Świat z zakazanym cooplayingiem

Dobry pomysł?

  • No pewnie, koniec z tym psuciem tej świetnej gry

    Głosy: 70 75,3%
  • Nie, nie potrafię inaczej grać niż w 2 i więcej osoby na koncie

    Głosy: 18 19,4%
  • Nie mam zdania, i tak nic nie zmieni tej żałosnej gry.

    Głosy: 5 5,4%

  • W sumie głosujących
    93
Status
Zamknięty.

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Witam, pomysł prosty - stworzyć świat gdzie zakazany byłby cooplaying w obecnej formie(x osób które ma własne konto na plemionach sobie gra na jakimś świecie na jednym koncie). Po prostu taki świat fair play = brak multi kont,"cooplayerów",wolnego przesyłu surowców i wysyłania defa poza plemię. Bo aktualnie zmorą tej gry jest niszczenie jej przez samych graczy ..... Ustawienia najlepiej z nieograniczonym farmieniem i prędkością 1/1.... i dbanie o fair play i banowanie takich osób bez zabawy, po prostu taki świat gdzie liczyłyby się umiejętności a nie ktos bardziej sprytny i ile osób na koncie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser150331

Guest
W końcu ktoś zabrał głos w tej sprawie.Jasne że tak.CO-Player jest wogóle bez sensu to jest gra a każdy chce grac dla zabawy a nie jak kupa ludzi dobierą się w 2 osoby i jeden siedzi od 8-18 a drugi od 18-8... czyli 24/7 bardzo dużo ludzi gra z CO na koncie pojedynczo wątpie by coś pokazali większego ja zawsze gram sam bo to tylko gra i co mi to da że będe w topce grając z lepszym graczem? sukces jest byc w topce grając samemu teraz to wgl jest dziwne bo prawie cała top50 na poczatku nowych swiatow ma CO-player .Dla mnie to jest proste nie umiesz grać samemu?/nie masz czasu? po prostu nie graj a nie psuj zabawy innym jak twoje konto jest aktywne 24 h i jak tu z takimi konkurować..
 

DeletedUser160591

Guest
Popieram, dodałbym jeszcze brak możliwości gry dla kilku graczy z jednego połączenia internetowego (czyli w rzeczywistości w wielu przypadkach ukrytej formy multikonta)
 

DeletedUser150331

Guest
Popieram, dodałbym jeszcze brak możliwości gry dla kilku graczy z jednego połączenia internetowego (czyli w rzeczywistości w wielu przypadkach ukrytej formy multikonta)

dokłanie m.inm


Duch Ulicy

Duch Ulicy x3

Dych Ulicy

ja bym za to karał dozywotnim banem :) jak by kolesiowi zbanowali konto pare mln to myśle że by tak na drugi raz nie robił.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Dawać ludzie głosować bo z chęcią bym jeszcze zagrał kiedyś na normalnym świecie zanim ta gra w ogóle się skończy i odejdzie w zapomnienie(a kiedyś tak będzie).
 

DeletedUser

Guest
Administracja nie przypilnowałaby copików jeśli było by to zabronione ...

No bo niby jak?
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Normalnie ? Weryfikacja tego kto jak się loguję z jakich adresów ip ? Cookiesy ? Pamięć podręczna ? Co ma wpisane w profilu ? Różne sposoby są inne bardziej, inne mniej skuteczne ......
 

DeletedUser130574

Guest
Dlaczego jedna z opcji ankiety brzmi "Nie, nie potrafię inaczej grać niż w 2 i więcej osoby na koncie"?
Rozumiem, że zakładasz, że każdy kto na nie to gra z copikiem?
Wcześniej były problemy bo multi, teraz bo copy, życie. Ja jetem na nie.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
A czemu głosowałby ktoś na nie jeśli gra sam ? To chyba wolałby żeby nie było tego śmiesznego cooplayingu...
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Nie korzystałem z cooplayera, nie byłem takowym, nie rozumiem dlaczego takie zjawisko nie jest tępione na równi z kradzieżą konta, botami, czy multikontami.

Nie wyobrażam sobie, żeby instytucję cooplayerstwa dało się pogodzić z "duchem fair-play" (który jak pamiętamy swego czasu odcisnął wielkie piętno na tej grze). Jeśli ma być fair, to albo wszystkie konta będą prowadzone przez X osób, albo każde konto będzie należało do jednej i tylko jednej osoby.
 

DeletedUser

Guest
Normalnie ? Weryfikacja tego kto jak się loguję z jakich adresów ip ? Cookiesy ? Pamięć podręczna ? Co ma wpisane w profilu ? Różne sposoby są inne bardziej, inne mniej skuteczne ......

Co mają do tego logi itp.? Ktoś może grać u siebie w domu , i drugie tyle np. u dziewczyny/chłopaka/z tel. itp.

I jak ktoś kto gra sam , uczciwie lecz z ,, kilku miejsc " jak udowodni że gra sam ?
 

DeletedUser130574

Guest
A czemu głosowałby ktoś na nie jeśli gra sam ? To chyba wolałby żeby nie było tego śmiesznego cooplayingu...

Tym to mnie rozwaliłeś. Jakby porównac to z pytaniem "dlaczego WSZYSCY mieszkańcy wsi nie głosują na PSL bo przecież oni dla wsi tyle chcą zrobić". No to Ci powiem. Bo każdy ma swój rozum, swoje racje i poglądy, Ty jesteś katolikiem, ja może nie a obaj jesteśmy Polakami, więc to że obaj jesteśmy Polakami wcale nie sprawia, że wierzymy w to samo. Dlatego właśnie nie.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Co-playing niszczy plemiona i w dużej częśći już zepsuł to co było dawniej. Ja jestem za tym (zawsze z resztą byłem) aby takie coś wogóle nie istniało...
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Tyle mają że przy logowaniu np jednym zapisze cookies albo w pamięci gdzieś na kompie to że się zalogowałeś na taki login, potem jak się zalogujesz na kolejny to na taki login. Teraz jakaś inna osoba zaloguje się na swoje konto na innym świecie a potem na ten login gdzie grają te 3 osoby. W ten sposób różne 2 osoby się logują na jednym koncie .....

Tj osoba A loguje się na swoje konto
osoba A loguje się na konto coop
Osoba B loguje się na swoje konto
Osoba B loguje się na konto coop

Przeglądjać w bazie czy gdziekolwiek można dojść bardzo prosto do wniosku że osoby te nielegalnie korzystają z konta coop ....
 

DeletedUser144151

Guest
nigdy nie rozumiałem frajdy grania z copkiem to tak jak skopanie kogoś we dwóch,pilnowanie konta na początku można załatwić siedząc na zastępstwach.Pocieszam się tylko tym że takie konta z copkiem to sprinterzy na początku świata po napinać się że są w topce i tyle mają z gry później ginąw tłumie obaj mają pilne sprawy rodzinne, osiągnęli wszystko itp bzdury dlatego idą na nowy świat
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
nigdy nie rozumiałem frajdy grania z copkiem to tak jak skopanie kogoś we dwóch,pilnowanie konta na początku można załatwić siedząc na zastępstwach.Pocieszam się tylko tym że takie konta z copkiem to sprinterzy na początku świata po napinać się że są w topce i tyle mają z gry później ginąw tłumie obaj mają pilne sprawy rodzinne, osiągnęli wszystko itp bzdury dlatego idą na nowy świat

Ale na początku kilku graczom potrafią start zepsuć... zwłaszcza tym co chcą pograć dłużej jak do 20 wioski... w ten sposób spory odsetek graczy zniechęca się do plemion ponieważ jakieś poyeby siedzą 24 h na koncie.
 
Wynik reakcji
1.062
Co-playing to dobra sprawa. Chcesz grać samo to grasz. Chcesz z kimś to grasz. Proste.
Jestem na NIE..
jeszcze zakładasz że takowy gracz nie potrafi grać... to zależy :)
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Co-playing to dobra sprawa. Chcesz grać samo to grasz. Chcesz z kimś to grasz. Proste.
Jestem na NIE..
jeszcze zakładasz że takowy gracz nie potrafi grać... to zależy :)

Nowi gracze mają nie co większy problem znajść copa niż ktoś kto gra od dawna ^^

Choć zapewne administracja nie weźmie tego tematu do uwagi, jak z resztą (prawie) z każdym z nich ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry