Świat 150

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199115
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Ksoks

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.696
Jedynie strategia mógłbym nazwać jak KAŻDY dostaje na start określona i taka samo ilość pp i więcej nie może mieć pp i decyduje czy chce wykorzystać je na początku aby kupować surowce mieć lepszy start czy na późniejszy okres aby uczestniczyć w jakimś evencie i zdobyć jakieś ciekawe nagrody lub wlasnie zostawić je na 1 akcje w decydującym fragmencie na bonusy do obrony.

Kazdy ma tyle samo, rezygnujesz z czegoś w danym okresie aby mieć coś innego w innym to strategia mógłbym nazwać ale wywalanie kasy ile tylko Ci się zamarzy strategia dla mnie nigdy nie bedzie.
 

Marseusz

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
600
Czas na grę też dasz każdemu taki sam? Każdy gra tyle ile chce(może) więc czemu ppki też mają mieć tyle samo? Ja na każdym parzystym jestem by pracować i zebrać ich jak najwięcej. To też element strategii gdy surowce zbierasz tam gdzie możesz:)
 

DeletedUser192125

Guest
Setke pamietam jakbym z 10 lat temu tam gral <beczy>
Mhm, zazdroszczę.

W mojej percpecji czas płynie tak szybko, że aż strach...
Jeszcze przed chwilą był s100 i byłem nastolatkim grając sobie na nim <3

Serio, chciałbym żyć z 2000 lat, życie jest tak krótkie dla mnie :c
a szkoda, bo żyćko jest spoko :)
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Obecność giełdy ma też swoje plusy, bo dzięki temu świat będzie większy bo kilkaset osób przyjdzie tutaj w celu zarobkowym :p
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Na S149 szykuje się kilka mocnych ekip i to prawda, ale wątpię by s150 był gorzej obsadzony.... Krążą plotki o pojawieniu się wielu świetnych ekip np BERETY, czy HEG. APK+SPEED(zakładam, że wiele graczy ze SPEED tam pogra) już potwierdzone :p

Gdzie te świetne ekipy? XDDD Bo na pewno Berety do nich nie należą.

Co do tych mapek -Ta gra umiera i wszyscy o tym wiedzą od ładnych paru lat.
Raczej nic to nie zmieni.
 

DeletedUser192125

Guest
Szanujcie swoją umierającą grę, bo moglibyście mieć bardziej umierającą grę.

Zobaczcie sobie na polską wersję pewnej gry przeglądarkowej, z różnymi nacjami takimi jak Germanie, Rzymianie i Galowie. Oczywiście nie będę tutaj przytaczał nazwy tej gry, by nie reklamować, ale coś mi się obiło o uszy, że kończy się na "avian"

Ich gra zdycha tak bardzo, że na najnowszym świecie mają już tylko kilkaset osób xD
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Bulwa no jak dla mnie świat 137 nie był jakoś mocno obstawiony. Z tego co pamiętam trzymałem top 1 RA z ogromną przewagą, dobrych kilka miesięcy. Grałem zaledwie 30% off.

Dobrze Ci ktoś odpisał, żeby lepiej czytać ze zrozumieniem XDD, rzeczywiście napisałem od s120 w górę- nie chcę tego świata porównywać ze starymi ś, gdzie było więcej znakomitych ekip. Ale i tak twój post jest śmieszny. Nie ma to jak oceniać poziom świata, "bo mi sie łatwo grało" - jak ktoś jest deffówką też może tak powiedzieć, jak front do niego nie dojdzie. Grałeś dobrze, ale przeciw nupkom z Artów, gdzie wiadomo, że SSS nie miało najtrudniej na tym świecie. Jakbyś grał w P! na froncie z TECH, możliwe że skończyłbyś grę jeszcze szybciej, niż skończyłeś, ale na pewnych odcinkach frontu na pewno nie narzekałbyś na zły poziom :). Obecne światy mają to do siebie, że jakikolwiek poziom jest, ale tylko w bitwach między paroma plemionami, reszta bawi się w "kto szybciej się rozpadnie bez walki".
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
150 i słabe ekipy trochę przykre jak się to słyszy ; Zwłaszcza że na świat wbije ; Apk/ Łapanka/ Nieobliczalni/ New Word/ Niszczyciele/ Hdb/ Pigwinki/ GSO/Night/Geh/ Berety ponoć
Uff Night przed Beretami Ja tam zagram na każdych ustawieniach farma czy nie liczy się tylko zabawa w dobrym towarzystwie!
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
+1 jak ktos jest dobry wykorzysta fakt, ze obok jest pajac z odznaczeniami drewno poza ofertami z rynku

slabi gracze jak np markopolo narzekaja na gielde bo sobie nie dadza rady hahah pajace

zapraszam na bez farmy, zweryfikujemy kto jest słaby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry