Świat 179/180 - dyskusja nad parametrami

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
11.512
Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom za udział w dyskusji i podesłanie szeregu ciekawych propozycji.
Oczywiście wielu z nich nie byliśmy w stanie zrealizować, bo znalazły się wśród nich prośby o elementy wycofane z gry (jak np, rycerz z przedmiotami), niemożliwe do użycia na światach "normalnych" (jak np. randomizer czasów ataku, reguła zagrody, rozbudowana wioska, czy prędkość parę razy większa od 1), czy też po prostu niemożliwe do wykonania technicznie (np. brak farmienia połączony ze zbieractwem, brak możliwości opuszczenia plemienia ale możliwość wyrzucania przez władze plemienia itp). I oczywiście - siłą rzeczy - sporo propozycji sprzecznych wobec siebie, których siłą rzeczy nie dało się pogodzić.

Wiele osób sugerowało dodanie mrożenia składu plemienia i ochoczo przytaknęliśmy tej opcji. Wygląda ciekawie i mam nadzieję, że tak również okaże się w praktyce. I z tego też tytułu nieco podniesiona została liczebność plemienia, żeby uwzględnić jej stopniowe kurczenie się z czasem.

Skoro parametry są już oficjalnie ogłoszone, to zapraszamy do dyskusji przedstartowej, czyli tradycyjnej wymiany "poglądów" kto z kim i na jakim świecie walczył i dlaczego jest to teraz ważne :)
Tutaj: https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/Światy-179-i-180-dyskusja-przedstartowa.129537/
 
Status
Zamknięty.
Do góry