Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.692
A skonczyło się na tym ze zrobiles z siebie pajaca kilka razy , bylo smisznie, i zgasles na jakis czas.
Ale milo ze teraz probujesz koledze pomagac. Daj mu szanse, niech sam sprobuje:)

Btw. Wciaz czekam na to jedno z setek kłamstw. Bo juz prawie tydzien mija jak Cie przytkalo i dalej nic;)
Jakąś argumentacje zamiast belkotu prosze. Bo znow sie skonczy na pajacerce,bezsensownym spamie.
Proszę bardzo, najpierw piszesz, że nie grasz w sojuszach, a tu Ci chłopaki wypunktowali wszystkie światy zamykane w sojuszach
Mówisz też, że nie robisz z siebie pajaca, kolejne kłamstwo w biały dzień.
Dwa Ci wystarczą?
Dobra, jak w 50 osób tutaj napiszecie, że Lewandowski jest słaby to Lewandowski jest słaby, czy to opinia 50 idiotów?

Już bardziej krowie na rowie się nie da
Problem w tym, że nikt tak nie powie. Jak Ci ktoś powie, że fc szczebrzeszyce są słabe i potwierdzi to 50 osób, to tak. A nikt kto odpowiada poważnie, nie powie, że Lewandowski jest słaby. Kolejne beznadziejne porównanie XD wysil się trochę.
Nie mówię, że w każdym przypadku 100% ma rację. W niektórych nie. Ale gdy 100% mówi jednogłośnie, to jest duża szansa na to, że ją mają.
Już bardziej krowie na rowie się nie da. Wgl co to za praktyki, żebym musiał swoje prowokacje tłumaczyć...
 

Deleted User - 698598154

Guest
Wydusiles.. Tylko jak kulą w płot.
Bo to że przeciwstawiam się temu co prezentuje wiele plemion, czyli oszustwom, brakowi ambicji, chodzenia na łatwiznę, darmom, botom, brakowi charakteru czy godnosci nie jest pajacerką.
Jest właściwe. I przyjmij to nawet jesli jestes po drugiej stronie albo czujesz się dotknięty że Cię tam kilkarazy ośmieszylem.

Rozumiem ze argumentacji Ci brakuje, dlatego piszesz nonsensownie.
Ale chociaz jeden sprobowales, to Ci odpowiem.

Nigdzie nie napisalem ze nigdy nie bylo zadnego sojuszu. I juz masz sprawe wyjasnioną. Napisalem ze nie zabiegalem, czyli nie wyszedlem z propozycją, a tp co innego. Wiem ze dla Ciebie to nie do wiary, bo to abstrakcja z pkt widzenia gry jaką znasz, ale tak wlasnie bylo. Po prostu tego nie robie.
(Choc nie, sorki na 147 probujecie nasladowac, tyle ze z darmami, botami i na 7 plemion i masz chyba żal ze sie nie jaram jak te pionki ze to jakis wyczyn, ja gardzę taką śmieciową grą, serio.to nie jest zgrywa czy prowo. Taki mam charakter i juz.
I to naprawde nie powod do robienia festiwalu zazdrosnych stulejarzy, konkursu ktory bardziej zenujący.

Co wiecej, sojusz z 1 plemieniem, choc naprawde bylo ich baardzo niewiele przez te wszystkie swiaty, przeciwko koalicji 15 czy 20 nie jest grą opartą o sojusze. Nie jest tym samym co gra w 5 czlonow w koalicji z 15 innymi.
Rozumiesz roznice? Istotę sprawy?

Zdaję sobie sprawę ze z bezsilnosci musisz się posuwać do udawania półdebila, ale to nie jest dobry pomysł Sky, bo za kazdym razem Cię będę pogrążał.

Juz Ci kiedys napisalem, pojednawczo, grasz gdzie grasz, w sposob znany, pasuje Ci to, na tyle Cię stać? Ok
Wolno Ci. Moze kiedys zrobisz postęp, moze nie..
Ale po co wychylasz sie na forum nie mając nic do powiedzenia tylko się plączesz i udajesz przyglupiego to ja nie rozumiem.
Bezsens
 

Deleted User - 699673560

Guest
oj nie jest to prawda, jak dajmy na to aragorn głosi idiotyczne, zmyślone tezy, ale ma na tyle charyzmy, żeby przekonać skydwaylera, to skydwayler też zaczyna głosić idiotyzmy, nawet nie wiedząc, że to idiotyzmy. Ktoś mało rozgarnięty, kim łatwo sterować przeczyta debilizmy aragorna i skydwaylera i przekonuje się do nich, pisze do swoich kolegów, patrz jakie mądre rzeczy wygaduje aragorn i skydwayler. Koledzy nie za bardzo pojmują co jest prawdą, a co fałszem, widzą debilizmy aragorna i nie są w stanie ich ocenić jako debilizmy, traktują je poważnie, zbiera się coraz większa rzesza wyznawców debilizmów aragorna, który widzi jakie ma to oddziałowanie, wie, że to debilizmy, ale głosi je aby manipulować posłuszną mu grupą debili i tezy, które na początku wygłaszał, żeby komuś zaimponować, żeby podwyższyć poczucie własnej wartości czy po prostu dla dla jaj stają się ważnym elementem życia grupy mu podległej, najczęściej zbudowanej z grupy ludzi o niskiej świadomości, którzy nie podchodzą sceptycznie do debilizmów aragorna, tylko ślepo w nie wierzą, wtedy debilizmy aragorna nie są już jego debilizmami, są wiarą i narzędziem kontroli aragorna nad debilami

i cyk, masz powstanie każdej religii, totalitarnego ustroju czy teorii spiskowej na świecie. Opinia stada to gówno, szczególnie stada z wyraźnym liderem i ludźmi o przeciętnym rozgarnięciu ;p

A wasza opinia jest opinią stada, a nie grupy niezależnych ekspertów, którzy wypowiadają się indywidualnie i nie mają ze sobą powiązań, czyli jest bezwartościowa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser181427

Guest
Czy będąc w plemieniu można dodać kogoś z poza swojego plemienia służącą do tego funkcją by on mimo wszystko wylądował blisko mnie?
 

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.629
Bo narekrutowal polowe świata większość z nich to były boty i się rypło wszystko dopóki nie narekrutowali miliona noobow

Na 109 miał tak ciepło w gaciach na myśl, że MDV padnie, że wcielił całe ich plemie do siebie pod groźbą pacyfikacji w razie odmowy XDDD
U smutka również żaden darmiarz nie ma racji bytu a jego przydupas Prymus Kaput największy darmiarz zaraz po GERLACHU to nic takiego


Dlatego mamy taką renome i dlatego Ci co grają śmieciowo mają taki ból dupy i pajacują tu na Fo.

Gdzie ta renoma? Wszyscy z was łacha drą
a renome to macie chyba tylko między sobą w tym śmiesznym plemieniu xD
 

złyy banan.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
258
Czy będąc w plemieniu można dodać kogoś z poza swojego plemienia służącą do tego funkcją by on mimo wszystko wylądował blisko mnie?


"Jesteś obecnie w plemieniu, więc rozpoczniesz grę w niedalekiej odległości od jego członków, niezależnie od tego czyje zaproszenie zaakceptowałeś. "
 

Deleted User - 698598154

Guest
Nie spotkalem się zeby ktokolwiek darł, oprocz kilku typkow pękających od kompleksow.
Nie widzialem tez zeby ktos bez darm, kilku czlonow i sojuszy stuknął choc raz caly swiat.. A Ty widziales?

Wierz mi ze chetnych do gry nie brakuje, ani wiad od ludzi ktorych nie znam ze trzymają kciuki bo fajnie ogladac kogos kto ma jaja a nie gra obsrany po szyje od startu. Starczy? Czy jeszcze cos chcialbys dopowiedziec zazdrosny nupku?

A prymus kaput zablokowal mnie i obrazil sie na amen po tym jak go za zarcie darm przetyralem na forum, tak jak tych fusow teraz niektorych.

tiktak, to trochę inaczej dziala. Oni przychodza sobie pomagac. Jak widzą ze typ wyszedl na kretyna, zaczyna się jąkac i gasnie jak pet to przychodza i nastepny to samo, z tym samym bełkotem, oporowo.
A i lajki jeszcze, koniecznie. Niewazne ze typ jest ameba, wazne ze tez jest bezrączek i trzeba pocieszyc xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 699673560

Guest
no tak, on nie rozumie, że opinia ich wszystkich to jedna opinia, pewnie powiedziana przez najbardziej charyzmatyczną osobę z grupy i powtarzana jak paciorek przez resztę idiotów, psychologia się kłania
 

Deleted User - 698791809

Guest
Swoją drogą, nie wdając się w polemikę i wytakanie palcami, kto jest gupi, a kto gupi nie jest, przykład tiktaka jest całkiem trafiony.

W Afryce do dziś 100% członków wielu plemion, uważa, że, gdy urodzi się tam albinos, to niektóre części jego ciała posiadają magiczną moc. Więc często zabijają go w brutalny sposób, rozczłonkowują i handlują częściami jego ciała. Skoro 100% ludzi będących w tym plemieniu uważa, że jest to słuszne, to znaczy, że mają rację?

Przykłady można mnożyć. Nikogo nie bronię, ani nie staję w niczyjej obronie, jednak nie mówmy, że przykład jest gówniany, gdy na takie miano nie zasłużył.
 

Deleted User - 698598154

Guest
Tam przeciez sensowne 2 zdania to Keymill potrafi sklecic chyba tylko.
Reszta to jakies dzieciuchy ktore od kompleksow sie pocą na kwaśno xD
Poszukaj tam jakiejs tresci.. Oprocz bolu dupy nie ma nic. Albo rewelacji ze kto nie startuje jak smiec od kilku darm ten nie szanuje swojej rodziny.
Teza SkyDrivera xD

Chetnie bym z kims podyskutowal, ale poziom wypowiedzi jest tak dramatyczny a blyskotliwosci tak bardzo brak, ze odszczekuje swoje slowa ze Dracon byl tępy.
Przynajmniej zdanie potrafil zlozyc jak trzeba a i argumentacje mial jakąś.
A tu plaza z amebami usychajacymi na sloncu..
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Na 109 miał tak ciepło w gaciach na myśl, że MDV padnie, że wcielił całe ich plemie do siebie pod groźbą pacyfikacji w razie odmowy XDDD
U smutka również żaden darmiarz nie ma racji bytu a jego przydupas Prymus Kaput największy darmiarz zaraz po GERLACHU to nic takiego




Gdzie ta renoma? Wszyscy z was łacha drą
a renome to macie chyba tylko między sobą w tym śmiesznym plemieniu xD
Bez przesady. Wcielił inne plemię niz mdv.
MDV cześć wcielił, ale miał sojusz i z nami i z mdv i powiedzieliśmy, że wjeżdzamy w mdv to pierw groził, prosił, a potem już tylko proponował układy bylebyśmy dalej nie lecieli xd
 

Deleted User - 698598154

Guest
Jeszcze jakas wersja będzie?:)
Bo nie chce nic mowic ale troszke sprzeczni jestescie xD
Śmiesznie

Kins jak juz koloryzujesx to z umiarem. Ja nigdy nie proszę. Grożę- owszem.
Tam bylo dosc niesmacznie bo to byl Wasz sojusznik, nie mieliscie jaj zaatakowac kogokolwiek to wjechaliscie w niego, dosc parszywie.
To nie byla moja sprawa ale nie lubie smieciowych zachowan, i tchorzliwosci.
 

Deleted User - 699673560

Guest
no ja myślę, że tu głównym problemem jest totalna bezkrytyczność wobec członków własnej ekipy, bo z tego się robi sekta, która we wszystkim się zgadza, a nie grupa ludzi. Ja jak się z paulikiem czy kimkolwiek innym nie zgadzam to nie omieszkam tego napisać, a u was jest jedno wielkie kółko wzajemnej adoracji, bronienie siebie nawzajem w każdej sytuacji i jedna, ta sama retoryka głoszona przez wszystkich, jak można was traktować jak osobne opinie?

Może nie wszyscy są idiotami, może takie coś ktoś wam narzucił, ale przez to wyglądacie jak idioci, ze smutkiem się nie zgadzam w paru kwestiach, no ale te lajki... XD

lajkowanie sobie nawzajem rozpierdziela mnie najbardziej, bez kitu, zalajkować możecie coś śmiesznego, uszczypliwego, ale dawanie sobie łapek przy każdej okazji jak ktoś kogoś zaatakuje daje mi obraz totalnych idiotów, to jest dramatyczne ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry