Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
@crvena zvezda akurat jeśli chodzi o ludzie którzy usilnie szukają darm na nowe świat to się z Tobą zgodzę, jednak zdarzają się sytuacje że te "darmowe" wioski mimowolnie się na świecie znajdują. Sam ostatni świat jaki zagrałem skończyłem z naprawdę "imponującą" ilością zjedzonych wiosek które rozwinął ktoś inny, a zalogowałem się tam nie planując nawet grać. Darma, darmie nie równa, a często wygląda tak jakbyś wrzucał wszystko do jednego worka.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie wrzucam, chyba wiadomo o co mi chodzi, o parszywą gre z premedytacja.
O mentalne dno.
Nie o szczescie, konczacych ludzi z prywatnych powodow,łatwe wioski czy skrypy na wyrownywanie sury itd.

Mozesz miec takie wrazenie bo kilku zakompleksionych łebkow z braku argumentow stosuje taką relatywizacje. Nawet wklejaja linki jak zjadam typa z plemienia ktory zniknal po pol roku gry :D Jako dowod ze gramy to samo gowno co 300 darm na start, 7 plemion, czy 375742 wisek sfarmionych dziennie xD
To naprawde żalosne i desperackie.

Powodzenia Judaszu z tym nowym plemko:)
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
748
Nie wrzucam, chyba wiadomo o co mi chodzi, o parszywą gre z premedytacja.
O mentalne dno.
Nie o szczescie, konczacych ludzi z prywatnych powodow,łatwe wioski czy skrypy na wyrownywanie sury itd.

Mozesz miec takie wrazenie bo kilku zakompleksionych łebkow z braku argumentow stosuje taką relatywizacje. Nawet wklejaja linki jak zjadam typa z plemienia ktory zniknal po pol roku gry :D Jako dowod ze gramy to samo gowno co 300 darm na start, 7 plemion, czy 375742 wisek sfarmionych dziennie xD
To naprawde żalosne i desperackie.

Powodzenia Judaszu z tym nowym plemko:)
A dziękuję mam nadzieję, że losy świata potoczą się dla nas przyjaźnie xd
 

ArhelanLUKASZ

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.835
40 stron gadki o darmach na swiecie na którym ich nie bedzie a ruszanie na wiecej członów niz 1 mocne to glupota.

APK ma mase swietnych graczy ale start w 3 czlony to duze ryzyko.
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
40 stron gadki o darmach na swiecie na którym ich nie bedzie a ruszanie na wiecej członów niz 1 mocne to glupota.

APK ma mase swietnych graczy ale start w 3 czlony to duze ryzyko.
Ano duże ryzyko, ale kto wie mozę będą mieli farta i chociaż jeden dodatkowy człon będzie w ich pobliżu.
A wiadomo jakby im się tak poszczęściło to już jest jakaś przewaga co nie?
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.300
40 stron gadki o darmach na swiecie na którym ich nie bedzie a ruszanie na wiecej członów niz 1 mocne to glupota.

APK ma mase swietnych graczy ale start w 3 czlony to duze ryzyko.

Zobaczysz po 3/4 tygodniach jak sie zacznie respienie wiosek przez opcje zacznij obok plemienia. Beda wieksze wyspy niz na no farmach.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
Zobaczysz po 3/4 tygodniach jak sie zacznie respienie wiosek przez opcje zacznij obok plemienia. Beda wieksze wyspy niz na no farmach.

Nic nie przebije wyspy jaką miały Misie na ś125, gdzie przy evencie "czarodziejska galeria" wioski które pojawiają się na mapie nie miały nawet jednego wolnego pola między naszymi wioskami i zrespiły się w formie okręgu, na około plemienia (aż załuje że nie mogę znaleźć screena)
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.687
Nic nie przebije wyspy jaką miały Misie na ś125, gdzie przy evencie "czarodziejska galeria" wioski które pojawiają się na mapie nie miały nawet jednego wolnego pola między naszymi wioskami i zrespiły się w formie okręgu, na około plemienia (aż załuje że nie mogę znaleźć screena)
Tam to przeszliście samych siebie, był chyba jeden człon graczy i dwa darm? A wszystko na takim kwadracie, że jeziorka wyschły, a lasy zostały wycięte.... Coś jak centrum na obrzeżach :)
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.300
Nic nie przebije wyspy jaką miały Misie na ś125, gdzie przy evencie "czarodziejska galeria" wioski które pojawiają się na mapie nie miały nawet jednego wolnego pola między naszymi wioskami i zrespiły się w formie okręgu, na około plemienia (aż załuje że nie mogę znaleźć screena)

Kurde zaraz usune 139 z podpisu bo az wstyd robisz xD
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
Tam to przeszliście samych siebie, był chyba jeden człon graczy i dwa darm? A wszystko na takim kwadracie, że jeziorka wyschły, a lasy zostały wycięte.... Coś jak centrum na obrzeżach :)

Znaczy tam sytuacja wyglądała tak że były dwa człony graczy i jeden darm, z tym że te darmy to byli również gracze z s119 który wtedy zamykaliśmy stąd takie nawarstwienie. Do tego doszedł kochany sojusznik w postaci WojSen wmieszany w nasze wioski i wyszedł taki zbity kłębek.

Kurde zaraz usune 139 z podpisu bo az wstyd robisz xD

A Ty kto :p
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.748
Na 125. nie tylko oni sprowadzili wioski z IP rumuńskich, ale i też słynna ekipa, która ma dziurę w placu i w mózgu zarazem

Wszystkie wioski znajdujące się pod banderą Misiów były uczciwe! :mad: Było tam takie legendarne plemię, legend polskich plemion które wpadło na genialny pomysł lokowania wiosek 26pkt na mapie ale to akurat nie byliśmy my, mamy jeszcze nawet nagranie pana michall0 w którym ten zacny proceder jest wspomniany. Niestety ze względu na wulgarny wydźwięk nie jest możliwe żebym je tu udostępnił :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry