Świat bez eventów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser192744
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser192744

Guest
Czy jest możliwość aby wystartował świat bez eventów?
Jak były one raz na pół roku to mi za bardzo nie przeszkadzały ale teraz są praktycznie cały czas. Jeden się skończy to zaraz kolejny się zaczyna. Mógł by wystartować przynajmniej 1 na 20 bez takiego udziwnienia.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Na światach nieparzystych (bez dodatkowych funkcji Premium) częstotliwość wydarzeń specjalnych jest mniejsza, zapraszamy ;)
 

DeletedUser192744

Guest
Jakoś tej mniejszej częstości nie zauważyłem (nie grałem przez rok może coś się w tym czasie zmieniło). Najgorsze jest to jak na samym początku świata pojawi się bardzo losowy event (np jarmark) gdzie można wylosować nawet 30% większe wydobycie na tydzień. Z gry strategicznej robi się gra losowa, a to chyba nie o to chodzi w tej grze?
Wiem że są zwolennicy eventów ale czy to naprawdę jest tak duży problem aby choć 1 na 20 światów był bez nich?
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
No właśnie teraz duża część nowych wydarzeń startuje tak naprawdę tylko na światach parzystych (z dodatkowymi funkcjami Premium) - przede wszystkim dlatego, że oferowane są przedmioty, które na światach nieparzystych nie mogłyby zostać wykorzystane. Tak na dobrą sprawę jest to dobry kompromis - z jednej strony Gracze zgłaszali, że wydarzeń jest za dużo, z drugiej strony są też opinie, że jest ich za mało... no to skoro ani w tę, ani w tę nie jest to przesadzone, to chyba jest w porządku :)
 

DeletedUser17701

Guest
Wystarczy, że ograniczycie losowość konkursów, tzn przynajmniej do tego stopnia, że na starcie świata zamiast "jarmarku" pojawi się wydarzenie gdzie każdy z graczy będzie miał równe szanse na zdobycie nagrody lub chociaż w pewnym stopniu będzie to zależne od wkładu w dane wydarzenie. Większy wkład osobisty = większe prawdopodobieństwo lepszej nagrody.
Przez wkład osobisty mam na myśli czas poświęcony czy też aktywność w danym konkursie.
 

DeletedUser192744

Guest
Łukasz zdecyduj się wreszcie czy eventy można wyłączyć na poszczególnych światach czy nie.
W jednym temacie piszesz że na jednych światach niektórych eventów niema a zaraz w kolejnym że niemożna ich wyłączyć i muszą być na wszystkich. Kmic gdzieś pisał że specjalnie dla polskiej wersji zostały wywalczone eventy dla wszystkich światów bo nie miało ich być w ogóle na nieparzystych.

kozar34 słuszna uwaga.
 

DeletedUser198295

Guest
Ja bym całkowicie usunął eventy ze światów nieparzystych, ale na to raczej nie ma co liczyć. Byłoby więc fajnie gdybyście przynajmniej tak jak powiedział kozar, ograniczyli losowość tych eventów :)
 
Wynik reakcji
123
Gra wystarczająco jest "czasożerna". By być wysoko trzeba wybrać plemiona zamiast życia, a jeszcze są myśli u Was by to zapotrzebowanie na czas bardziej zwiększyć poprzez przesiadywanie w evencie. Jeżeli ktoś chce cały czas coś klikać to niech odpali inną grę(bez reklamki). Nie widziałem jeszcze wydobycia 30% aż na tydzień. Może na takowych światach nie gram, ale jeśli miałbym wybrać między amuletem strapionych, a wydobyciem to nie ma o czym mówić. Szanse niech będą takie same, a zatem i o czas się rozchodzi by każdy te kilka kliknięć w ciągu dnia mógł poświęcić + w miarę wyrównane nagrody, nad którymi warto w przyszłości popracować, jeśli chodzi o niektóre wydarzenia. Event to coś nowego by urozmaicić nam rozgrywkę od czasu do czasu od monotonii, a nie celowo zepsuć komuś topkę, którą się zdobędzie i bez udziału w nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry