Świat 150

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199115
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser197112

Guest
Ta bo tylko apk wbije na 150 xD
Nawet niech se ten 149 ma ten magiczny "wyższy poziom", ale to 150 będzie światem znacznie dłużej pamiętanym i to on jest na językach ludzi od sporego czasu.
Mam szczerą nadzieje, że będzie podobnej wielkości jak świat 100
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.100
Kolejny jasnowidz, zauwaz ze juz coraz mniej porzadnych ekip i ludzi gra w ta gierke.
A jak nawet wracaja po kilku latach jak Piska na 137 to juz nie graja tak jak wczesniej tylko duzo slabiej.

Bedzie zabawnie, jak na 150 wbije samo apk i jakies randomowe ekipy to bedzie jak 147 :D raczej nikt nie bedzie mowil glosno o takim swiecie bo bedzie bez poziomu.

Speed mialo wbic na 150, a teraz pisza ze im sie 147 wydluzy wiec odpuszcza
 

DeletedUser197112

Guest
Dobra to może i racja, że co raz mniej porządnych ekip gra w tę gierkę, ale hej chyba wolno mi mieć nadzieje co nie? ;p

O 150 będą gadać, nawet jeśli poziom faktycznie będzie kiepski, a to, że będzie to raczej narzekanie, że gierka schodzi na psy i że "to już nie to samo co kiedyś" to inna sprawa. xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.100
Dobra to może i racja, że co raz mniej porządnych ekip gra w tę gierkę, ale hej chyba wolno mi mieć nadzieje co nie? ;p

O 150 będą gadać, nawet jeśli poziom faktycznie będzie kiepski, a to, że będzie to raczej narzekanie, że gierka schodzi na psy i że "to już nie to samo co kiedyś" to inna sprawa. xD

Nadzieje mozesz miec :D poki co nawet nie slychac zeby tam mialy jakies konkretniejsze ekipy wejsc oprocz Apk.
A przed 100 juz bylo glosno :D

Nie wiem kto bedzie gadal, chyba ludzie co lubia latwe swiaty bez poziomu dla blaszki.
 

DeletedUser197112

Guest
Jak to kto będzie gadał? Ludzie co lubią narzekać, a przyznać musisz, że takich wśród polaków nie brakuje ;D
 

Deleted User - 699847453

Guest
Nadzieje mozesz miec :D poki co nawet nie slychac zeby tam mialy jakies konkretniejsze ekipy wejsc oprocz Apk.
A przed 100 juz bylo glosno :D

Nie wiem kto bedzie gadal, chyba ludzie co lubia latwe swiaty bez poziomu dla blaszki.

Krążą plotki o pojawieniu się kilku znany ekip :p. Wiem o pojawieniu się jednej znanej ekipy oprócz APK, ale muszę siedzieć cicho :D
 

DeletedUser192125

Guest
Taka jest niestety prawda, a wy wbijecie tam tylko rozwinac wioski dla Apk, tak jak inni to robia na 147 dla speed.
No tak, na s100 też tylko A.P.K było, tak poza tym same losowe ekipy.
twoje wpisy, jeżeli nie są baitami, przekroczyły już wszelki poziom żenady, serio
1578054607227.png
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.100
No tak, na s100 też tylko A.P.K było, tak poza tym same losowe ekipy.
twoje wpisy, jeżeli nie są baitami, przekroczyły już wszelki poziom żenady, serio
View attachment 8129

Naucz sie czytac ze zrozumienien gosciu :D wlasnie tacy sa randomowi gracze.
Przeciez wczesniej napisalem, ze jeszcze przed 100 bylo glosno o innych porzadnych ekipach ktore tam wbija.

Co za koles :D
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
O 150 jest głośno tylko dlatego ze jest to jubileuszowy świat. Jedynie o czym sie mówi to jakie będą ustawienia. W zasadzie na bez farmy jest tak samo glosno jakis czas przed startem, z mysla kto np wystartuje.

I jesli chce sie dlugo pamietac i rozmawiac o jubileuszowym swiecie to musi on byc bez farmy, zeby ruszyly glownie tylko topowe ekipy i darmy dla nich.
 

Deleted User - 699847453

Guest
To by było chamstwo, jakby s150 był bez farmy a s149 z nieograniczonym... Wiele osób, które ja ściągnąłem na s149 mają już plemię na s150. Mam nadzieje, że czegoś takiego nie zrobicie bo wtedy kolejne osoby odejdą i będzie grało jeszcze mniej osób.

@lateralis
@kmic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.387
Chamstwo byłoby i w drugą stronę, bo wiele osób woli świat bez farmy i nie zagra z farmą.
Wszystkim nie dogodzisz.

Mogą równie dobrze zrobić 149 bez farmy (tak jak powinien być), a 150 z farmą bez giełdy, ale wtedy większość ekip i tak zagra na 149, bo już od lat światy z farmą nie mają tylu zaangażowanych ekip co te bez.

Także albo tak jak wyżej i jubileuszowym bardziej 149 się stanie, albo 150 bez farmy 149 z giełdą co sprawi, że ten jubileuszowy faktycznie będzie jubileuszowym.

Ewentualnie 150 z farmą, 149 z giełdą, ale wtedy jubileuszowy świat to będzie żart, bo i tak zagrają 2-3 ekipy, gdyż ''starzy'' gracze (tworzący większość obecnej społeczności plemion), nie są już nastolatkami i po prostu nie mają czasu by grać na światach z farmą i próbować tym samym dorównać bociarzom i nołlajfom.

Owszem, światy bez farmy na dalszym etapie również dużo czasu pochłaniają, ale wtedy jest podział na frontowców, deffowców itp., a jechać 24/7 od samego początku nie jest dla większości do wykonania.
 
Wynik reakcji
2.392
Nwm jak można chcieć kolejnej farmy, skoro na farmie poza Smuteczkami i Speed nikt już chyba nie chce startować xd wszystkie ekipy które coś pokazują grają bez farmy, światy bez farmy są większe niż farma, ponadto skoro to świat jubileuszowy to powinno zależeć Suppowi na jakimiś wyższym poziomie, a nie jakieś Smuteczki, APK plus czereśnia team xd tak jak Alfons napisał każdemu się nie dogodzi, ale jak teraz pójdzie jubileuszowy z farmą to te ekipy które liczyły na bez farmy mogą wgl nie startować nawet i na 151, bo zbiórek na kolejny świat nie robi się dwa miesiące tylko dwa tygodnie przed max i to jak się zbiera poza swoją ekipą ludzi z łapanki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry