Świat 150

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser199115
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.585
Tak?



No to akurat wiadomo :)


Pisanie wprost że nie liczycie się kompletnie z opinią i zdaniem graczy jest słabe.
Zrozumcie w końcu że te grę tworzymy my - gracze a nie parę osób w supporcie. Przed każda ważna zmiana powinien być zbierany feedback tak samo jak przed św 150.

Warto chociażby zachować pozory, że gracze choć trochę się liczą, a nie otwarcie pisać '' no w sumie moze tak chcecie, ale i tak zrobimy po swojemu''

IMO to nie jest fajne.
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Trochę niepotrzebna spina się wytworzyła, co do startu światu, a to do niczego sensownego nie prowadzi. Wyluzujcie wszyscy trochę ;) Świat wystartuję prędzej czy później i podadzą ustawienia, choć samemu przyznam, że bym już sobie pograł na 149/150, bo na poprzednie nie ma sensu już wbijać i "wypadałoby" już puścić choćby jeden świat. Lepszą opcją zamiast startu 2 światów jednocześnie średnio co 2 miesiące było by wypuszczenie 1 co miesiąc, bo jak komuś "nie wyjdzie" na którymś, ze światów to ma czekać 2 miesiące, a na danym etapie gry nie ma sensu zaczynać od nowa.

Niezmiennie od 150 światów podajemy ustawienia wtedy, gdy są one ustalone i świat jest gotowy do startu. O tym nawet takie trolle powinny wiedzieć.
Skoro w Twojej rzeczywistości jest już świat 150 to graj na nim zamiast spamować. Życzymy sukcesów.
A w ramach troski o naszych Drogich Graczy sugeruję kontakt z neurologiem. Powinien pomóc, albo chociaż - jeśli stwierdzi swoją bezsilność - skierować do innego specjalisty.

Wiesz co, nie wiem ile masz lat człowieku, ale wiem, że trochę na pewno, a zachowujesz się niewłaściwie. Rozumiem, że niektóre wypowiedzi graczy i zachowania mogą być prowokujące, ale Ty jako człowiek zapewne dorosły i "zarządzający" tą grą powinieneś umieć się zachować i swoje chamskie, lekceważące sformułowania zachować dla siebie. Tutaj powinieneś reprezentować jakiś poziom, nie zależnie co kto napiszę. Nie wyobrażam sobie by osoba zarządzająca jakaś firmą lub będąca na wysokim szczeblu w ten sposób się do kogoś zwracała (fakt takie przypadki są). Jeżeli reprezentujesz jakieś wyższe "stanowisko" to powinieneś zachowywać się jak profesjonalista i robić swoje.

A w ramach troski o naszych Drogich Graczy sugeruję kontakt z neurologiem.

Serio? Ile Ty masz lat 15? (bez obrazy dla młodych). Zachowuj się jak profesjonalista i tyle.

Idź mamie się poskarż to może po główce pogłaszcze.
Jak dla mnie to możesz i se bobra pomasować. Nie interesuje mnie to na co masz zachcianki.

Ciebie też tyczy się moja wypowiedź, powinieneś takie teksty zachować dla siebie i być profesjonalistą i nie reagować na zaczepki, a jeżeli gracz łamie regulamin to interweniować.
 
Ostatnia edycja:

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.382
Według algorytmu wypuszczania światów, wstępne pojawi się dziś po 22.
Jest mała szansa, że będzie jutro, ale ponad 80% szansy przemawia za tym, że jeszcze dziś przed północą zobaczymy ustawienia.
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Według algorytmu wypuszczania światów, wstępne pojawi się dziś po 22.
Jest mała szansa, że będzie jutro, ale ponad 80% szansy przemawia za tym, że jeszcze dziś przed północą zobaczymy ustawienia.

To tylko 'algorytm'... Skoro nie ma informacji na stronie głównej czy też forum to raczej nie ma szans na wstępne logowanie tak jak piszesz, tak mi się zdaję.

Jakiekolwiek info pojawi się chyba dopiero jak ten temat dobije do 30-50 stron :D
 

Gawryluk

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.236
Może tak być. Krążą plotki, że chcą dać s150 bez farmy. Mam nadzieje, że to nie prawda bo wtedy s149 będzie niegrywalnym światem

Krążą plotki... jak definicja mówi plotka to kłamliwa lub niesprawdzona wiadomość. Jedyne osoby które mogą cokolwiek wiedzieć o św 150 to naszych trzech opiekunów projektu ale nawet oni nic nie mówią pozostałym supporterom więc skąd Ci plotkarze mogą mieć wiedzieć czy będzie farma czy nie będzie? :)

Cierpliwie poczekajcie na prawdziwe informacje :)
 

WeissGRY

Chłop
Wynik reakcji
6
szczerze juz nie ma dla mnie znaczenia jakie ustawienia bedzie miec 150 prawdopodobnie zagram na 149 jezeli bedzie bez farmy i na 150 z ekipa
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Im bliżej startu tym większe emocje z tym związane, niektórzy pewnie przeżywają to podobnie... :D

images
images
images



A kiedy ustawienia komuś nie będą pasować...

 
Status
Zamknięty.
Do góry