Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

DeletedUser198850

Guest
101 NWW+NY
109 ZVZ+PH+MDH i jakieś tam gownoplemiona
123 SKR+Delma
135 chyba solo

Wiec sojusze to chyba normalką w Waszym wykonie tak samo
Jak w wykonie 1626261 innych plemion którymi gardzisz xd


Na 135 mieli sojusz i to bardzo ścisły z plemieniem SMILE. Smutek pisał, że to osobne plemię ale ludzie uznawali to jako ich drugi człon. także na 1000% gra solo nie miała miejsca na żadnym świecie dla sprostowania ;)
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Być może był to świat z farma wiec nie śledziłem go zbytnio słyszałem tylko
Od niektórych starych znajomych z ekipy Karola ze poziom tam był niezbyt duży i raczej świat bez historii
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Bo narekrutowal polowe świata większość z nich to były boty i się rypło wszystko dopóki nie narekrutowali miliona noobow wszystko szło
Ku dobremu taka prawda ale ten świat to historia jednakże jest świetnym przykładem hipokryzji Smutka
Ja to doskonałe wiem. Pamiętam, jak mdh przestało być sojusznikiem i jak się na to zgodzil, szkoda że wiadomości już nie mam.
 

Deleted User - 699673560

Guest
Smutek, statystyka mówi, że kiedy 10/10 osób mówi Ci, że masz coś z banią, to całkiem prawdopodobne, że tak właśnie jest
jak 10/10 osób na wsi Złotniki wierzy w boga to statystycznie mają rację?

Jak Kopernik mówił, że Ziemia krąży wokół słońca to też wszyscy mówili, że jest idiotą

przykład z pupska, banda idiotów ciągle jest bandą idiotów, nawet jak jest ich dużo, nie to, że smutek jest jak Kopernik, to tylko przykład ;)
 

Deleted User - 698598154

Guest
101 NWW+NY
109 ZVZ+PH+MDH i jakieś tam gownoplemiona
123 SKR+Delma
135 chyba solo

Wiec sojusze to chyba normalką w Waszym wykonie tak samo
Jak w wykonie 1626261 innych plemion którymi gardzisz xd
I wczesniejsze sw tez raczej bez.

Istotna jest skala, chyba przyznasz ze sojusz z np.Delmą gdzie gralo pół plemienia vs reszta swiata nie jest tym samym co pizdowata gra ze startem na 6 czlonow i gra w koalicji z 2 podobnymi tworami na prawie 20 czlonow.
To zupelnie inna postawa, jakbys sie nie wyginal.
Btw. Nigdy nie bylem inicjatorem, niezaproponowalem. Czasem tylko przyjmuje oferty choc z rzadka.
Nie interesuje mnie chodzenie na latwizne i gra 5-1 zeby sobie pozniej walic konia i wpisac wygrany sw pod nickiem na forum. To naprawde zenujace.
A teraz nabijam sie z tego ze jeszcze sie swiat nie zaczął a juz 2 najpotezniejsze plemiona lizą dupe innym plemionom na lewo i prawo choc sie jeszcze swiat nie zaczął. Bo takie są odważne xD
To zwyczajnie zabawne i tyle.
I rozumiem tez ze gracze tam tkwiacy są zawstydzeni i sie tu teraz będą motac:)
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.365
Przerzućcie ten temat jako dyskusja o 150 bo inaczej dużo osób zapomni o tym jak te pacany pompowały bańkę która pęknie na etapie pierwszych przejęć. Fajnie będzie im to przypomnieć w tym samym temacie :)
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
I wczesniejsze sw tez raczej bez.

Istotna jest skala, chyba przyznasz ze sojusz z np.Delmą gdzie gralo pół plemienia vs reszta swiata nie jest tym samym co pizdowata gra ze startem na 6 czlonow i gra w koalicji z 2 podobnymi tworami na prawie 20 czlonow.
To zupelnie inna postawa, jakbys sie nie wyginal.
Btw. Nigdy nie bylem inicjatorem, niezaproponowalem. Czasem tylko przyjmuje oferty choc z rzadka.
Nie interesuje mnie chodzenie na latwizne i gra 5-1 zeby sobie pozniej walic konia i wpisac wygrany sw pod nickiem na forum. To naprawde zenujace.
A teraz nabijam sie z tego ze jeszcze sie swiat nie zaczął a juz 2 najpotezniejsze plemiona lizą dupe innym plemionom na lewo i prawo choc sie jeszcze swiat nie zaczął. Bo takie są odważne xD
To zwyczajnie zabawne i tyle.
I rozumiem tez ze gracze tam tkwiacy są zawstydzeni i sie tu teraz będą motac:)


Wiesz ze tutaj będzie inaczej i argument z milionem członów i darm można wsadzić miedzy bajki? Nie wiem po co go cały czas używasz skoro tu będzie zupełnie inaczej.
Druga sprawa ze na tym swiecie nie ma Speed ani P! Jest sP!eed wiec cały czas to jedno a nie dwa plemiona chyba ze chodzi Ci o APK
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.104
Zmieniając temat co sądzi FO o fuzji Night do A.P.K przed startem świata?

Wzmocnienie czy osłabienie poprzez konieczność gry na więcej członów?
 

Deleted User - 698598154

Guest
No ok ale oni nie piszą na FO ze tym gardzą i tego nie używają Karol pisze a sam ma takiego gościa w szeregach widzisz różnice?

Ja Ci wskaze roznice.
W speed graja typy świat za światem na bocie. Nie ma tam takich standardow jak u mnie, tam za darme tez nikt nie wyleci.
Mozesz failowi zarzucac prywatnie ale nie mi. Bo u mnie takich rzeczy nie robil i robil nie będzie.i gdybym zobaczyl u kogokolwiek jakiescwalybto leci z miejsca. Dlatego mamy taką renome i dlatego Ci co grają śmieciowo mają taki ból dupy i pajacują tu na Fo.

Ja nie przykladam ręki do rozwoju głupiej gry, tylko tępię masowki, łachow i grę z podkulonym ogonem.
Z przyjemnoscią zresztą:)
A te piski dotkniętych i zakompleksionych bawią mnie tym bardziej im bardziej nożkami przebierają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 698791809

Guest
Uff, przebrnąłem przez ostatnie 4 strony forum.
Gdyby ktoś chciał zaoszczędzić te kilka minut życia, to poniżej przedstawiam streszczenie tych kilkudziesięciu wiadomości:

giphy.gif
 

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
Zmieniając temat co sądzi FO o fuzji Night do A.P.K przed startem świata?

Wzmocnienie czy osłabienie poprzez konieczność gry na więcej członów?

To samo zrobili na św 100 też wzięli Nightów do siebie ,w takim tempie to kolejną fuzję zrobią za tydzień xDDD
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Ja Ci wskaze roznice.
W speed graja typy świat za światem na bocie. Nie ma tam takich standardow jak u mnie, tam za darme tez nikt nie wyleci.
Mozesz failowi zarzucac prywatnie ale nie mi. Bo u mnie takich rzeczy nie robil i robil nie będzie.
Ja nie przykladam ręki do rozwoju pizdowatej gry, tylko tępię masowki, łachow i grę z podkulonym ogonem.
Z przyjemnoscią zresztą:)
A te piski dotkniętych i zakompleksionych bawią mnie tym bardziej im bardziej nożkami przebierają.


Pytanie czy jest to udowodnione? Macie jakieś screeny,filmiki cokolwiek? Czy to sprawa z typu nie ma białka ale Seba to na bank konfident
 

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
1.991
Pytanie czy jest to udowodnione? Macie jakieś screeny,filmiki cokolwiek? Czy to sprawa z typu nie ma białka ale Seba to na bank konfident

Prawdę mówi, na s133 po dołączeniu do SPEED sami dostaliśmy tego bota. Podobno to kret wpadki rozsyłał ludziom tego bota ale jakoś wszyscy w SPEED wiedzieli ale nikt go nie zgłosił ‍♂️
 

Deleted User - 699673560

Guest
no ja wrzucałem na 147 świecie screena gdzie gość ze speed na barby ładuje wszystkie ataki między 630 a 640 ms, tego było chyba z 200

rozumiem, że puszczane z ręki, nawet keymilowi wysłałem, typ ciągle tam gra.

miałem też takiego samego żuczka obok siebie w swoim plemieniu, mowmitadzio, na nim mialem wiecej materialu do screenow, bo moglem przejechac kazda barbe w okolicy i na kazda szło po 20 atakow w dokladnie takim samym ms, dostal bana
 
Status
Zamknięty.
Do góry