Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Locter

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
495
Ja to trochę nakręciłem bo też myślałem, że byłeś radnym. Do czasu aż zaczęliście się z tego naśmiewać, wtedy doszedłem do wniosku, że chyba jednak nie. ;p

W ogóle nagonkę na boty speedów też nakręcałem i wiele innych rzeczy, a przynajmniej próbowałem. Potem się robił chaos itd. Tylko do tetki chyba nie przykładałem łapy i innych tam żartów związanych z geh czy kermittem, chociaż go nie lubiłem.
 
Wynik reakcji
1.428
Teraz to przynajmniej jest ciekawie bo nie wiadomo gdzie kogo wyrzuci, ale o co my sie będziemy spinać po starcie przez miesiąc klikania eko na tej prędkości i bez farmy? :(
 

Banda Rumunow

Szlachcic
Wynik reakcji
1.754
[/QUOTE]
gdybym nie gral u nuppo to bym Karolu chetnie wbil do Was bo nigdy czegos takiego nie widzialem..:D
co by z tego nie wyszlo to Speed zacznie dzielic uwage na 2 swiaty co moim zdaniem moze sie odbic na wynikach Speed na obydwu swiatach:p

nie wiem czy Smuti zrobiles to przypadkowo czy specjalnie ale sprowowowales Speed i P! do startu na 150 gdzie wchodza na sponatanie i ryzykuja reputacje niepokananych na Twoich warunkach..:D
Ziomek to tylko gierka Ale jak bardzo Cię to jara to obciagnij im
 
Ostatnia edycja:

Locter

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
495
Jak oni już teraz się spinali, a jeszcze się serwer nie zaczął. Mi się podobają takie ustawienia bo przynajmniej będzie można iść łeb w łeb z takimi speedmejkerami i przy okazji zachowywać przewagę nad deffiarzami nie farmiącymi w ogóle ;p
 

Deleted User - 698598154

Guest
To z kim przepraszam mielibysmy tu walczyc przy ukladzie ze speed/P?

Typuje ze oni sie dogadaja na koalicje APK'speed'P'Miski. Będą sobie lizac jaja a na koncu zrobią fuzje.

Zobaczymy:)
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
To z kim przepraszam mielibysmy tu walczyc przy ukladzie ze speed/P?

Typuje ze oni sie dogadaja na koalicje APK'speed'P'Miski. Będą sobie lizac jaja a na koncu zrobią fuzje.

Zobaczymy:)
Jeszcze nie zapomnij o ekipie Nupka.
Warto dodać jeszcze Night i ekipę Francuską.
O kimś jeszcze zapomniałem?
A tak podpisałem już sojusz z Ticketami. Warunek był taki, że musimy wyslać na was 1000 ticketów - kanara nawet palce przy tym nie zaswędziły.

A teraz smutek mam prośbę - masz ściane przed sobą? To uderz w nią :D
A później wypisuj dalej swoje farmazony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry