Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Pytanie: Czy żeby być obok jakiegoś gracza na mapie, trzeba być w tym samym plemieniu co on w okresie wstępnego logowania, czy wystarczy zostać zaproszonym do gry przez tą osobę? Dziekuje za pomoc

Oficjalnie: to samo plemie
W praktyce: bez czytania kodu zrodlowego gry to cholera wie bo supportowi sie wpadki zdarzaja
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.728
Pytanie: Czy żeby być obok jakiegoś gracza na mapie, trzeba być w tym samym plemieniu co on w okresie wstępnego logowania, czy wystarczy zostać zaproszonym do gry przez tą osobę? Dziekuje za pomoc

Jeśli masz możliwość polecam plemię, jeśli nie.. zaproszenie (ale nie licz na bezpośrednie sąsiedztwo)
 

DeletedUser200350

Guest
Jeśli masz możliwość polecam plemię, jeśli nie.. zaproszenie (ale nie licz na bezpośrednie sąsiedztwo)

Tzn jeśli nie będe w tym samym plemieniu co ta osoba, ale zostanę przez nią zaproszony, to będę miał większę szansę na bycie w jej sąsiedztwie niż gdybym randomowo zalogował sięna świecie? Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Tzn jeśli nie będe w tym samym plemieniu co ta osoba, ale zostanę przez nią zaproszony, to będę miał większę szansę na bycie w jej sąsiedztwie niż gdybym randomowo zalogował sięna świecie? Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź.
Jeśli nie będziesz w plemieniu z nią to jest pełna losowość, przynajmniej według suppka.
 

Deleted User - 699847453

Guest
Byłoby śmiesznie, jakby człony były porozrzucane po całej mapie a nie obok siebie :D
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
10k graczy na serwerze, fajnie, nie będzie czterech kontynentów tylko cztery + ościenne do połowy
 
Wynik reakcji
123
<sciana>
Zdajesz sobie sprawę jak by wyglądał świat gdyby nie miałyby być porozrzucane? Jedna ekipa, 5 członów, z czego z dwa to defowki i darmy, a support hurtowo by rozdawał bany, a po co robić i sobie i graczom pod górkę...
Grając na tym świecie na kilka członów każdy zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe.
Już byłem świadkiem takiego cyrku i gwarantuję nie zachęca to do rozgrywki
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Schudłeś, że tylko tyle zajmujesz? :D
Coś ty Zyguś :D
Zdaję mi się, że od siedzenia pół dnia przed komputerem w robocie ostatnimi czasy nawet mi się przybrało na masie, a to u mnie wyczyn wielki :D

A tak na poważnie, to już nie pamiętam ile 10k może zajmować miejsca
 

DeletedUser180750

Guest
Pytanie: Czy żeby być obok jakiegoś gracza na mapie, trzeba być w tym samym plemieniu co on w okresie wstępnego logowania, czy wystarczy zostać zaproszonym do gry przez tą osobę? Dziekuje za pomoc
Można być tylko zaproszonym do gry przez owego gracza by rzuciło w jego okolicy, lub być w tym samym plemieniu podczas wstępnego logowania.

Mam pytanie,kojarzy może ktoś meriadoka kto to był?miałem z nim jakaś kosę?

A z jakiej on jest ekipy?
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Coś ty Zyguś :D
Zdaję mi się, że od siedzenia pół dnia przed komputerem w robocie ostatnimi czasy nawet mi się przybrało na masie, a to u mnie wyczyn wielki :D

A tak na poważnie, to już nie pamiętam ile 10k może zajmować miejsca

To dobrze, że Ci miejsce zrobiłem, bo widziałem przez chwilę, że razem mięliśmy grać, niestety albo stety u mnie się plany zmieniły i nie ruszam w SP!EED
 
Wynik reakcji
1.151
Byłoby spoko bo zamiast autobusów w postaci kolejnych członów może w końcu byłby zwrot w stronę plemion jednoczłonowych na start.

To świat bez limitu graczy musiałby być a w plemieniu takim to nie jeden człon wejdzie hehe :) To gra uniknęłaby wtedy tworzenia członów być może.
Jednak tak się to przyjęło odkąd zaczęli rygorystycznie zmniejszać ilość osób w plemieniu i jest moda na dodatkowe człony :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry