Świat bez farm

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser188396
  • Data rozpoczęcia

Rodzaj świata

  • Z nieograniczonym farmieniem

    Głosy: 4 25,0%
  • Bez farmienia

    Głosy: 12 75,0%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser188396

Guest
Witam. Otóż mam propozycje odnośnie światów . Chciałbym zaproponować częstsze otwieranie światów bez farmienia .
Jest to dla mnie korzystne gdyż nie mam czasu na ciągłe wysyłanie ataków i nie tylko ja , wiele osób z którymi gram też są w tej samej sytuacji. Bardzo chętnie garam w Plemiona lecz światy z nieograniczonym farmieniem są dla wielu osób nie korzystne. Wpływają na to niektóre zajęcia np. praca , szkoła itp. Liczę na wniknięcie w sprawę :)
 

DeletedUser159480

Guest
Brakuje ankiety, dodaj ją koniecznie, inaczej temat zostanie zamknięty/skasowany. Na jakich badaniach opierasz swój temat? Co oznacza 'wiele'?
 

DeletedUser137384

Guest
Tak jak napisał Davideus -proszę dodać ankietę, w przeciwnym wypadku temat zostanie skasowany jako niezgodny z Regulaminem działu.
 

DeletedUser28547

Guest
śmieszna propozycja, albowiem teraz tak wychodzą światy (nie liczę światów z funkcjami premium albowiem one zawsze są z farmieniem)

świat 93 - nie ograniczone farmienie
świat 91 świat bez farmienia
świat 89 Farmienie: nieograniczone
świat 87 - świat bez farmienia
świat 85 - ograniczone do 850.000 na ostatnie 24h
świat 83 świat bez farmienia
świat 81 - ograniczone do 1.000.000 na ostatnie 24h
świat 79 - świat bez farmienia

Czyli wychodzi na to że są 3 typy światów
z nieograniczonym farmieniem (25% wychodzących światów )
z ograniczonym farmieniem (25 % z wychodzących światów )
świat bez farmienia (50 % z wychodzących światów)

Więc takie światy jakie Ty chcesz wychodzą najczęściej.
Ale to jest tak że chcę się zagrać na nowym świecie a tu Ci dają farmienie. w takiej sytuacji albo czekasz albo idziesz na starszy świat.
Świat bez farmienia wychodzi na przemian z innymi.
Pozostałe typy światów nadal mają rzesze fanów.
 

DeletedUser181431

Guest
Tutaj akurat kwestia gustu, wszystkim nie dogodzisz. Jeśli chodzi o farmienie, to mogę grać albo z nielimitowanym, albo bez. Z ograniczonym nie grałem, jakoś do mnie nie przemawia. Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził.
 

DeletedUser182378

Guest
Propozycja trochę oderwana od rzeczywistości, światy wychodzą różne, raz takie raz takie, jak tu zagłosować na tak lub nie?
Poza tym, wszystkim się nie dogodzi, musi być pewna różnorodność, zawsze o światach informujemy wcześniej i można wybrać coś dla siebie
Odrzucone
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry