Świat 177/178 - dyskusja nad parametrami + głosowania

Status
Zamknięty.

Pszemko17

Chłop
Wynik reakcji
9
Spotkałem się już gdzieś z opinią, że ciekawym pomysłem było by rozsianie w losowych kierunkach graczy i wypełnienie całego świata barbarkami. Gra toczyłaby sięnie tak jak zawsze od środka na zewnątrz tylko wszędzie równocześnie. Pozostałe parametry do dogadania. Z tęsknota wspominam wypełnione całe światy po wszystkie kontynenty

Widzę, że moja propozycja w miarę się podoba, to czekamy na umieszczenie takiej opcji w ankiecie :p
 

MUMIN94.

Chłop
Wynik reakcji
21
W momencie opuszczenia plemienia całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej
To chyba nowość, nie? Wydaje mi się, czy to może być problem dla plemion wieloczłonowych? Jeśli tak, to czemu jest taka cisza na ten temat?
 
Wynik reakcji
6.940
To chyba nowość, nie? Wydaje mi się, czy to może być problem dla plemion wieloczłonowych? Jeśli tak, to czemu jest taka cisza na ten temat?
Od dawna są trzy opcje^^
Weryfikacja w momencie wysyłania wojsk
Weryfikacja w momencie dotarcia wojsk
Nieograniczone

Jedynie dodają opcję, że jak wyjdziesz z plemienia cofa ci się deff, a czasami po prostu musisz być w danym członie w momencie wysyłki czy dotarcia wojsk i powrót do twojego macierzystego członu nie cofnie ci defa.

Przykład masz tutaj: 169 świat:
1650961782863.png
Po prostu na czas wysyłki zmieniasz człon, a potem wracasz do swojego

I tutaj wasz nowy 178
1650961830725.png
 
Ostatnia edycja:

MUMIN94.

Chłop
Wynik reakcji
21
Po prostu na czas wysyłki zmieniasz człon, a potem wracasz do swojego
Wiem, że do tej pory tak się to odbywało, ale biorąc pod uwagę cytowany przeze mnie wyżej fragment ustawień wychodzi na to, że na Ś178 będzie to niemożliwe. Stąd moje pytanie, czy to nie jest czasem mała rewolucja w działaniu wieloczłonowych plemion.
 

aszxqw92

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.467
Wiem, że do tej pory tak się to odbywało, ale biorąc pod uwagę cytowany przeze mnie wyżej fragment ustawień wychodzi na to, że na Ś178 będzie to niemożliwe. Stąd moje pytanie, czy to nie jest czasem mała rewolucja w działaniu wieloczłonowych plemion.

Trzeba zastosowac bardziej stabilne składy czyli ograniczyć małpie skoki miedzy plemionami ale tak jak pokazuje 162 gdzie ostatnio to widzialem to masowek to nie likwiduje.
 
Wynik reakcji
6.940
Wiem, że do tej pory tak się to odbywało, ale biorąc pod uwagę cytowany przeze mnie wyżej fragment ustawień wychodzi na to, że na Ś178 będzie to niemożliwe. Stąd moje pytanie, czy to nie jest czasem mała rewolucja w działaniu wieloczłonowych plemion.
Czego nie zrozumiałeś, że takie ustawienia już były?^^ Ekipy wiedzą jak z tym grać i to nie jest żadna nowość.
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Grałem na takich świecie dobre 3 lata temu fajna opcja. Obejść się wszystko da jednak trochę to utrudni typowym 8członowcow co rekrutują wszystko jak leci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry