Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Deleted User - 698598154

Guest
Z całym szacunkiem dla wszystkich na dłuższą mete mocne są tylko 3 ekipy, Hañba, P/Speed i Miśki przy dobrych wiatrach [grają pewnie na 2 pl].
Reszta znacznie slabsza, a wygrane św z GP znaczy tyle co nic.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
Słabo to wygląda mimo wszytko jak na jubileuszowy, to tylko APK i N wyglądają solidnie. Mam wrażenie, że na pierwszy rzut oka to niewiele lepiej niż 137 pod wzgledem ekip. Ale wiadomo, że wszystko wyjdzie w praniu :)
Swja droga widac niesamowita redukcję ogarnietych ekip przez te 50 światów, jak sobie patrzę na mapki plemion po tych paru miesiącach gry z 99/100 a tymi ze 150 to kilkunastokrotna przepaść.
Xd dzięki Kopi
 
Wynik reakcji
123
Może i znacznie słabsi, ale dyskutując... <cisza>
Czekamy, może jakaś ekipa po cichu jeszcze wskoczy, póki co świat w miarę obstawiony, ale to jeszcze nie to...
Jakieś Legendy, ZBT, Zona itd. by się przydali byśmy jakikolwiek opór mieli, a najbardziej to chyba na honorowe kartony czekam i czekam xd
 

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
6.351
Przypomina mi sie Gehenna i zaba. Na FO najpotezniejszy gracz i jego najpotezniejsze plemie ;)

Ale nigdy nie będziesz miał takiego Audi jak on za 100 koła, możemy mu zazdrościć wykształcenia oraz jego dziewczyna jest poza zasięgiem graczy plemion. Pamiętam ten pożegnalny post :(
 

DeletedUser199115

Guest
Może i znacznie słabsi, ale dyskutując... <cisza>
Czekamy, może jakaś ekipa po cichu jeszcze wskoczy, póki co świat w miarę obstawiony, ale to jeszcze nie to...
Jakieś Legendy, ZBT, Zona itd. by się przydali byśmy jakikolwiek opór mieli, a najbardziej to chyba na honorowe kartony czekam i czekam xd
Jakie ekipy jeszcze byście chcieli? są jeszcze jakies aktynie grające? Kartony było powiedziane ze nie startuja
Może by delma sie tutaj przydała? DUE - kleomens jerzyk?
albo sss ale oni juz zakonczyli projekt i gracze są rozwaleni miedzy topowe ekipy.
 
Wynik reakcji
123
"Okres godów przypada na koniec wiosny i początek lata, w Polsce na połowę maja, później niż u żab brunatnych. Inaczej niż u nich i podobnie jak u innych żab zielonych jest więc poprzedzony dłuższym okresem aktywnego życia oraz żerowania od chwili opuszczenia zimowiska, co wynika z późnego terminu owulacji."

Jeśli 200. świat wyjdzie w tym okresie czasu myślę, że zobaczymy ich znowu.


Pamięć mnie myli czy pojedyncze osoby odeszły od smutka i są już w speedach? A nie... Nie odeszli... To jeszcze się nie liczy, bo świat nie wystartował :D
(
 

stiv.ens

Szlachcic
Wynik reakcji
1.885
Ale nigdy nie będziesz miał takiego Audi jak on za 100 koła, możemy mu zazdrościć wykształcenia oraz jego dziewczyna jest poza zasięgiem graczy plemion. Pamiętam ten pożegnalny post :(

dsmGaKWMeHXe9QuJtq_ys30PNfTGnMsRuHuo_MUzGCg.jpg
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.194
"Okres godów przypada na koniec wiosny i początek lata, w Polsce na połowę maja, później niż u żab brunatnych. Inaczej niż u nich i podobnie jak u innych żab zielonych jest więc poprzedzony dłuższym okresem aktywnego życia oraz żerowania od chwili opuszczenia zimowiska, co wynika z późnego terminu owulacji."

Jeśli 200. świat wyjdzie w tym okresie czasu myślę, że zobaczymy ich znowu.


Pamięć mnie myli czy pojedyncze osoby odeszły od smutka i są już w speedach? A nie... Nie odeszli... To jeszcze się nie liczy, bo świat nie wystartował :D
(

bizona wyciagniemy
 

Deleted User - 698598154

Guest
"Okres godów przypada na koniec wiosny i początek lata, w Polsce na połowę maja, później niż u żab brunatnych. Inaczej niż u nich i podobnie jak u innych żab zielonych jest więc poprzedzony dłuższym okresem aktywnego życia oraz żerowania od chwili opuszczenia zimowiska, co wynika z późnego terminu owulacji."

Jeśli 200. świat wyjdzie w tym okresie czasu myślę, że zobaczymy ich znowu.


Pamięć mnie myli czy pojedyncze osoby odeszły od smutka i są już w speedach? A nie... Nie odeszli... To jeszcze się nie liczy, bo świat nie wystartował :D
(
Poszli grac ze swoimi jak się okazalo ze mają jednak odwagę wystartowac przeciwko nam wspolnie z P!
To naturalne, nie mialem nic przeciwko temu.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
On serio dalej żyje w przekonaniu takim, że to wszystko dla niego zrobiliśmy?
Czy baituje, bo już się pogubiłem ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry