Świat 150

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199115
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.903
Bylem w czolowce farmerow na s100 gdzie ludzie tak zapierdzielali(śmy) z farmieniem, ze serwery nie wyrabialy i zostal nalozony fake limit na wioski barbarzynskie co jest ewenementem w skali swiatowej (jesli chodzi o te gre). Zadnego skilla w tym nie bylo. Wrzuc swoje widzimisie do kosza bo doswiadczenia z gra techniczna i taktyczna raczej nie masz i nie wyobrazasz sobie nawet co w tej grze mozna robic.

+1 Mozna kose tu i tam wsadzić i wgl taktycznie zdradzić sojusznika =)
 

DeletedUser192125

Guest
To ja kasowałem akurat
Duduś, tylko że na samym początku, początku nie byliśmy sfuzjowani w HOTS, a HEG nie było w globalnej karczmie, jeżeli się nie mylę.
a posty kasowane były już wtedy.

Poza tym, to że ty również kasowałeś posty, nie wyklucza tego, że ona także mogła to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
A ktoś z rady GEH jeszcze gra oprócz ZMF, który poklocil się z radą GEH na 100. Więc nie ma kto tam tego prowadzić jak i gracze już pokonczyli.
 

DeletedUser192125

Guest
syn Kermita jak nauczy się czytać i pisać stworzy GEHENNA - Grandsons of Caine
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.220
Duduś, tylko że na samym początku, początku nie byliśmy sfuzjowani w HOTS, a HEG nie było w globalnej karczmie, jeżeli się nie mylę.
a posty kasowane były już wtedy.

Poza tym, to że ty również kasowałeś posty, nie wyklucza tego, że ona także mogła to robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HOTS było sfuzjowane od samego początku, tzn od około w dni przed startem świata i było w karczmie globalnej założonej przez GEH
 

DeletedUser192125

Guest
HOTS było sfuzjowane od samego początku, tzn od około w dni przed startem świata i było w karczmie globalnej założonej przez GEH
nie byliśmy sfuzjowani kilka dni przed startem.
20 stycznia w godzinach wieczornych wbiłem na świat i dołączyłem do OTS, nie HOTS.
dzień/dwa dni później dopiero zostaliśmy złączeni, oraz zama i pablo wysłali wiadomość, że zdecydowali się połączyć nas w HOTS już teraz, pomimo iż były plany by wystartować osobno OTS+HEG
 

Deleted User - 699428456

Guest
Jeżeli sobie przypomnę to może wystartuje tylko mam nadzieje ze chociaż 149 będzie bez farm i jakiś śmiesznych funkcji premium :p

co do tych co tak bardzo chcą farmy kiedyś też będziecie musieli pójść do pracy a jak dorośniecie to i czasu będzie mniej wtedy zrozumiecie czemu bez farm gra się lepiej ;D
 

Deleted User - 699847453

Guest
Zobaczymy :p. Opiekunowie mają dwa rozwiązania:

1)

S149 bez farmy
S150 z farmą

S149 ma 4 zapełnione po brzegi kontynenty,a być może nawet więcej. S150 pewnie 8 kontynentów zapełnionych po brzegi. Wszyscy są szczęśliwi

2)

S149 z farmą i giełda
S150 bez farmy

s149 jest pusty, a S150 na 8 i więcej kontynentów zapełnionych po brzegi. Masa graczy jest wkurzona
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.972

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Są już ustawienia , nie popisali się
 

DeletedUser192125

Guest
Są już ustawienia , nie popisali się
Nie baituj ich sunia.pl

Data rozpoczęcia12.12.19 16:06


to nadal ustawienia domyślne(chyba =) )
 
Status
Zamknięty.
Do góry