Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Status
Zamknięty.

Emdeka

Łucznik
Wynik reakcji
338
Pamięta ktoś może na której stronie była rozpiska ekip, które już się zbierają?


@edit str. 38 gdyby ktoś potrzebował :)
 
Ostatnia edycja:

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.844
A czasy Espady to jakie,bo zawsze słyszałem że taka mocna a na św 81 nic totalnie nie pokazali,poziom gorszy niż teraz tychc noobkisch plemion
 

koriv

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
630
Załoga brzuchatych pingwinów (Pinwin) - wygrana 140

Nieobliczalni (N!) - wygrane 60, o 100 swiecie juz tu wspomniano, jednak bez Agnieszka to slabo to widze tu.

Całe życie z wariatami (WARIAT) - tez jakos ich nie widze, choc wygrali 106,122, 126

Niszczyciele (-=N=-) - chyba tez do bicia, wygrana na 132.

WSTYD I HAŃBA (HAŃBA) - tu jestem ciekawy, wyglądaja na bardzo mocnych, wygrane na 123,135.

Bez Mydla (BM) - pare znajomych nicków, zobaczymy

Vibovit Erectis (VE) - Pare graczy z 64 i 128 z Gso?

New World (*NW*) - wygrane na 92 swiecie i 114. Ciekawy jestem co tu wyniknie na tym swiecie, sam u nich po raz pierwszy zagram ;)

French squad (=FS=) - francuzi do nas zawitaja.

Nie wiemy jeszcze (@@@) - twor Nuppo, wiec na pewno czyms ciekawym nas zaskoczy.

Łapanka (ŁPK) - pare tez znajomych nickow, pare zwyciezcow z poprzednich swiatow, a ami wygrali na 112, 126.

Koalicja (KO) - pare graczy z 116, rgiba kandydatem do topki swiata

Akademia Pana Kleksa (A.P.K) - wygrane na 50, 100. Czy tutaj sie tez uda?

Imperium (.:+:.) - wstawilem bo cos ich kojarze ze starszych swiatow. Niewiadoma.

Zgłoś sąsiada razem z Nami! (TICKET) - ciekawy sklad graczy ktorzy wygrywali wczesniej z P! czy HEG, zobaczymy, moze to bedzie one way ticket.

STEFAN (STEFAN) - zobaczymy co tu sie wydarzy.

Ekipa z Dżipa (ED) - tyle plemion bedzie w centrum na starcie, kogos trzeba pozjadac :D

Marzyciele (.M.) - tu tez ciekawe co bedzie, nienajmocniejsi ale moze przetrwaja sieczke w centrum, wygrane na 118

United (~U~) - nie znam nie powiem

Pluszowe Misie (Misie) - wygrane na 119,139. Na pewno mocny sklad, zobaczymy.

P! + SPEED (SP!EED) - wygrane na wielu swiatach jak tak razem zliczyc, chyba najbardziej pozadane dwa plemiona w tym momencie do zjechania przez innych. Zobaczymy jak im ten projekt wyjdzie ;)

Night! (Night!) - wygrany 88, od tamtej pory tak w krate im idzie, ale moze tu sie przelamia, choc nie wiem juz po co sie zbierac juz na sile

Wilki, a nie owce (WO) - nic mi o nich nie wiadomo, ale dobrych graczy maja, np ShadowTouch

Gdzie są obrzeza (Gso?) - wygrane na 128, startuja chyba w licznym skladzie


Jak kogos pominalem to poprawcie :D




 
Ostatnia edycja:

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.890
Nie wiemy jeszcze (@@@)- to jakaś zbieranina nie ma co sie obawiać
Pluszowe Misie (Misie) - plemie dla batonów
United (~U~) - a ci to juz dramat jak można kibicować United skoro wiadomo że Manchester jest niebieski
 

RozmiToMarkaNarka

Pan Witacz
Wynik reakcji
5.952
Załoga brzuchatych pingwinów (Pinwin) - wygrana 140

Nieobliczalni (N!) - wygrane 60, o 100 swiecie juz tu wspomniano, jednak bez Agnieszka to slabo to widze tu.

Całe życie z wariatami (WARIAT) - tez jakos ich nie widze, choc wygrali 106,122, 126

Niszczyciele (-=N=-) - chyba tez do bicia, wygrana na 132.

WSTYD I HAŃBA (HAŃBA) - tu jestem ciekawy, wyglądaja na bardzo mocnych, wygrane na 123,135.

Bez Mydla (BM) - pare znajomych nicków, zobaczymy

Vibovit Erectis (VE) - Pare graczy z 64 i 128 z Gso?

New World (*NW*) - wygrane na 92 swiecie i 114. Ciekawy jestem co tu wyniknie na tym swiecie, sam u nich po raz pierwszy zagram ;)

French squad (=FS=) - francuzi do nas zawitaja.

Nie wiemy jeszcze (@@@) - twor Nuppo, wiec na pewno czyms ciekawym nas zaskoczy.

Łapanka (ŁPK) - pare tez znajomych nickow, pare zwyciezcow z poprzednich swiatow, a ami wygrali na 112, 126.

Koalicja (KO) - pare graczy z 116, rgiba kandydatem do topki swiata

Akademia Pana Kleksa (A.P.K) - wygrane na 50, 100. Czy tutaj sie tez uda?

Imperium (.:+:.) - wstawilem bo cos ich kojarze ze starszych swiatow. Niewiadoma.

Zgłoś sąsiada razem z Nami! (TICKET) - ciekawy sklad graczy ktorzy wygrywali wczesniej z P! czy HEG, zobaczymy, moze to bedzie one way ticket.

STEFAN (STEFAN) - zobaczymy co tu sie wydarzy.

Ekipa z Dżipa (ED) - tyle plemion bedzie w centrum na starcie, kogos trzeba pozjadac :D

Marzyciele (.M.) - tu tez ciekawe co bedzie, nienajmocniejsi ale moze przetrwaja sieczke w centrum, wygrane na 118, 125.

United (~U~) - nie znam nie powiem

Pluszowe Misie (Misie) - wygrane na 119,139. Na pewno mocny sklad, zobaczymy.

P! + SPEED (SP!EED) - wygrane na wielu swiatach jak tak razem zliczyc, chyba najbardziej pozadane dwa plemiona w tym momencie do zjechania przez innych. Zobaczymy jak im ten projekt wyjdzie ;)

Night! (Night!) - wygrany 88, od tamtej pory tak w krate im idzie, ale moze tu sie przelamia, choc nie wiem juz po co sie zbierac juz na sile

Wilki, a nie owce (WO) - nic mi o nich nie wiadomo, ale dobrych graczy maja, np ShadowTouch

Gdzie są obrzeza (Gso?) - wygrane na 128, startuja chyba w licznym skladzie


Jak kogos pominalem to poprawcie :D





125 wygrało AA z LEG
 
Status
Zamknięty.
Do góry