Świat 190 (02) Budynki

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Ewidentnie nowe budynki przyjęły się wśród społeczności plemion xDD
Gwoli formalności: kościół zadebiutował na świecie 27, w grudniu 2008 roku, więc trudno nazywać go 'nowym budynkiem' :)
Wieża i twierdza są z nami odpowiednio 7 i 4 lata...
Faktem jest, że większość polskich graczy nie lubi sobie komplikować życia dodatkowymi elementami dającymi więcej opcji strategicznych, więc to głosowanie było praktycznie 'pro forma'.
Taka ciekawostka: na najnowszych niemieckich światach ogłoszono start z kościołem i wieżą. W komentarzach do tego ogłoszenia najczęściej pojawiającą się sugestią jest dodanie także twierdzy :)
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.245
Gwoli formalności: kościół zadebiutował na świecie 27, w grudniu 2008 roku, więc trudno nazywać go 'nowym budynkiem' :)
Wieża i twierdza są z nami odpowiednio 7 i 4 lata...
Faktem jest, że większość polskich graczy nie lubi sobie komplikować życia dodatkowymi elementami dającymi więcej opcji strategicznych, więc to głosowanie było praktycznie 'pro forma'.
Taka ciekawostka: na najnowszych niemieckich światach ogłoszono start z kościołem i wieżą. W komentarzach do tego ogłoszenia najczęściej pojawiającą się sugestią jest dodanie także twierdzy :)
Bywa też inaczej. Na ostatnich 3 światach anglojęzycznych plemion wieża pojawiła się tylko raz, twierdza i kościół - zero.
A w dyskusjach dotyczących tych światów można znaleźć:
"There's a lot to like here, love to see a no watchtower, no church,"
"Can we have Night Bonus instead of watchtowers? Watchtowers have been on a few of the most recent worlds."
"I would also like Night Bonus instead of Watchtowers."
"Please disable Watchtowers and add a Night Bonus."

Także nie jesteśmy aż tacy wyjątkowi i źli :rolleyes:
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.113
Gwoli formalności: kościół zadebiutował na świecie 27, w grudniu 2008 roku, więc trudno nazywać go 'nowym budynkiem' :)
Wieża i twierdza są z nami odpowiednio 7 i 4 lata...
Faktem jest, że większość polskich graczy nie lubi sobie komplikować życia dodatkowymi elementami dającymi więcej opcji strategicznych, więc to głosowanie było praktycznie 'pro forma'.
Taka ciekawostka: na najnowszych niemieckich światach ogłoszono start z kościołem i wieżą. W komentarzach do tego ogłoszenia najczęściej pojawiającą się sugestią jest dodanie także twierdzy :)
Ciekawostka: zagłosowałem za kościołem i wieża, a mój dziadek nie służył w wermachcie. Ja lubię coś pomieszać
 
Do góry