Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Drodzy Gracze,

zapraszamy Was do dyskusji na temat parametrów nowych światów... tym razem jeszcze inaczej, bo na początkowe kilkanaście (kilkadziesiąt?) godzin oddajemy głos w całości WAM i słuchamy Waszych propozycji - co byście chcieli zobaczyć i na jakim świecie?
Oczywiście nie obiecujemy spełnienia Waszych postulatów (tym bardziej, że pewnie część z nich będzie sprzeczna wobec siebie), ale zobaczymy co da się zrobić...

Mamy szereg swoich typów, pewnie o niektóre rzeczy zapytamy też Was w ankietach, ale póki co macie pole do popisu i możecie śmiało podawać swoje propozycje: czy to kompleksowego zestawu kilkudziesięciu parametrów, czy też po prostu jednego parametru, który dla Was jest kluczowy.

Słuchamy!
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Ustawienie, że deff się cofa po wyjściu z danego plemienia i limit 50 osób. Oczywiście ograniczona lub nieograniczona farma.
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
664
Może w końcu jakiś świat bez morale, bo ostatni to chyba 100 był bez nich.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
180 - w momencie opuszczenia plemienia całe wsparcie się wycofuje
Prędkość: 1,2
Zwiekszona ilość wiosek barbarzyńskich i większy rozrzut wiosek po mapie
Ograniczone farmienie
Zbieractwo
Bez wiezy strażniczej
Warunek zwyciestwa: 80% dominacji
Limit graczy w plemieniu: 60
Po 150 dniach brak możliwości opuszczenia plemienia.
Ataki na współplemieńca: możliwe
Brak morali
Możliwość wyboru kierunku w pierwszych 10 dniach trwania świata - potem opcja zostanie wyłączona
Wioski barbarzyńskie do 1000 pkt się rozbudowują

Nie wiem na ile pozwala na to skrypt ale myślę że ciekawym byłoby gdyby założyciel po tych 150 dniach mógł wyprosić osobę z plemienia ale nie byłoby opcji wysyłania zaproszeń

Myślę tez że fajnie by było gdyby wyszedł świat, na którym walka by trwała dłużej niż pół roku. Wieksze odległości między graczami i więcej wiosek na mapie mogłyby korzystniej wpłynąć na rozgrywkę :)

Kiedyś były tez wieksze wioski startowe. Może też warto byłoby zastanowić się nad światem z bardziej rozbudowana wioska startowa ale bez zadań?
 
Ostatnia edycja:

Wovi x Mike

Chłop
Wynik reakcji
5
Jeden Rycek, Ogień olimpijski[deff do katapult],
wyjście z plemienia powoduje automatyczne cofniecie wsparcia,
możliwość atakowania własnego plemienia,
wieża,
nieograniczone farmienie / zbieractwo,
flagi,
technologicznie proste, zbadane/niezbadane + łucznicy.
 
Wynik reakcji
2
Wszystko co jest anty-masówkowe mile widziane.

a mój typ na świat bez pp to:
ograniczone farmienie + zbieractwo (!)
łucznicy (!)
flagi
zbadane/niezbadane
po jakimś czasie brak możliwości opuszczenia plemienia
 
Status
Zamknięty.
Do góry