylu "daj zapro po deeeefa" co 10 minut :)

Brakuje tylko kościoła, z 500 ms odstępu między atakami i starego dobrego ognia olimpijskiego do spółki :D No i tych automatycznych klinów, czekam na nie :D

Zobaczymy jak się wieża sprawdzi, jak ją odbiorą. Zapewne będzie pozytywny wydźwięk bo w końcu słabi gracze to absolutna większość tej gry. Obawiam się że po zakorzenieniu się wieży, będą jeszcze "większą większością". W ogame jak wprowadzili "falangę czujników" o podobnej funkcjonalności to chociaż zadbali aby nie było zbyt łatwo jej użyć i aby to trochę kosztowało. Tutaj po prostu słaby gracz bez użycia mózgu dostanie informacje na tacy i mogę sobie tylko przypuszczać ilu dobrych graczy z doświadczeniem trafi przez to jasny szlag :) Wieża zabierze większość funkcjonalności fejków. Nie twierdzę że nie będzie się dało ich użyć, ale na pewno nie tak jak wcześniej... Z jednej strony, do tej pory fejki BYŁY przegięte ale niestety jest to jedyna broń przeciwko zmasowanemu deffowi nie licząc użycia kilka razy więcej offów. Osobiście sadzę, że lepszym wyjściem byłoby po prosty zwiększanie fejk limitu. Drogie fejki to co innego niż prawie całkowicie bezużyteczne fejki. Dla mnie gra w plemiona bez fejków to trochę tak jakby grać w szachy może nie samymi pionkami, ale na pewno bez hetmana, koni i gońców :)

Taka jest moja opinia. Na s110 co najwyżej PP pozarabiam i szczerze mówiąc mam nadzieję że wieża się nie przyjmie albo że będzie się dało fejkować mimo wieży, kilka pomysłów już mam ale mogą się w ogóle nie sprawdzić :)
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Jak tylko usłyszałem jaką funkcję pełni wieża strażnicza to od razu wiedziałem, że to będzie niewypał. Oby tak było bo za jakieś pół roku wystartuję pewnie na nowym świecie na poważnie i nie chciałbym takiego budynku:/

Na 110 oczywiście się pojawię po pp:)
 

DeletedUser

Guest
Wykorzystamy tym razem support.Ś110 jest światem spalonym i wszyscy kogo znam robią tak ekipy tylko po sprzedawanie PP.
Nie grajcie tam, to jest zdecydowanie za szybko. Ś108 się jeszcze nie rozwinął, a Ci już 110 ? No żal straszny.
Zapraszam wszystkich na ś110 tylko po pp, ś108 jest ciekawy, zapraszam do gry.
Głupców nie braknie więc każdy po tysiaczku na luzie zarobi hehe
 

DeletedUser193157

Guest
Startują jeszcze jakieś mocne ekipy poza MDH, NY i PAIN? ;) Atak przy okazji jeszcze spytam, czy te 3 wymienione ekipy startują na obrzeżach, czy na wstępnym pchają się w centrum?
 

DeletedUser135841

Guest
Speed mógłby być klasyczny dla braku farmy czyli 2.0. Niedobrze, InnoGames.
 

DeletedUser188990

Guest
s109, PUSTO się melduje.

a NY wejdą w wielkim stylu, jak zawsze :D
 

DeletedUser166248

Guest
Małe zainteresowanie jak do tej pory. Oddałem wsie kolegom z HNŁ na ś107, bo nie miałem czasu ani ochoty na farming. A tu chętnie sobie zawitam, by poklikać eko.
 

DeletedUser176534

Guest
Ale popsuliscie swiat dzieki morala a tak fajnie sie zapowiadalo dosyc ze ten nowy budynek to jescze morale beznadziena sprawa
 

DeletedUser167856

Guest
Nurgle -> s109 meldujemy się jak zawsze zwarci i gotowi do bitki w starym, dobrym stylu. Zapraszamy znajomych do działu "szukam" :>
 
Status
Zamknięty.
Do góry