Świat 37 - dyskusje

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie myślcie, że jestem kolejnym frajerem. Zbieram ekipę graczy, żeby utworzyć niezależne plemię. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie jestem leszczem zajrzyj na świat 29 plemię JEJ nick taki sam co na forum.
Tak, więc zapraszam na nowy świat w tym koordynacja Północno Zachodnia i K34. Plemię Iluminaci - I -

:D


Ty sie tak nie jaraj, bo to godlo mialem na s17 xd moje plemie to byl : zakon illuminati
lol xd no ale juz tam nie gram :(
 

DeletedUser

Guest
Nie myślcie, że jestem kolejnym frajerem. Zbieram ekipę graczy, żeby utworzyć niezależne plemię. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie jestem leszczem zajrzyj na świat 29 plemię JEJ nick taki sam co na forum.
Tak, więc zapraszam na nowy świat w tym koordynacja Północno Zachodnia i K34. Plemię Iluminaci - I -

:D

Tez grałem na 29 pod mati magnumem:) Najpierw w ZBT pużniej w DNR:) Robimy jedno plemie??
 

DeletedUser

Guest
powiedzcie tylko czy to kiedys bedzie zaktualizowane albo bedzie chociaz x2 bo to jest masakra ile trzebab surki czekac :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser124266

Guest
ja też się chyba zaloguje:p
chętnie dołącze do jakiegoś plemienia, umiem stawiać kopalnie tak jak nikt inny:)
kto chętny?
 

DeletedUser

Guest
Będzie trudno skoro ani technologii zaawansowanej ani przedmiotów, ale warto grać bo są nerwy:mad: kto pierwszy będzie miał 2 wioski:confused:.
 

DeletedUser

Guest
Co do ludzi, którzy myślą, że plagiat. Moje plemię zostało utworzone na bazie filmu Angels And Demons, więc proszę mi tu nic nie insynuować, że jestem kopiarką. Aha i nadal zapraszam nowych graczy. Obecnie przyjmuję każdego. Za miesiąc zobaczę kto jest wartościowy i zostanie 40 osób.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja nie dołącze:p
Przydała by sie jakaś mapka ciekawy jestem jak są plemiona rozłożone:D
 

DeletedUser

Guest
A kurcze drazni mnie blokada zaproszeń. Toolbar zaraz dogonie Twoja masówkę:D
 

DeletedUser124128

Guest
Nie myślcie, że jestem kolejnym frajerem. Zbieram ekipę graczy, żeby utworzyć niezależne plemię. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie jestem leszczem zajrzyj na świat 29 plemię JEJ nick taki sam co na forum.
Tak, więc zapraszam na nowy świat w tym koordynacja Północno Zachodnia i K34. Plemię Iluminaci - I -

:D

he he jestem w twoim plemieniu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry